Szata aury

• Aktualnie szata aury jest do zdobycia wyłącznie w grze poprzez uszlachetnianie u beak go.

Potrzebne są do tego ulepszacze takie jak:

-wyjątkowy barwnik

-ładny kamień chaosu

-200 sztuk odlamka energii

Oraz 25kk yang

Nie dość że nie ma tych ulepszaczy na rynku (przynajmniej na etolinie), to dodatkowo szansa na ulepszenie wynosi 20% 😒🔫

• z tego co widzialem jest dodatkowy slot, cos czuje ze beda suplementy jak przy 6-7 bonach

AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

• Z tymi dopalaczami co można dostać na sklepach szansa na wytworzenie aury wynosi 70% czyli to nie problem. Jedynie ten wyjątkowy barwnik. Nigdzie tego nie idzie dostać, a daje 10 wonow. Gdyby ktoś chciał robić nowe bronie gdzie trzeba kilkadziesiąt tych barwników to krzyż na drogę.

• Z tymi dopalaczami co można dostać na sklepach szansa na wytworzenie aury wynosi 70% czyli to nie problem. Jedynie ten wyjątkowy barwnik. Nigdzie tego nie idzie dostać, a daje 10 wonow. Gdyby ktoś chciał robić nowe bronie gdzie trzeba kilkadziesiąt tych barwników to krzyż na drogę.

Jakie dopalacze są do wytworzenia szaty ?

• Te niebieskie kule, które można dostać na sklepie, a sam mam te maksymalne z koła losu. Nie pamiętam nazwy, ale zwiększają szansę na wytworzenie i jak przesunąłem te kule z dopiskiem (silny) to szansa na stworzenie aury zmieniła mi się z 20 na 70. Najczęściej widzę te prawie najlepsze, ale 60% to też sporo. Tylko te barwniki.

• Bayek

Closed the thread.