Serwer eventowy Grunwald - dyskusja ogólna

  • Art pytanie odnośnie broni 60% Śr 75/105lvl za serwer eventowy . W informacji początkowej na temat tego serwera było napisane ,że te bronie będą przypisane do konta i nie będą zdatne do handlu ?

    A się okazuje że są zdatne. Jesteś w stanie mi to jakoś wytłumaczyć ?


    Moderator Reverse:
    Przeniosłem post do odpowiedniego tematu.

    Ktoś Cie Okradł? Idź na Policje, a nie płacz i wyzywaj na PW osobę, która tego nie zrobiła :)


    Gildia NazwyBRAK z dniem 16.03.2021 nie należy już do mnie.


    NazwyBRAK-Wcześniej znany jako :


    PumaNEW,Tiiiger,DMX,AtramGyu,Asteroth,Cule,BuraSzura,Oselen,Pastereczka,Quarth,Gallar,PSYCHOZA I wiele wiele innych <3

    Edited once, last by Reverse ().

  • Art pytanie odnośnie broni 60% Śr 75/105lvl za serwer eventowy . W informacji początkowej na temat tego serwera było napisane ,że te bronie będą przypisane do konta i nie będą zdatne do handlu ?

    A się okazuje że są zdatne. Jesteś w stanie mi to jakoś wytłumaczyć ?

    Nie przypominam sobie, aby te bronie miały być przypisane. Tylko broń specjalna dla gracza top1 będzie.

    Community Manager

  • Nie przypominam sobie, aby te bronie miały być przypisane. Tylko broń specjalna dla gracza top1 będzie.

    Na discordzie pisales ze wszystkie bronie beda nie zdatne do handlu

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Między innymi dlatego zapytałem . Ale dostałem odpowiedź od kompetentnej osoby " Nie przypominam sobie" kpina nic więcej ośmieszasz się Art

    Ktoś Cie Okradł? Idź na Policje, a nie płacz i wyzywaj na PW osobę, która tego nie zrobiła :)


    Gildia NazwyBRAK z dniem 16.03.2021 nie należy już do mnie.


    NazwyBRAK-Wcześniej znany jako :


    PumaNEW,Tiiiger,DMX,AtramGyu,Asteroth,Cule,BuraSzura,Oselen,Pastereczka,Quarth,Gallar,PSYCHOZA I wiele wiele innych <3

  • Główna broń z założenia miała nie być zdatna do handlu. Gdy przyszło do rozdawania nagród, dostałem informację, że bronie na 75 poziom będą zdatne do handlu. Jeżeli gdzieś wprowadziłem kogoś w błąd, to przepraszam.

    Community Manager

  • Art jestem naprawdę dumny. W końcu potrafiłeś przyznać się do błędu. Warto też dodać że team pl wprowadził graczy w błąd że ma możliwość wyboru broni gdy okazało się ze takiej niema.

    Serwer: Etolin :52:
    Królestwo: Shinsoo (czerwoni) :shinsoo:
    Postać: Ninja Archer 120 LVL
    Nick: xSavaraxx
    :cursing:afsMT2 na YT

  • Reverse

    Closed the thread.