W DANEJ CHWILI NIE MOŻESZ WYKONAĆ TEJ AKCJI. vol 2

  • Przy probie otworzenia sklepu lub jakiegokolwiek NPC wyskakuje komunikat "W danej chwili nie mozesz wykonac tej akcji" ... ???


    Mam ten problem na wszystkich serwerach na jednym koncie, lacznie z nowym serwerem:)


    Z jakiego powodu dostaje blokade na konto kiedy nigdy nie korzystalem z zadnego nielealnego oprogramowania???? znowu robienie sobie zartow z uczciwych graczy:)

  • jakies zarty.. nie dostalem nawet maila z informacja za co dokladnie dostalem to ograniczenie oraz do kiedy potrwa. nie wspominajac juz o tym ze mam czyste sumienie i jest to niesluszne:)

  • nigdy na tym koncie nie uzywalem niczego i nie robilem nic co jest sprzeczne z regulaminem. najpierw trace rzeczy z isu przez przerwe na rubinum, teraz jakas zalosna blokada. nie dostalem nawet zadnego maila z przyczyna rzekomej "blokady" oraz informacji do kiedy bedzie trwala. nie pozdrawiam:)

  • Ktoś wie za co te czasowe blokady i kiedy to zdejmą ? Konto czyste i jest możliwe ,że przez handel z botem ( innymi graczami) dostało sie blokade czasową ?

  • To nie błąd, a kara za łamanie OWK i używanie nielegalnego oprogramowania. BARDZO DOBRZE !!! W końcu coś robią.

    Nie bądź śmieszny....


    Blokada za granie na postaci kiedy włączyli Grunwald XD

    Takie rzeczy tylko w metin2.

  • jakis czas temu z 2-3 miesiace dostalem blokade na 4 sklepy stojace normalnie i kazdy gracz co mnie zna wie ze cos takiego u mnie nie ma miejsca ''powiazanie z botami nielegalne oprogramowania '' poprzednie blokady byly cos z '' no violation czy jakos tak dokladnie nie wiem '' ale po 15 h zgloszenia wszystko odblokowane z przeprosinami ze bylo bledne poprzez wprowadzonego nowego blockera...


    <3 BEST IN CORUNDUM <3

  • U mnie rano też był ten problem na szopku z jinno. Nie można było podjąć żadnej akcji(na wszystkich postaciach z tego konta). Ciśnienie mi lekko skoczyło, bo tam sporo kasy, więc poleciało zgłoszenie na support. Chwilę później przyszło mi do głowy żeby wyłączyć all konta, ponownie zaktualizować i... problem się naprawił. U mnie pomogło, może komuś też pomoże.

  • Bardzo ciekawe, dostałem bana za "cheaty", a ostatni raz byłem zalogowany w poniedziałek :)

  • U mnie rano też był ten problem na szopku z jinno. Nie można było podjąć żadnej akcji(na wszystkich postaciach z tego konta). Ciśnienie mi lekko skoczyło, bo tam sporo kasy, więc poleciało zgłoszenie na support. Chwilę później przyszło mi do głowy żeby wyłączyć all konta, ponownie zaktualizować i... problem się naprawił. U mnie pomogło, może komuś też pomoże.

    w jakim sensie zaktualizowac?

  • Mam ten sam problem ale tylko na buffie i się zastanawiam dlaczego.. Pozostałe konta w pełni działają, nie ogarniam tylko skąd mam to na buffie xD. Jedyne co przypominam sobie co robiłem ostatnio na buffie poza czytaniem ksiąg to skupowałem ozetki błogo jest opcja że kupiłem ją od bota i za to dostałem ograniczenie?

  • Mam ten sam problem ale tylko na buffie i się zastanawiam dlaczego.. Pozostałe konta w pełni działają, nie ogarniam tylko skąd mam to na buffie xD. Jedyne co przypominam sobie co robiłem ostatnio na buffie poza czytaniem ksiąg to skupowałem ozetki błogo jest opcja że kupiłem ją od bota i za to dostałem ograniczenie?


    Nie, to gf znowu coś spier...

  • Mhm.. No okej napisałem na support, zobaczymy co mi napiszą tylko nie wiem czy dobrze napisałem, bo nigdy nie byłem banowany. Zdarzyło mi się to pierwszy raz jeśli można to nazwać banem heh :D Bo niby z konta mogę korzystać jedynie z npc nie.. dziwne ale zaczekam na odp może coś mi pomogą. Liczę na to.

  • mam to samo chociaż chwile wcześniej było wszystko ok, a przekładałem rzeczy przez magazyn

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • A skąd wiesz, że on jest niewinny ? W końcu biorą się za to dziadostwo i bardzo dobrze.

    Dziękuje za te miłe słowa nazywasz uczciwych graczy dziadostwem ? jedyną rzeczą jaką zrobiłam to prawdopodobnie kupiłam jakieś roślinki do robienia mixtur od bociarza bo akurat to konto ma blokadę. Mam nadzieję że kiedyś też Ci taką miłą niespodziankę zrobią i wtedy zobaczysz jak to jest jak za nic Cię blokują.

  • Nadal nie ma zadnej informacji odnosnie tej sytuacji, oprocz oskarzenia uczciwych graczy. Problem wystepuje na wszystkich globalnych serwerach lecz szanowny GF ma nas wszystkich i nasze wydane pieniadze w glebokim powazaniu.