RUBINUM! Nowa - stara graczka

• Dziwnie się czuje pisząc post akurat w takim dziale, ale to chyba najlepszy pomysł.

Jestem Wadera, Jinno, Rubinum

Prywatnie mam 27 lat i ogroooomny sentyment do Metina. Pewnie dlatego, że grałam w tą grę w czasach swojej gimbazy, czyli pięknym, beztroskim okresie :rofl:

Po.. w sumie można chyba powiedzieć, że "wielu" latach wróciłam do Metina z sentymentu. Zaskoczyła mnie obecność takich elementów jak alchemia, szarfy(?), pety, wierzchowce też średnio kojarzę, a na pewno nie tak popularne. Ogólnie sporo się zmieniło, sama fuzja serwerów, za moich czasów było ich chyba kilkanaście? albo i więcej.

Nową postać stworzyłam na jak udało mi się ustalić najnowszym serwerze i zaczyna zabawę od zera. Właściwie odkrywam grę na nowo.

Gram dla zabawy i czysto rekreacyjnie, ale mimo wszystko jest to mmo, więc interakcje z graczami są wskazane :) Miło byłoby też mieć jakichś znajomych bogatych w... informacje ;) Bo odpowiedzi na pytania to to, czego mi najbardziej brakuje.

No, ale do brzegu... szukam po prostu niezobowiązujących znajomości z graczami z serwera :)

P.S. w tym dziale nie da się wybrać sekcji "Rubinum"?

• To tylko świadczy o tym, że powinnaś pograć na Etolin :) A WSZYSTKO CI WYJAŚNIĘ

Haha kuszące, ale boje się, że tam blask waszej niesamowitości mnie oślepi

Poza tym jeszcze nie było tak, żebym za jakimś chłopem na inną mape leciała, a co dopiero na serwer

• Ale ja tylko napisałem, że mogę Ci tam wszystko wyjaśnić. Nigdy nie robiłem za sponsora. BA - mam koleżankę, która mi pomaga xD

Jeśli chcesz żeby Ci wyjaśnić rzeczy typu alchemia/szarfy/pety , walnij postke na Eto i napisz do MowMiKos. Potem możesz wrocic na Rubinum xD

A jak nie - to nie :)

Pzdr

• Eeee. Dobra, temat nieaktualny

Wadera --> tup tup tup ---> Etolin

ten Pan wyżej jest bardzo przekonujący, nie rozmawiajcie z nim jak chcecie zostać przy swoim zdaniu xD

• ...

Mam wątek nazwany Rabinum, oznaczony jako Jawa, a gram na Etolinie.

Da się jakoś ten bałagan uprzątnąć i to jakoś przenieść i zmienić, czy będę do końca gry zawieszona między wymiarami? :rofl::rofl::rofl:

• kolega niby pomaga, ale wiecej przeszkadza, powodzenia w zaczynaniu na etolinie tyle powiem, masz ponad 10 lat do nadrobienia, malo eventow. Na rubinum masz codzienne eventy + swiezy serwer, dropy jak dodania bonow, blaski, zmianki, rady, zwoje egzo, o wiele latwiej zrobisz eq/skille niz na etolinie, dodatkowo sa inne dropy, typowo zarobkowe jakies skrzynie ksiag zwierza itp. Warto tez wspomniec ze rubinum ma podkrecony drop w stosunku do etolina. Ogolnie to beka z was.

• kolega niby pomaga, ale wiecej przeszkadza, powodzenia w zaczynaniu na etolinie tyle powiem, masz ponad 10 lat do nadrobienia, malo eventow. Na rubinum masz codzienne eventy + swiezy serwer, dropy jak dodania bonow, blaski, zmianki, rady, zwoje egzo, o wiele latwiej zrobisz eq/skille niz na etolinie, dodatkowo sa inne dropy, typowo zarobkowe jakies skrzynie ksiag zwierza itp. Warto tez wspomniec ze rubinum ma podkrecony drop w stosunku do etolina. Ogolnie to beka z was.

+etolin to patola pod względem graczy i nie polecam xd

• Cześć. Ja szukam dziewczyny i chętnie się z Tobą zapoznam bliżej. Zacznij grać w jinno, mój nick to Nibemben i mam 86lvl. Jestem miłym i fajnym chłopakiem, mogę Ci pomagac, jeśli będziesz potrzebowała pomocy. Jestem pogodny, miły, wrażliwy i uczuciowy. Zapomniałem napisać że mam 22 lata. Jestem studentem, mam poukładane w głowie, mówią że jestem przystojny :) Zapraszam do kontaktu tutaj lub w grze.

• Cześć. Ja szukam dziewczyny i chętnie się z Tobą zapoznam bliżej. Zacznij grać w jinno, mój nick to Nibemben i mam 86lvl. Jestem miłym i fajnym chłopakiem, mogę Ci pomagac, jeśli będziesz potrzebowała pomocy. Jestem pogodny, miły, wrażliwy i uczuciowy. Zapomniałem napisać że mam 22 lata. Jestem studentem, mam poukładane w głowie, mówią że jestem przystojny :) Zapraszam do kontaktu tutaj lub w grze.

na taki desperacki wpis poleci tylko jakas chora psychicznie/uposledzona/ ewentualnie tragicznie szpetna xD

Szukam tylko i wyłącznie współgraczy.

na taki desperacki wpis poleci tylko jakas chora psychicznie/uposledzona/ ewentualnie tragicznie szpetna xD

Ale chorych psychicznie proszę nie stygmatyzować ;) serio... Nie jest miło coś takiego czytać będąc chorym. Chorzy to nie idioci ;)

Ależ ja żadnych 10 lat nadrabiać nie zamierzam, bo i nie planuje być top of the top serwera. Chce grać dla samej gry, tak oldschoolowo :rofl:

OJEJKU, MUSZE NADROBIĆ 10 LAT O NIE :((((((((((( Co za bzdury xDDD Widziałem twoje posty na zmianach w grze, co chwile wypisujesz tam podobne głupoty xD

Rubinum zaprasza tylko i wyłącznie eventami, według mnie brak mu ludzi i DUSZY.

Etolin to patola ale tylko w pewnej gildii ;p Taka prawda.