WP dmg

• Witam

Wbiłem WP 75 lvl, założyłem trute +9 28 sr i bije ok 100-150 więcej niż w fmsie+9 44 sr. Bije po ok 2k w red lesie na dziku, w szarfie i z małym odpałem 16 int.

Co będzie lepsze w poprawie dmg: truta+9 sr 40+ czy rubin matowy wart, śr?

Kiedyś na dropku na 55 lv miałem mat rubin wart, śr, deff i biłem po ok. 300 więcej niż bez rubina, z podobnym eq co teraz (fms ten sam, dzik, szarfa ta sama, odpał 16 int).

Status mam aktualnie full int, 88 wit i 57 siła. Tak się zastanawiam, czy nie zresetować status i dać w siłę, zrękę kosztem wit. Czy dmg bez konia zrówna się z tym na koniu?

• Wiecej da rubin, bo rubin bez bonusu z kola doda Ci 8sr czyli jakby trutka miala 36sr, do tego 150 wartosci ataku, ktora liczy sie przed srednimi. Co do resetowania wita, to powiem tak... o ile ten wit nie jest Ci potrzebny i dasz rade bez niego, to wal w sile, ataku nigdy za duzo, ale jesli mialbys padac, to lepiej dac tego wita.

• Więc tak, do obliczeń zakładam wartość bazową ataku 347-404

Wartość ataku w trucie +9 821-958

Po przeliczeniu średnich truty (28 śr) wartość wynosi 1050 - 1226

Gdybyś miał rubin czyli dodatkowe 150 wartości ataku i 8 śr obrażenia prezentowałyby się następująco
    Wartość ataku z truty 971-1108
    Po przeliczeniu średnich (28+8) wartość wynosi 1349 - 1506
    Opcja z trutą 40+ śr

Wartość ataku w trucie +9 821-958

Po przeliczeniu średnich truty (40 śr) wartość wynosi 1149-1341

Przy średnich 57 i trucie +9 wartość wynosiłaby 1288-1504

Więc według mnie lepszym zakupem byłby rubin, tańszy i lepszy

Liczę że pomogłem ;)

• Ok, dzięki.

Co do szarfy to się jeszcze zastanowię. Taka szarfa z jelonkiem+9 z 6 sr dała by więcej? Ewentualnie kupię ze śr po rubinie i oddaniu matowych.

Mam akurat mat leg rubin wartość, sr i deff, ale nie wiem czy mógłby być. Deff podobno naprawili. Nie wiem czy pchać się w mityczne? Sam rubin kosztowałby z 40-50 w. To kupa kasy.

• W przyszłości zawsze możesz spróbować wyciągnąć legende i wbic mityka, jednak jeżeli wbijalbys mityka to fajnie byłoby wbic całe koło dla bonusu.

Dodatkowo po 95 poziomie otwiera Ci się dodatkowy sposób zarobku, jotun, po 100 dochodzi nemere i razador.

Mityczna alchemia pomaga na tego typu dungeonach ponieważ ma bonus silny przeciwko danemu żywiołowi.

A koło mitycznej matowej daje mniej więcej tyle co koło bez skazy legendarnej, różnica jest lekka.

Jednak póki co nie warto pchać się w taki koszt, legenda póki co powinna wystarczyć, pozatym grasz czołgiem (WP) 😉

• Bayek

Closed the thread.