Kolega, koleżanka do pogaduch bądź wspólnej gry.

  • Cześć :thumbsup:
    Na wstępie zacznę od siebie czyli, mam 26 lat jestem osobą pracującą stąd z czasem bywa różnie. Moje początki gry to jeszcze czasy serwera Feniks, potem był Phobos bardzo długa przerwa i od jakiegoś czasu gram na serwerze Diumar w shinsoo. Aktualnie gram wolnej jak kiedyś czyli, podciągam skile staram się skompletować eq, pokończyć ważniejsze misje.
    Aktualnie stoję na 35Lv - powód opisany wyżej. Choć spokojnie mógłbym polecieć aktualnie dużo wyżej ^^
    Może to z racji wieku nie staram się osiągnąć nie wiadomo jakiego lv postaci czy też pro elo eq. Gram dla przyjemności i troszkę z sentymentu do tej gry.


    Poszukuję osób do wspólnych pogaduch bądź wspólnej gry, niestety z powodu warunków mieszkalnych czyt, ciasne ale własne użytkowanie TS'a i podobnych odpada :( jest to duża zabiera przez którą nie ma możliwości kogoś poznać w grze i bawić się razem. Może znajdą się dobre duszyczki, którym to nie przeszkadza i chętnie stracą czas z '' małym i nic nie wartym lv'lem '' słowa z gry osób które nawet mnie nie poznały :)
    Pozdrawiam.

  • Hej mi nie przeszkadza mały nic nie warty lvl i nie korzystanie z tsa (sama już prawie z niego nie korzystam z podobnych powodów). Problemem może być tylko okres czasowy spędzany w grze. Aktualnie w spokoju mogę sobie pograć do południa. Jeśli jesteś zainteresowany to odezwij się na forum. (Jeszcze nie mam postaci na diumarze).:) Pozdrawiam

  • Też chciałam napisać pw ale nie udało mi się. Jeśli chcesz możesz skontaktować się ze mną tutaj: nr gg 28240909 lub tutaj discord Tenshi#9122.

  • Witam miłą koleżankę i kolegę ;)
    mam postać, która jest przez wielu uważana za topową na serwerze. Jednak wasz lvl w niczym mi nie przeszkadza, z chęcią pomogę w początkach, bo zdaje sobie sprawę jak ci może być trudno. Mogę wasdodać do mojej gildii, która istnieje już od ponad 5 lat. Nie bójcie się, wasz niski lvl w niczym nie przeszkodzi, nasi ludzie są bardzo pomocni, zostaniecie ciepło przyjęci i poczujecie się jak u siebie w domu ;)
    A co tu o mnie dużo mówić, uchodzę za sympatycznego szamana, a wywyglądacie na naprawdę fajne osoby i z chęcią was poznam ;D




    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Miło się to czyta, szczerze to nie spodziewałem się żadnego odzewu, w grze możesz mnie spotkać pod Nickiem Seytu m1 ch2 zazwyczaj.


    ew. pisz śmiało na gg 68977169

  • Zgadzam się z kolegą wiec jak nie przeszkadza Ci 7 lvl szamanki biegającej tu i tam po m1 w shinsoo to na diumarze można mnie spotkać pod nickiem Kohire.


    Panie Kryndor a pan to czasem nie gra na etolinie?

  • Zgadzam się z kolegą wiec jak nie przeszkadza Ci 7 lvl szamanki biegającej tu i tam po m1 w shinsoo to na diumarze można mnie spotkać pod nickiem Kohire.


    Panie Kryndor a pan to czasem nie gra na etolinie?

    tak, gram na etolin, ale możecie się przenieśc jeśli chcecie :)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Mimo wszystko dziękuję za odzew :) zbyt dużo czasu kosztowało mnie osiągnięcie tego co mam aktualnie, grając czasami po 5h w tyg, chyba rozumiesz :)

  • SauBaar

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Polska