Poważna sprawa

  • niezabezpieczaja

    Nie zabezpieczają** proszę o poprawkę, bo nie mam możliwości edytowania postów.


    wiesz, wypowiadamy sie co do tematu, a czy to fake czy nie to wie juz tylko tworca :D
    @Ingolf mozna zmienic stala blokade na czasowa?
    zaraz sie dowiemy

    Skupiłem się bardziej na pozostałych odpowiedziach i byłem przekonany, że on napisał o całkowitym odbanowaniu, ale to tak czy owak według mnie nie ma szans nawet na zmianę skoro złamał regulamin kupując yangi, więc raczej to jest zwykły fake.

  • Wiadomym jest fakt, że handel za PLN był, jest i nadal będzie niedozwolony - jest to sprzeczne z Ogólnymi Warunkami Korzystania, które każdy gracz akceptował podczas zakładania swojego konta
    Administracja Gry nie zajmuję się odwołaniami od blokad kont - tą sprawą zajmuję się pracownik firmy - Smoczyca.
    Nie będę się wypowiadał za specjalnie w tej sprawie, bo za to nie odpowiadam.


    Zgodnie z informacją zawartą na stronie Dowody przewinień wszystkie zgromadzone informacje i materiały na podstawie których konto zostało zablokowane są tylko do wglądu administracyjnego i nie mogą zostać okazane graczowi.

    Handel moim zdaniem jest jak najbardziej dozwolony, kiedyś zgłosiłem gracza który handlował na al.... postaciami, yangami, itemkami. No dobra, niech sobie tam sprzedaje ale gdy z mojego dochodzenia wynikło że może używać boty to go zgłosiłem. Miałem jego numer gg, nazwe z al.., imie i nazwisko, profil FB, numer telefonu, nicki postaci z gry. Oczywiście support nie był zainteresowany. Jest jeszcze wiele postaci na moim celowniku które to robią a są w top 100/10 graczy na metin2PL.

  • Handel moim zdaniem jest jak najbardziej dozwolony, kiedyś zgłosiłem gracza który handlował na al.... postaciami, yangami, itemkami. No dobra, niech sobie tam sprzedaje ale gdy z mojego dochodzenia wynikło że może używać boty to go zgłosiłem. Miałem jego numer gg, nazwe z al.., imie i nazwisko, profil FB, numer telefonu, nicki postaci z gry. Oczywiście support nie był zainteresowany. Jest jeszcze wiele postaci na moim celowniku które to robią a są w top 100/10 graczy na metin2PL.

    a mnie interesuje, daj to na forum

  • To nie jest sprawa na forum a supportowi mogę sprzedać TIP dzięki któremu dojdzie do sporej ilości osób za symboliczne 14wonów, dokładnie 14 dni mój sklep był zbanowany za nic a obrót przedmiotami na nim nie przynosił zysku a to będzie odszkodowanie :)

  • To nie jest sprawa na forum a supportowi mogę sprzedać TIP dzięki któremu dojdzie do sporej ilości osób za symboliczne 14wonów, dokładnie 14 dni mój sklep był zbanowany za nic a obrót przedmiotami na nim nie przynosił zysku a to będzie odszkodowanie :)

    Następny idi... co chce jakieś korzyści od teamu za coś z czym on nie mają problemu XD Tutaj nie chodzi o zdobycie danych sprzedawcy, tylko o udowodnienie, że to było sprzedawane, a tego nie da się zrobić, bo zawsze znajdzie się wytłumaczenie. Widzisz na allegro nawet ss jakiegoś przedmiotu, który jest podobny do jakiegoś z chatu lub sklepiku? Co z tego, może ktoś chce komuś załatwić blokadę i zrobił aukcje z tym itemem. Wystawiasz tobolek z potka na jakimś ch4 stoją dwie postacie i wydaje Ci się, że któraś z nich to kupuje? Co z tego, może ktoś kupił szkłem handlu stojąc na końcu M1 a nawet gdybyś uprosił jakimś cudem o sprawdzenie logów tych postaci co tam stały w co wątpię, to spokojnie wytłumaczą się z tego, a stracą tylko jednego słupa, bo nikt z handlujących nie trzyma pięciu pełnych postaci wonów na 1 koncie, no ludzie xD Powiązanie? Pisałem już o tym wcześniej. No chyba że mówisz o jakimś typie co bez niczego sprzedawał Ci wony z głównej postaci przez handel, ale wtedy również będzie mógł powiedzieć, że zrobił Ci np. durny prezent, bo mu się tak podobało i taki miał kaprys i nawet jeśli masz rozmowę na FB lub GG, to ona nie jest brana pod uwagę, bo jak udowodnisz, że to jest ten typ? Pewnie powiesz, że przecież podał mi tutaj nick, no dobra. To teraz ja postawię aukcje na grupie i podam Twój nick w rozmowie i powiedzmy, że do całego handlu nie dojdzie, ale kupujący mnie zgłosi i co, dostaniesz bana? No nie.


    Pomijając już to wszystko chcesz korzyści za głupotę, nie dostaniesz jej nigdy, a szczególnie nie dostaniesz zapłaty za coś na co nie ma potwierdzenia. Pierw wykonaj krok, udowodnij, że ten twój cały sposób jest wart uwagi i później oczekuj jakiejś zapłaty.

  • Do autora tematu takie osoby jak ty powinny dostac bana na stale za kupowanie yangow a nie ze patyczkuja sie i daja kolejne szanse!!!Takich osob jak ty bylo pewnie wiecej i mysla e tam zbanowali na 2 tygodnie ale zysk mam bo kupilem yangi a za nie fajne itemy i itemy pozostaly wiec wyszedlem dobrze na tym.Twoje zachowanie tez dziwne tak samo jak ten temat.Pytasz sie czy strzelic z ucha nas ludzi z neta smiech na sali zapewne to zrobisz bo czuc po tym co piszesz.To w realu na policji wszystko wyspiewal a nawet dodal nie prawdziwe informacje podal itp itd ..... byle byc wolnym i czystym!!!!Team powinien ci konto zbanowac na stale lub usunac itemy to bys moze sie czegos nauczyl.

