[Zbiorczy wątek] Nowy Launcher Logowania - Błędy/Pytania

  • Cześć. Mam problem, otóż:
    Po zalogowaniu się do nowego launchera dodałam swoje konta;
    Dropy, Shop, Główną postać;

    Gram wraz z mężem, kilka kont dzielimy wspólnie
    Przykładowo mamy jeden wspólny sklep - i tu właśnie pojawia się problem. Gdy dodał on ten sklep do swojego konta na platformie, mi automatycznie odrzuca możliwość dołączenia go do siebie - to też skutkuje brakiem możliwości

    korzystania z tej postaci. Czy coś robimy źle? :rolleyes:

    Miał ktoś podobny problem? Jak to rozwiązać? :rolleyes:

    P.S. Nie wiem czy dodałam to w dobrej kategorii, jeśli nie, proszę o przerzucenie do właściwej. Pozderki.

    1cb4f2b1143b4c5agen.png

  • Quote

    Czy jedno konto gry może być podpięte pod dwa różne konta Gameforge?

    Nie ma takiej możliwości.

    Już znalazłam odpowiedź ... Bez komentarza, temat do zamknięcia...

    1cb4f2b1143b4c5agen.png

  • Cześć.

    1 konto z metina może być przypisane tylko do 1 konta na tej zakichanej platformie.

    Jeżeli chcesz zalogować się na jakieś konto przypisane już wcześniej do platformy męża musisz po prostu zalogować się na jego konta GF.


    :)

    1788d9cfb10f3c14gen.jpg
  • Ja wywaliłem całego metka ze wszystkimi składnikami i teraz nie mogę go pobrać na nowo

  • Cześć.

    1 konto z metina może być przypisane tylko do 1 konta na tej zakichanej platformie.

    Jeżeli chcesz zalogować się na jakieś konto przypisane już wcześniej do platformy męża musisz po prostu zalogować się na jego konta GF.


    :)

    Właśnie doszliśmy do tego samego wniosku po kilku próbach, ale dziękuję za informacje. Może komuś tu też się przyda.

    1cb4f2b1143b4c5agen.png

  • 10 lat byłem cierpliwy w stosunku do GF, ale to co się aktualnie odjaniapawla to przechodzi ludzkie pojęcie.

    Najpierw to badziewne nowe forum, a teraz apogeum, czyli nic nie wnoszące, utrudniające życie konta gf.

    Skoro już musieli dodać te konta gf, to niech chociaż dadzą możliwość wyboru, a nie, że jak raz przypiszesz to już koniec i nie ma opcji odpisania konta mt2 od konta gf... DRAMAT

    GG: 6910379

  • Jak teraz odłaczyc konto bo mam dwa konta na jednym mailu?

    Nie odłączysz, nie ma takiej możliwości.:S

    1cb4f2b1143b4c5agen.png

  • Witam ,a ja mam teraz inny problem jak otworzyć dwa konta gameforge jednocześnie? Główna postać jest przypisana do innego konta a wszystkie inne postacie do innego.

  • 10 lat byłem cierpliwy w stosunku do GF, ale to co się aktualnie odjaniapawla to przechodzi ludzkie pojęcie.

    Najpierw to badziewne nowe forum, a teraz apogeum, czyli nic nie wnoszące, utrudniające życie konta gf.

    Skoro już musieli dodać te konta gf, to niech chociaż dadzą możliwość wyboru, a nie, że jak raz przypiszesz to już koniec i nie ma opcji odpisania konta mt2 od konta gf... DRAMAT

    Mi tam sie bardzo podoba, szczegolnie gdy trzeba czesto zmieniac ch, wtedy jest bajka. Jedyne do czego bym sie przyczepil, to ze teraz metiny lacza sie w pasku, jest to uciazliwe gdy ma sie odpalonych wiecej kont i aktywnie sie ich uzywa, np na zodiaku... Art  Ingolf daloby sie cos zrobic zeby metiny sie nie laczyly?

  • Mi tam sie bardzo podoba, szczegolnie gdy trzeba czesto zmieniac ch, wtedy jest bajka. Jedyne do czego bym sie przyczepil, to ze teraz metiny lacza sie w pasku, jest to uciazliwe gdy ma sie odpalonych wiecej kont i aktywnie sie ich uzywa, np na zodiaku... Art  Ingolf daloby sie cos zrobic zeby metiny sie nie laczyly?

    jedyna możliwość to wyłączenie grupowania aplikacji na pasku w ustawieniach paska start w systemie windows.

    Witam ,a ja mam teraz inny problem jak otworzyć dwa konta gameforge jednocześnie? Główna postać jest przypisana do innego konta a wszystkie inne postacie do innego.

    trzeba się przelogować między kontami Gameforge.

    Czy jedno konto gameforge może być zalogowane na 2 komputerach?

    tak. Aczkolwiek nie można zalogować się na to samo konto w grze na 2 komputerach, to chyba jasne :)

    Community Manager

  • Ingolf

    Changed the title of the thread from “Nowy "Cudowny" Launcher i Błędy/Pytania” to “[Zbiorczy wątek] Nowy Launcher Logowania - Błędy/Pytania”.
  • jak usunąć konto ?

    Chodzi o usunięcie konta ogólnie, nie o "odpięcie" od platformy, bo tego się zrobić nie da.

    1cb4f2b1143b4c5agen.png

  • Cześć. Mam problem, otóż:
    Po zalogowaniu się do nowego launchera dodałam swoje konta;
    Dropy, Shop, Główną postać;

    Gram wraz z mężem, kilka kont dzielimy wspólnie
    Przykładowo mamy jeden wspólny sklep - i tu właśnie pojawia się problem. Gdy dodał on ten sklep do swojego konta na platformie, mi automatycznie odrzuca możliwość dołączenia go do siebie - to też skutkuje brakiem możliwości

    korzystania z tej postaci. Czy coś robimy źle? :rolleyes:

    Miał ktoś podobny problem? Jak to rozwiązać? :rolleyes:

    P.S. Nie wiem czy dodałam to w dobrej kategorii, jeśli nie, proszę o przerzucenie do właściwej. Pozderki.

    W zasadzie żadnego problemu nie ma , platforma A do niej przypisane konta X Y na jednym komputerze dopalam platformę A i konto X wylogowuje platformę . Na drugim komputerze odpalam platformę A i konto Y .

  • Zaloguje konto z danego Gf mam na nim 3 konta które używam zaloguje 1 z nich - przełącz konto i 2 nie chce mi się włączyć. Masakra

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Witam mam taki problem, a mianowicie w dzień wprowadzenia nowego klienta zalogowałem się na konto brata (Jak to często robiłem, żeby dodać KU/Kamole etc.) Jednak teraz jest taka sytuacja, że nie może się zalogować on na swoim komputerze konto jest przypisane do mojego konta Gameforge czy jest możliwość usunięcia konta w moim panelu Gameforge i, żeby mógł się zalogować normalnie? (Na mój Gameforge przeszły wszystkie konta, które są na Jego e-mailu, tylko poprzez zalogowanie na jedno konto)