Oddajcie starego klienta!!

  • Oddajcie mi starego klienta, już bym się 10 razy zalogowała i wylogowała na moje 10 kont różnych, a tutaj teraz nie mogę wejść na trzy konta równocześnie i za każdym razem czekam z godzinę, aby połączyć się z kontem... Wolałam się logować przez klienta niż przez Gameforge Live.. klient się nie loguje muszę czasem logować 10 pacherów na jedno konto i potem może za 11 razem wejdzie na okno klienta.., a zwykle pisze metin2client.exe przestał działać.... Ja mogę mieć 2/3 klienty równocześnie otwarte mam stary komputer i wolałabym się logować z klienta dajcie możliwość wyboru tym nam, żeby logować się z klienta... , bo na prawdę większość, pozostała liczba graczy stąd ucieknie... Kto jest u was UX i wymyśla jakieś rozwiązania... ech.. Tak tamto działa, ale dla kompów z lepszym sprzętem chyba... pisałam na support i nic... nie podali rozwiązania i jakimś cudem ten Gemeforge Live chce się uruchomić z płyty harddisc... nie kapuje tego.... Znów wyłączyłam konta i nie mogę wejść pół godziny zamiast przyjemnie grać to ja czekam godzinami, żeby włączyć jednego klienta... gry..., bo czas miedzy Cheat Blockerem, a pokazaniem okna klienta jest jakiś wadliwy i wyskakują błędy, że metin2client.exe przestał działać, a ja już bym załadowała dwa klienty i się przelogowywała między nimi na poszczególne konta i miała daleko ten GL... i przyjemnie grała... a nie... czekała wiecznie na otwarcie jednego konta gry..., które i tak ostatecznie się nie otwiera.

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Też mam problem z logowaniem,klient jest włączony,a gra niby tak samo,za 5/razem wejdzie normalnie okno z gry.Kiedyś to normalnie wchodziła gra bez ale,a teraz masakra!:D

  • Ja to mam problem taki:
    -włączam laptopa,

    uruchomię metka,

    pogram,

    wyłączę

    To przy następnym uruchomieniu Lapka włączają mi się notorycznie jakieś Błędy DxDiag. A to że ma problem z audio, a to że problem z czym innym.
    Pragnę zaznaczyć, że gdy uruchomię laptopa i pogram w co innego niż metin i ponownie go włączę to nie mam żadnych komunikatów.

    P.s. Tak samo miałam na wcześniejszym laptopie, także nie jest to winą sprzętu. Ktoś miał podobnie? :/?(

    1cb4f2b1143b4c5agen.png

  • Ja to mam problem taki:
    -włączam laptopa,

    uruchomię metka,

    pogram,

    wyłączę

    To przy następnym uruchomieniu Lapka włączają mi się notorycznie jakieś Błędy DxDiag. A to że ma problem z audio, a to że problem z czym innym.
    Pragnę zaznaczyć, że gdy uruchomię laptopa i pogram w co innego niż metin i ponownie go włączę to nie mam żadnych komunikatów.

    P.s. Tak samo miałam na wcześniejszym laptopie, także nie jest to winą sprzętu. Ktoś miał podobnie? :/?(

    Mi jak PC się zrestartuje przez metka to własnie okno DxDiag także występuje, a sterowniki są jak najbardziej możliwie zaktualizowane...
    A jak pisałem drewna PC nie posiadam, bo Cisne na full w stałych 60 fps w GTA V, Wiesiek z włosami Nvidi oraz Rise of Tombraider może tylko txt zmniejszone z max na wysokie....
    I nie mam problemów, z PC. Słowo Metin inaczej słowo "Tabu" XD

    NEGROS!
    HaveGoodDay - Body - 72 lvl - :arrow: OFF
    BigKnyga - Smok - 53 lvl - :arrow:ON
    xRadical - Likan - 35 lvl - :arrow: ON

    Sygnatura by Ja.

  • Mi jak PC się zrestartuje przez metka to własnie okno DxDiag także występuje, a sterowniki są jak najbardziej możliwie zaktualizowane...
    A jak pisałem drewna PC nie posiadam, bo Cisne na full w stałych 60 fps w GTA V, Wiesiek z włosami Nvidi oraz Rise of Tombraider może tylko txt zmniejszone z max na wysokie....
    I nie mam problemów, z PC. Słowo Metin inaczej słowo "Tabu" XD

    U mnie też Wiesiek buja, no może nie na Maxymalnych, ale na Wysokich.. w każdym razie Metin wydaje się być zbyt potężną grą jak na nasze "Wooden Pc" .:rolleyes:

    1cb4f2b1143b4c5agen.png

  • U mnie też Wiesiek buja, no może nie na Maxymalnych, ale na Wysokich.. w każdym razie Metin wydaje się być zbyt potężną grą jak na nasze "Wooden Pc" .:rolleyes:

    No niestety, metin nie jest już "Super" zoptymalizowaną PC ta gra ma ponad 10 lat, Ciekawi mnie fakt czy przy aktualnym Cliencie MT2 jednostki PC, które miałyby 10 lat dawałyby radę w dzisiejszych realiach udźwignąć Clienta - skoro nowe PC mają problemy z zużyciem procka, sprawdzałem swoje wykorzystanie przy cliencie jednym to sięga od 13 do 16% zminimalizowany metin tylko 6%.

    Ale sam fakt, że to logowanie nowe zdołało przysporzyć więcej problemów niż zalet.

    NEGROS!
    HaveGoodDay - Body - 72 lvl - :arrow: OFF
    BigKnyga - Smok - 53 lvl - :arrow:ON
    xRadical - Likan - 35 lvl - :arrow: ON

    Sygnatura by Ja.

  • Dla jedynych ta zmiana jest korzystna dla innych nie. Ta nowa platforma moim zdaniem jest jednym wielkim niewypałem bo nie została w pełni przemyślana. No i pali tego metina jak chce, czasem szybciej czasem wolniej czasem w ogóle.

  • No, ale możecie się wstrzymać jeszcze, a nie szybko robić nowe konta GF. Ja używam starego klienta, każde konto loguję po staremu i póki mam tę możliwość to korzystam. Polecam takie podejście. :(

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny