Przerwy techniczne

  • Nie można tych przerw robić w nocy? Jeśli ktoś płaci pieniądze za dropy i innego typu rzeczy ograniczone czasowo to nie boję się zaryzykować stwerdzenia że jest to okradanie tych osób.

  • Albo wprowadzić rozwiązanie:podczas przerw w działaniu serwerów,czas przedmiotów z is (2xdrop,pierścienie radości itd.,itp.) nie leci.

  • Wiesz lepiej posiadać serwer poboczny i zrobić tam aktualizacje i później po testach na serwerach pobocznych dodać gotowca do serwera głównego , jak to jest ze na priv'ach. Aktualizacja zajmuje 10 min.

    A tutaj czekamy po kilka do kilkunastu godzin, jeśli komuś chodzi o to że dłużej robią i chcą wzbudzić czyjąś myśl. Jak to my ciężko i długo pracujemy dla was z aktualizacja.

    Jak co roku gotowce + kilka zmian, a to aktualizacja która nie została dodana + nowa , więc do zobaczenia wieczorem. Pozdrawiam fachowców w dziedzinie technicznym serwera. ..

  • Tez mi sie nie podoba to ze czas ktory jest w 2 rece czy innych dropach uplywa mimo to ze nie gramy

  • Albo wprowadzić rozwiązanie:podczas przerw w działaniu serwerów,czas przedmiotów z is (2xdrop,pierścienie radości itd.,itp.) nie leci.

    Było tak dawniej mało tego, było tak że jak nie grałeś czas nie leciał także np miałeś tydzień gry na kostiumie czy pd jak chciałeś przerwę to zmieniałeś konto i spokój ale niestety GF to Firma gier PayForWin

  • Trzeba podmienić na serwer kilkaset MB plików więc pewnie 2 dni xD

    Makanox GG: 56320525

  • Od 2h drop autopot z metkow i bosow, ile macie juz? XD

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • xDDDDDDDDD

    Wygrałeś

    Makanox GG: 56320525

  • Ciekawe, czy w ramach rekompensaty przedłużą wam drop czerwonych autopotek.

    :/

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • Niemcy już mają włączone, teraz państwa niższej rangi :) Między nimi Polska.

  • Nastawcie się już na kolejną przerwę po przerwie :crazy: Trochę jak "fakty po faktach"

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Albo wprowadzić rozwiązanie:podczas przerw w działaniu serwerów,czas przedmiotów z is (2xdrop,pierścienie radości itd.,itp.) nie leci.

    Absurd, wtedy nie wydasz extra by dobić lvl... wiem po sobie, teraz będę musiał dokupić brązowe pudełko na jeden dzień (pd itd.), nie wspomnę już o kostiumach które miałem dosłownie na styk.

    Ten drop blasków, to jest też kpina, bo nie dropią wszędzie w takich samych ilościach np. w grocie to jest kpina na pd z isu i red lasu + pakietowym (max), to co ostatnio było przez 4h - 20 sztuk... i teraz muszę wybierać, bo dopalacze sie kończą i dobić lvl, czy walić to i do red lasu dropić blaski (ale kompensacja), zamiast tego niech dadzą bonus do expa +100% i dropu, a nie te śmieszne szkaty....

  • Ale tak na poważnie, zastanówcie się: Czy była w tym roku taka przerwa techniczna, wprowadzająca nową wersję gry, po której nie było żadnych bugów/problemów? Ja sobie nie przypominam.

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • jakby nie było, zawsze znajdzie się powód do narzekania :D a skoro już narzekamy, to ciekaw jestem kiedy naprawią zmianę kanałów bez wylogowywania się :D

  • Wiecie Jebną bym coś fajnego ale jak mam znów konto robić to mi się nie chce bo tylko banować umieją a za robotę to już niema komu hehe pozdro adminy ;)