Nieudane wylogowywanie i nieczytelne forum

• Dzień dobry.. Dlaczego mój wzrok ma się łamać i czytać teksty, które się dzielą w połowie? Dość, że duże napisy (na komputerze lepiej się czyta mniejsze czcionki), ciemne tło.. a ciemne tło = nieczytelność, gdy są jasne napisy... do tego duża czcionka i łamanie tekstu w połowie przez durnowatą responsywność, a monitor ma jeszcze z 700 px rozdzielczosći do wykorzystania w prawo... (chodzi o tytuły tematów i o to, że ja mam szczególnie szeroki monitor... już jeśli ma być responsywnosć to dostosujcie to też do mojego monitora... 1440 x 900 i tytuł dla mnie ma być w jednej linii najbardziej rozciągnięty...).

Przycisk wylogowywania powinien być obok szukaj.. ledwo znalazłam na tym czarnym tle biały napis... po otwarciu. Kto odpowiada u was za UX i wygląd forum? Znajdźcie lepszego Architekta Informacji, bo to woła o pomstę do nieba i te angielskie napisy irytują.. po prostu chcę uciekać z tego forum i żałuje, że tu muszę wejść..., a nawet jak próbuję się wylogować znajdując w końcu ten logaut (kilka się w awatar i może jakiś superwidz dostrzeże napis logaut gdy tło jest czarne i na pasku i na akurat czarnym tle forum... , bo intuicyjnie to chce znaleźć ikonkę wylogowywania obok tej ikonki szukaj) no ale jak klikam logaut to się nie wylogowuje.. to ten przycisk działa czy nie? Jest tam ktoś od JSa i to naprawi? Tak może coś tam włączyłam, żeby się nie wylogowywało, ale jak chce się wylogować to chyba mogę nie i żeby się znów zalogować. Po co ten przycisk do wykorzystania skoro nie mogę go użyć? No bo już się pogubiłam jak się można stąd wylogować.

W ogóle jeśli chodzi o czytelność to weźcie mi dajcie jakieś motywy... sama sobie poustawiam CSS ładnie i czytelnie..., albo chociaż dodajcie funkcję do nadpisania swojego CSS...

Twierdza + Feniks = Etolin <3

:shinsoo::love:

2, 4 , 52 now: :702:

Start 24.03.2008 r.

• Ej no klikam usuwanie ciasteczek i coś nie działa.. udało mi się znaleźć w ustawieniach -> autouzupełnianie -> hasła wyłączyłam to hasło z board.metin2.pl i dalej nie działa wylogowywanie... Klikam logaut i nic.. dalej jestem zalogowana.. .

Dobra, bo tam było usuwanie ciasteczek z ostatniej godziny i usunęłam od początku ech i działa wylogowywanie... ale czy nie powinno wystarczyć usunięcie tego hasła w ustawieniach?

Moderator Ingolf:
    Posty zostały połączone.

Start 24.03.2008 r.

• Nie ponieważ, pliki cookies przechowuja informacje na temat użytkownika(w tym przypadku przycisk logout został źle zaimplementowany, przez co nie możesz się wylogować)

Automatyczne uzupełnienie haseł działa tylko podczas wprowadzania passów.

• Jednak wiec i tak wina leży po administratorach forum, ze źle zaimplementowali logaut?

Start 24.03.2008 r.

• Ingolf

Closed the thread.