WP PVP

• Hej,
    wyexpiam sobie właśnie surkę WP 70lvl - skille czarowane ostrze -> smoczy wir -> palec -> rozpro
    Przeznaczenie - zabawka pvp.

Pytanie jak maxować staty po int ? Zależy mi na tym, aby postać była full DPS - duży DMG zarówno z hitów jak i ze skilli.
    Mam dylemat pomiędzy siłą a zręćznośćią.

Co moglibyście polecić?

ETOLIN: kupię: hełm szaman 10l + 15magia / bransę z białego złota+9 10l 15 magia / rubinową bransolete hp + lud / rubinowy naszyjnik hp + abs / legendarną alchemie (diament / jadeit / szafir / rubin ) / sokoła+9 ono + 10 lud / peta min. typ 5 3skille (berek 12% + odp woj + odp ninja lub odp sura ) / szarfę - wysokie obrażenia magiczne

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287

• A jak wychodzi siła w porównaniu ze zręcznością jeśli chodzi o dmg z hitów ? Jest duża rozbieżność?

Rozumiem, że sama zręczność da wiecej do skilli, tak ?

ETOLIN: kupię: hełm szaman 10l + 15magia / bransę z białego złota+9 10l 15 magia / rubinową bransolete hp + lud / rubinowy naszyjnik hp + abs / legendarną alchemie (diament / jadeit / szafir / rubin ) / sokoła+9 ono + 10 lud / peta min. typ 5 3skille (berek 12% + odp woj + odp ninja lub odp sura ) / szarfę - wysokie obrażenia magiczne

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287

• z tego co przy skilach pisze to przelicznik z inta i sily, w praktyce zrecznosc tez dodaje dmg do skili, jednak mniej niż sila, sila wiadomo tez wiekszy kop do hitow czyli wiekszy dmg bedzie jak wezmiesz sile, z drugiej strony zrecznosc zmniejszy otrzymywany dmg w sposob znaczny + troche zwiekszy skile

• Zręczność nic nie daje do hitów dla sury, 10 pkt dałem i ani jeden pkt mi nie wzrósł. Nie wiem jak to się ma do skilli.

XDDD wypowiadasz sie nie majac calkowicie pojecia o surze gratulacje polecam wymaxowac zrecznosc i zobaczyc roznice dmg z buta nie wazne pvp czy pvm bedzie ona widoczna i to bardzo+ dla zrecznosci jezeli 70lvl max to dalbym max int zreka wszystko reszta wit tylko aby kilka punktow podbic witalnosci oczywiscie wita mozna nadrabiac teraz doslownie wszystkim ladna meley 6 stopien jedeitami petami 6/7 bonem itp jezeli zabaweczke dopieszczasz takie jest moje zdanie ale amatorzy moga sie oczywiscie nie zgadzac bo zreka '' nic nie daje z hitow na wp''

GG :67191261

KUPIE:
    -Sztylety zodiaku + 50 sr/ 45 sr + 10 szycie
    Sell :(Diumar)
    -cyjanit wachlarz +9 10l 6 int 6 zr 3 szyc
    -helm um woj +9 10l 10 magia
    -miecz zodiaku +9 44 sr 20 orki 10 grota
    I DUZO WIECEJ PROFIL

• No nie wiem ja patrze na status i mówię co zobaczyłem, może bug w grze że nie pokazuje? Weź sie typie nie unoś napisałem to co widziałem i to co chciałem napisać. Widzę że ego odbija konkretnie, bo ktoś ma inne zdanie co do gry. Petem jesteś dla mnie z takim zachowaniem, pozdrawiam serdecznie życzę długiego życia.

• Neferet

Closed the thread.