[Zbiorczy wątek] Nowy Launcher Logowania - Błędy/Pytania

  • Hej. Nie mogę podpiąć trzeciego konta pod launcher. Osobno normalnie mogę się na nie zalogować, nigdzie wcześniej go nie dodawałem. Wyskakuje mi taki błąd. Jest na to rozwiązanie?


    111.png

  • Czy ktoś wie jak uruchomić metin2 na dedykowane karcie graficznej? Posiadam kartę nvidia i gram w oknie. Dodanie Gamegforge client oraz metin2client.exe do programów uruchamianych dedykowaną kartą graficzną nie przyniosło efektów. Uprzejmie proszę o pomoc.


    Przejrzałem dużo starych wątków, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

    ReZz (Jinno)
    j25 (Jinno)
    Jeśli wygrałem aukcję, napisz PW!

  • Czy ktoś wie jak uruchomić metin2 na dedykowane karcie graficznej? Posiadam kartę nvidia i gram w oknie. Dodanie Gamegforge client oraz metin2client.exe do programów uruchamianych dedykowaną kartą graficzną nie przyniosło efektów. Uprzejmie proszę o pomoc.


    Przejrzałem dużo starych wątków, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

    Jesli mowisz o laptopie to jest to 98% niemozliwe. Z tego co kokarze tylko dwie karty graficzne (czy tam 2 modele laptopow) na laptopach potrafily otwierac metina, niestety nie pamoetam dokladnie jakie.

  • wylacz integre w biosie

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny