Smok vs healer a gra 4fun

  • Cześć.
    Jaką profesje polecacie do pogrania na luzaku na tym nowym serwerze? Smok czy healer? Planuje expic z buta na auto, robic stopy na 35/55/75 ale nie za dlugo. Z kasa na bieżąco to co będę dropic. Jakim bulidem iść u kogo skille I staty.

  • No jak 4fun to wiadomo, że smok bo jest łatwiejszy, mocniejszy pve i nie musisz robić bufa
    2:1 int wit, wymaksujesz inta to mozesz w zrecznosc isc jak masz sporo hp
    blogo>pomoc>skowyt

  • Cześć.
    Jaką profesje polecacie do pogrania na luzaku na tym nowym serwerze? Smok czy healer? Planuje expic z buta na auto, robic stopy na 35/55/75 ale nie za dlugo. Z kasa na bieżąco to co będę dropic. Jakim bulidem iść u kogo skille I staty.

    Dawaj smoka, płeć żeńska, staty full int.
    Nie bedziesz musiał robić przestojow, sponsor sam sie znajdzie.

  • smok dla leniwych Healer dla twardych


    GG:68460527

  • Cześć.
    Jaką profesje polecacie do pogrania na luzaku na tym nowym serwerze? Smok czy healer? Planuje expic z buta na auto, robic stopy na 35/55/75 ale nie za dlugo. Z kasa na bieżąco to co będę dropic. Jakim bulidem iść u kogo skille I staty.

    Siema polecam wybrać smoka, bardzo przyjemnie się nim gra, można się samemu buffować bez potrzeby targania ze sobą innej postaci. Osobiście rozdawałem skowyt > błogo > pomoc > strzelak > talik > odbicie. Staty to int, wit, zr, siły nie dodawaj wcale, bo tylko trochę do skilli daje nic po za tym. Osobiście na 75lvl mam full int, full zr, reszta wit, ale to wszystko zależy od posiadanego eq.

  • smok dla leniwych Healer dla twardych

    Łooo, to jestem twardziel xD Healer jak dla mnie zdecydowanie lepszy, szczególnie jak zwykle gram razem z drugą połówką - surą BM i ceni to bardziej niż jak grałam smokiem, bo zwinka nie tylko daje speeda, ale przyspiesza ładowanie skilli (z archerem też dobry duet) i leczę jej prawie połowę hp, w połączeniu ze zwinką leczę częściej. Gra solo też jest lepsza. Trochę żałuję ładowania jako trzecie atak+ zamiast przywołanie błyskawicy, bo bardzo mało daje do ataku. KU są śmiesznie tanie, zwykle darmowe, bo ludzie wyrzucają na ziemię. Często mnie ktoś pyta, jaka jest moja główna postać, bo mało kto mainuje healera, jest niedoceniany, a jak dla mnie najlepszy :)

    I`m sexy and i know it. Nieoficjalny mister serwera Jawa. Piękny jak niezapominajka w spirytusie.


    W związku małżeńskim z Butapren <3



  • mialem Smoczka bardzo fajnego pod pvp typowo zrobionego i mialem tez healera, niebo a ziemia... oczywiscie smoczek niebo...
    samowystarczalny a i w pvp lepszy
    ogolnie to moim zdaniem jest to najlepsza postka na wiekszym lvlu

  • Neferet

    Closed the thread.
  • SauBaar

    Added the Label Gra