JAK ODPALIĆ 2 METKI NA TYM NOWYM CZYMŚ POMOCY

  • Musisz dodac w tej aplikacji swoje konta i potem mozez sie pomiedzy nimi zmieniac. Ja oczywsicie tez juz mam problem dodalem swoje 2 konta glowna i dropka oraz 2 sklepiki bez problemu, natomiast trzeciego sklepika juz nie moge dodac wyskakuje jakis blad ze nie ma takiej mozliwosci. A w normalny sposob juz nie mozna sie zalogowac by przynajmniej wyciagnac z niego kase i drop na sprzedanie ....

  • koło klocka z napisem Polski masz swój login do konta, klikasz na niego, dodajesz nowe konto i klikasz graj.

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • dodajesz konto do clienta, wybierasz te ktore chcesz i odpalasz, minimalizujesz gre, zmieniasz konto w cliencie i odpalasz kolejne

  • Czyli jednym słowem tak jak każdy od jakiegoś czasu przewidywał koniec tej gry to kwestia kilku tygodni , inwigilacja pełna gębą testuje się rozwiązania na graczach wprowadzając ich w ogromne problemy szkoda że nie sprzedałem eq wcześniej **** jest to wszystko teraz i tak warte -.-

  • Gamoniu jeśli nie wiesz po co platforma która w plikach źródłowych ma wyszukiwarkę offline i wyszukuje czy na twoim komputerze nie ma klienta gry metin innej niż najnowszy patch ( taki jak występuje w starszych wersjach gdzie zwykle na nich stawia się privy ) po to aby wiedzieć ile osób gra tylko w globala to chyba wiem co to znaczy i nie mądruj w internecie bo widocznie za mało wiesz ok ?

  • Ja klikam żeby odpalić 2 konto to wyskakuje mi metin2. Client przestał działać xd

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Gamoniu jeśli nie wiesz po co platforma która w plikach źródłowych ma wyszukiwarkę offline i wyszukuje czy na twoim komputerze nie ma klienta gry metin innej niż najnowszy patch ( taki jak występuje w starszych wersjach gdzie zwykle na nich stawia się privy ) po to aby wiedzieć ile osób gra tylko w globala to chyba wiem co to znaczy i nie mądruj w internecie bo widocznie za mało wiesz ok ?

    poproszę foliową czapkę dla tego pana xDDD Pokaż mi dowód na jakąś wyszukiwarkę offline xD

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • wszystko fajnie tylko czemu nie mozna dodac innych kont do tego szybkiego odczytu?? to juz koniec gry na pare kont(bo szczerze od dawna juz nie da sie grac tylko jednym kontem na metinie!!!) nie widze przyszlosci juz z tej gry jesli sie bedzie moglo grac tylko 1 kontem a narazie jak chce sie dodac 2 albo 3 konto to pisze ze akcja nie powiodla sie??!! moze ktos z GF sie wypowie albo z Teamu??

  • Buster

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Etolin