Zwiększone zużycie zasobów procesora

• Czy ktoś jeszcze po ostatnim wprowadzeniu nowego patchera też zaobserwował zwiększone zużycie procesora? Wcześniej standardowo zjadał mi od 10-30% w maxie ( 30% było kiedy nie miałem ukrytych sklepików, ukrycie sporo dawało) teraz stojąc czy jeżdżąc po mapie % skacze od 10 do 50% nie ma chyba jakiejś reguły. Dodam że otwieram przez skrót w folderze metina nie przez żadnego patchera czy innego dziadostwa.

• Wiem tylko, że między CheatBlockerem, a otwarciem okna klienta mi skacze z 77 000 KB do od 150 000 KB do 500 000 KB i wtedy wiem, że jest zalogowane konto (tak sprawdzam w menadżerze zadań, bo dawniej była jeszcze ikonka pachera), a zwykle zatrzymuje się na 77 000 KB i już wiem, że ten klient się nie otworzy i potem pokazuje komunikat "metin2client.exe przestał działać". No jak ma nie być zwiększone, jak zamiast zwykłym klientem konta są otwierane przez dodatkowy program Gameforge Live? A mój kompek 11 letni już pada.. tak bym miała dwa klienty i przelegowywała się między kilkoma kontami..., a tak czekam.. wiecznie, żeby tylko jedno konto otworzyło się.., bo większość się nie loguje... i boję się zamknąć klienta, bo wiem, ze już mogę nie zalogować się. W ogóle mi nie działa jak jotwieram konta z innego emaila.

PS. Te 100% już dawno miałam, jak kilka kont na raz miałam otwarte.. Dawniej mogłam 6 kont bez niczego otwierać, do niedawna ledwo działają trzy klienty na raz... teraz chyba najlepiej działają tylko dwa na raz i mam problem z otwarciem trzeciego klienta, a do tego logowanie jest tragiczne... W sumie powinnam chyba grać na jednym koncie... Dzięki GF za zabicie mojego wielokontowego grania.

Twierdza + Feniks = Etolin <3

:shinsoo::love:

2, 4 , 52 now: :702:

Start 24.03.2008 r.