GF client - wystąpił błąd

  • Witam.

    Po uruchomieniu clienta gf wyskakuje mi "wystąpił błąd". Jedyne co mogę zrobić, to kliknąć odśwież. Po kliknięciu na ułamek sekundy pojawia się okno do wpisywania maila, po czym znowu "wystąpił błąd". Usunąłem metina i clienta i pobrałem od nowa, ale to nic nie daje.

  • Próbowałeś napisać na support? oni powinni to naprawić albo dać ci wskazówki jak to naprawić

    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"


    :lovemetin::shinsoo::uklon:

  • Próbowałeś napisać na support? oni powinni to naprawić albo dać ci wskazówki jak to naprawić

    Przy tego typu problemach zazwyczaj jest jakieś proste rozwiązanie, a tutaj pomoc dostanę prawdopodobnie dużo szybciej, niż przez support.

  • Udało się rozwiązać problem? U mnie pojawił się on dziś po przypisaniu kilku postaci do konta GF. Od tej pory nie jestem w stanie zalogowac się na żadne z kont GF - wszędzie pojawia się "Wystąpił Błąd"

    MATIS80 shinsoo 80 lvl

  • Udało się rozwiązać problem? U mnie pojawił się on dziś po przypisaniu kilku postaci do konta GF. Od tej pory nie jestem w stanie zalogowac się na żadne z kont GF - wszędzie pojawia się "Wystąpił Błąd"

    Dlatego najlepiej napisać na support bo wtedy ktoś się tym zajmie i to naprawi bo to nie będzie jedna osoba a kilka, kilkadziesiąt osób z tym samym problem więc będą musieli coś zrobić lepiej poczekać niż kombinować :/

    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"


    :lovemetin::shinsoo::uklon:

  • ja mam na 2 kontach GF com zablokowany dostep i tylko pisze zebym odswiezyl ale to nic nie daje moge sobie naciskac w nieskonczonosc a kiedy napisalem miesiac temu do supportu to 2 tygodnie na odpowiedz czekalem ciekawe teraz jak bedzie bo tez do nich napisalem

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny