90 lvl metki

 • Ja ogólnie polecam Góry Grzmotu. Działa tu bonus na Błyskawice oraz Orki. Metki schodzą dość przyjemnie. Na mapce niżej dodałam resp tych ciekawszych metków + gdzieniegdzie idzie spotkać Argesa, który schodzi w miarę szybko. Dostać się można poprzez Przylądek Smoczego Ognia-prawy, górny róg.

  Mapka:
  6bb55df3d4f0187cgen.png
  Pozdrawiam. :)

 • a jakieś inne alternatywy zarobku od 90? Mam surke ostrze G8, 90 błyski+mityczny granat, ok 60% na diabły

  Exp do 95lvl, a potem szukaj ekip na różne bossy, albo próbuj działać coś sam.
  Lub drugie wyjście jest takie - w dzisiejszych czasach najłatwiej zarobisz na alchemii, stąd też warto zrobic sobie jakieś dropy pod np.Loch Małp (lvle ok 42), lub Dt (55-61) i dropić tylko Cory. Z map 90 to warto tylko podnosić bodzie i peleryny.. Bo nic poza tym nie jest warte uwagi :rolleyes:

 • robię tą alchemie, mam 4 postacie 40+ 80 na DT, niestety bez talika mroku+1 bo to nowy server :/ nie wiem tylko czy czegoś nie majsterkowali przy szansie ulepszenia z antycznego do legendrarnego bo strasznie mi pali (w sensie na Diumarze jak robiłem to nie miałem tak)

 • Co to ma za znaczenie czy masz talizman mroku +1, czy nie? Walić ten 1% silnego, kup lepiej jakikolwiek z wbitym 15/20% odporności na Mrok. Resztę nadrobisz po prostu kupując podstawy z 20na Dt. Z rękawicą z Is + rękawica z Red Lasu 5corów zrobione zanim dotrzesz na pieczęcie, więc jakiegoś wybitnego Eq mieć nie musisz. Byleby ustać na tych pierwszych piętrach z kilkoma Podłymi Mobami. W Tydzień czasu na 5 postaci jesteś w stanie zarobić ~6won.

 • Talizamnow żadnych nie widziałem na rynku.. Dropie na 1 poziomie z dojazdem do dt kazda postać zajmuje mi maks 25 min. Do pieczeci musiałbym miec więcej abs na strzaly, lepsza buffke i te 20 mrok

  Zrób tym postaciom buffy, nawet 25lvl i postaw tylko pod Dt żeby móc się sprawnie teleportować tam. Jeśli z dojazdem dropienie corów na parterze zajmuje Ci ~25min, to nie ma potrzeby robić coś więcej tylko po to aby pchać się na inne piętra - to dobry czas.

 • Na odłamki do dt najlepsza jest postać 61 lvl, ponieważ można już się tepać bezpośrednio pod dt.

  Napiszę Ci eq jakie ja mam na takich dropkach:

  fms 30 sr +9 2x kd4

  tygra +6 1500 hp kd speeda +4

  maska strachu +6

  obojętnie jaka tarcza 61lvl +9

  ebo +9

  nasior 1000-2000 hp

  buty 1000-2000 hp

  szarfa 17% łuk feniksa +6

  buffka 2xm1


  Z takim eq bezproblemowo daję radę w dt.

  Wchodzisz do wieży bierzesz spot na środku wybijasz go, zmieniasz na kolejny kanał i wracasz na poprzedni (1 pelerynka na kanał, nie ma sensu używać więcej). Jeśli masz sporo takich postaci 61 lvl to zawsze warto sobie 2 kanały wyrespić na nowo na parterze, bo czasami lubią się rozejść co powoduje, że te spoty są rozwalone po całym piętrze, a jak sam zauważysz to po prawej stronie kolumny jest delikatnie gęstsze skupisko mobów.

  Takim sposobem zrobienie 5 corów zajmuje około 15 minut. Jak skończysz robić pozwalasz się zabić i dajesz miasto. Automatycznie tepa Cię dzięki temu do m1.

 • Bayek

  Closed the thread.