RUBINUM! Nowa - stara graczka

• Od 10 lat to o Metinie mówią, że gra umarła :rofl:Jak odchodziłam już tak mówili ;) Też każda zmiana była zła, a każda decyzja błędna. Mówią też, że to najbardziej prymitywne z popularnych mmo :rofl:A jednak zatoczyłam i wróciłam z sentymentu. Realnie patrząc sentyment jest motywacją, która nie starcza na zbyt długo, więc jest spora szansa, że nawet nie dojdę na tyle daleko, żeby mieć w zasięgu wzroku problemy, o których mówicie :S

Na tą chwilę moje obserwacje są takie, że na Rubinosie próbuje się desperacko przyciągnąć/zatrzymać graczy jakimiś totalnie kosmicznymi ułatwieniami, a i tak na mapach są głównie boty. A Etolin mimo, że pochodzi z poprzedniej epoki nadal żyje i jest tak do kogo pysk otworzyć, a w sumie o to mi chodzi ;) Jest trudniej, wolniej i żmudniej, ale ja z tych, którzy nie muszą mieć wszystkiego na JUŻ, mam czas ;)

• jak dla mnie najnormalniejszy serwer to Jawa, mowia ze niby nikt nie gra, a jednak gra sporo ludzi. Moim zdaniem w sam raz, kwestia gustu. Za to jest to jedyny serwer bez autolowow i botow, tak na jawie nie ma botow. Chyba ze ktos woli masowki no to wiadomo, etolin.

• SauBaar

Closed the thread.