Ninja 55lv. Proszę o opinię i wszelakie porady. :)

  • Witam wszystkich. :)
    Niedawno postanowiłem (po raz kolejny) wrócić do Metka po kilkuletniej przerwie i tu BUM! Są nowości.
    Ale teraz pojawia się znaczący problem. "Jak żyć panie premierze?" Otóż chciałbym wam przedstawić moją starą postać na 55lv wraz z całą zawartością oraz prosić o opinię, komentarz i wszelakie porady jak żyć. Co robić, co zmienić, gdzie expić, co dropić itp. Nie posiadam yangów, jakieś tam 30kk więc muszę zacząć od gromadzenia środków.
    Zapraszam do komentowania i z góry dziękuje. :)


    Ehhh przepraszam, za brak wrzuconego screena ale po 40min się poddałem. Edytor nie łapie żadnych linków a z jakiegoś cholernie dziwnego powodu nie ma tu opcji wrzucenia plików z dysku.Także prosiłbym o odpalenie obrazu z linku.



    PS. Na obecną chwilę nie mam zamiaru korzystać z IS. :P

    Moderator Bayek:
    Poprawiłem wyświetlenie obrazka

    Edited 3 times, last by SauBaar: Usunąłem nieaktywne linki. ().

  • masz eg wiec masz od czego zaczynac.
    Mozna bic metki, robić cory na kilka postaci. Alchemia w cenie.

  • Codzienny zarobek to tylko w sumie robienie alchemi. (5 postaci na koncie - 25 cor - to takie minimum) ale bez rekawicy z IS się nie obejdzie :)
    P.S na jakim serwerze grasz?

  • Na Diumar. Od razu podkreślam. Nie mam zamiaru nic z tych itemów sprzedawać. A jak teraz wygląda sprawa z górnictwem i łowieniem ryb? Widzę, że ceny są niezłe. Jeśli ktoś obeznany byłbym wdzięczny za jakieś orientacyjne ceny przetopów i ryb.

  • szmaragdy to 14-16kk sztuka resztaw okolicy 2-4kk.


    Rybki 100/50 expa coś warte no i klucze.
    Lecz bez rybuch wnętrzności połów się nie uda.

  • SauBaar

    Added the Label Gra