Film Historia Metin2.pl (cz. 2) 2015-2020

• Pewnie część osób pamięta umieszczony tu kilka lat temu temat "Film Historia Metin2.pl 2007-2015 - I Ty możesz zostać częścią naszej historii!" (dostępny aktualnie w archiwum). Wiele osób przez ostatnie kilka lat gorąco namawiało mnie do tego, bym stworzył 2 część tego filmu, który nazbierał już ponad 600tys. wyświetleń, opowiadającą o kolejnych latach projektu... i właśnie stało się! Idąc na przeciw oczekiwaniom, tak jak poprzednio ten temat poświęcony będzie tym razem kolejnej części filmu historia prawdziwa, który jest już w produkcji! Będą pojawiały się tutaj informacje o samym projekcie, jak i pojawi się tutaj sam film, gdy będzie już gotowy - czyli już niedługo!

Na tę chwilę mały zwiastun nowej części:

A jeżeli ktoś nie widział pierwszej części, to zachęcam do zobaczenia!

EDIT:

No i stało się.

Długo oczekiwana 2 część filmu, który przedstawia całą historię gry Metin/Metin2 (Metin2.pl) od pomysłu na grę, przez powstanie pierwszej części, aż po dzień dzisiejszy. "Historia prawdziwa" jest to zarys historyczny gry widziany oczami gracza, który gra w tę grę od jej początków, oczami pierwszego, jak i aktualnego Teamu oraz oczami graczy, z którymi było mi dane grać do tej pory. Druga część nagrania przedstawia wszystkie zmiany, jakie zachodziły w grze Metin2.pl, jak i pokazuje zarys rozwoju całej gry od roku 2015 (na którym skończyliśmy część pierwszą), aż po zapowiedzi na rok 2020! Wierzę, że film Wam się spodoba i że pozwoli Wam się dowiedzieć czegoś nowego o grze :). A tym czasem ja zapraszam do oglądania i komentowania! Miłego oglądania :)!

Zachęcam tez do zobaczenia pierwszej części, jeżeli ktoś jeszcze nie widział!

• Ascoran

Approved the thread.
  • Super :)

Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg

REYMONTA 22

• No i stało się.

Długo oczekiwana 2 część filmu, który przedstawia całą historię gry Metin/Metin2 (Metin2.pl) od pomysłu na grę, przez powstanie pierwszej części, aż po dzień dzisiejszy. "Historia prawdziwa" jest to zarys historyczny gry widziany oczami gracza, który gra w tę grę od jej początków, oczami pierwszego, jak i aktualnego Teamu oraz oczami graczy, z którymi było mi dane grać do tej pory. Druga część nagrania przedstawia wszystkie zmiany, jakie zachodziły w grze Metin2.pl, jak i pokazuje zarys rozwoju całej gry od roku 2015 (na którym skończyliśmy część pierwszą), aż po zapowiedzi na rok 2020! Wierzę, że film Wam się spodoba i że pozwoli Wam się dowiedzieć czegoś nowego o grze :). A tym czasem ja zapraszam do oglądania i komentowania! Miłego oglądania :)!

Zachęcam tez do zobaczenia pierwszej części, jeżeli ktoś jeszcze nie widział!

• Reverse

Closed the thread.