  • @ektos niestety dałeś się sfrajerować, bo ban za kupno yang za pln jest wtedy, i tylko wtedy gdy napiszesz to na czacie, szepcie na grze. Na podstawie przekładania wonów przez sklep np. 80w nic nie są w stanie udowodnić, bo skąd mogą wiedzieć czy to nie jest np. twoje drugie konto na które sobie woniki przekładasz? Albo czy koledze długu nie oddajesz? czy też po prostu kasy z szopa nie przekładasz sobie?
    Także zapamiętaj sobie, takich rzeczy się na czacie nie pisze. Nawet niewinne "kupie kk" (kupie kawałki klejnotu) może skończyć się banem na 2tygodnie, TAK to jest prawda mogę potwierdzić sam miałem przyjemność użerania się potem z supportem, gdzie dopiero 2 dni przed końcem bana postanowili odpisać, że blokada została nałożona słusznie xD
    A co do nicku allegrowicza - spokojnie możesz podać teamowi nick, nic mu nie zrobią i tak.


    @Fusia skoro wszyscy nazywają cię debilem, gdziekolwiek się nie pojawisz - to nie uważasz że coś w tym musi być?

  • Następny idi... co chce jakieś korzyści od teamu za coś z czym on nie mają problemu XD Tutaj nie chodzi o zdobycie danych sprzedawcy, tylko o udowodnienie, że to było sprzedawane, a tego nie da się zrobić, bo zawsze znajdzie się wytłumaczenie. Widzisz na allegro nawet ss jakiegoś przedmiotu, który jest podobny do jakiegoś z chatu lub sklepiku? Co z tego, może ktoś chce komuś załatwić blokadę i zrobił aukcje z tym itemem. Wystawiasz tobolek z potka na jakimś ch4 stoją dwie postacie i wydaje Ci się, że któraś z nich to kupuje? Co z tego, może ktoś kupił szkłem handlu stojąc na końcu M1 a nawet gdybyś uprosił jakimś cudem o sprawdzenie logów tych postaci co tam stały w co wątpię, to spokojnie wytłumaczą się z tego, a stracą tylko jednego słupa, bo nikt z handlujących nie trzyma pięciu pełnych postaci wonów na 1 koncie, no ludzie xD Powiązanie? Pisałem już o tym wcześniej. No chyba że mówisz o jakimś typie co bez niczego sprzedawał Ci wony z głównej postaci przez handel, ale wtedy również będzie mógł powiedzieć, że zrobił Ci np. durny prezent, bo mu się tak podobało i taki miał kaprys i nawet jeśli masz rozmowę na FB lub GG, to ona nie jest brana pod uwagę, bo jak udowodnisz, że to jest ten typ? Pewnie powiesz, że przecież podał mi tutaj nick, no dobra. To teraz ja postawię aukcje na grupie i podam Twój nick w rozmowie i powiedzmy, że do całego handlu nie dojdzie, ale kupujący mnie zgłosi i co, dostaniesz bana? No nie.
    Pomijając już to wszystko chcesz korzyści za głupotę, nie dostaniesz jej nigdy, a szczególnie nie dostaniesz zapłaty za coś na co nie ma potwierdzenia. Pierw wykonaj krok, udowodnij, że ten twój cały sposób jest wart uwagi i później oczekuj jakiejś zapłaty.

    Misiu kolorowy, widzę że nie jesteś w temacie i nie wiesz co mam na myśli. Jeśli twierdzisz że jestem id.... to pomyśl że troszkę administracji podpowiedziałem co mają banować na Jawie. Skutkiem czego z kółka zniknęło 40-50% sklepów które należały do bociarzy. Co do zapłaty to mam rację, dostałem bana za darmo a administracja kręciła i zmieniała zdanie za co dostałem. Gdyby administracja była feir do mnie do ja będę fair wobec ich, a tak 14W to cena za odkupienie win.
    Jak nasza kochana administracja chcę na poważnie się tym zająć to polecam konfrontacje numerów GG z forum i gry z numerami GG na al.... GF działa bardzo bardzo słabo jeśli chodzi o wyłapywanie takich graczy, woli zbanować kogoś kto kupuje jak kogoś kto sprzedaje. Moim zdaniem numer gg z forum i numer gg z aukcji na ale+ porównanie takich samych itemków z forum i gry to wystarczający dowód. Gdyby tak robili to w tydzień pobanowali by konta warte 200-300k+ PLN. I tyle w temacie, albo GF jest równe wobec wszystkich i banuję wszystkich co łamią regulamin albo banuje nikogo. Obecnie to jest pól na pół, ładujesz hajs w isa? No ok bana nie dostajesz sprzedawaj sobie towar dalej na al...

  • Misiu kolorowy, widzę że nie jesteś w temacie i nie wiesz co mam na myśli. Jeśli twierdzisz że jestem id.... to pomyśl że troszkę administracji podpowiedziałem co mają banować na Jawie. Skutkiem czego z kółka zniknęło 40-50% sklepów które należały do bociarzy. Co do zapłaty to mam rację, dostałem bana za darmo a administracja kręciła i zmieniała zdanie za co dostałem. Gdyby administracja była feir do mnie do ja będę fair wobec ich, a tak 14W to cena za odkupienie win.Jak nasza kochana administracja chcę na poważnie się tym zająć to polecam konfrontacje numerów GG z forum i gry z numerami GG na al.... GF działa bardzo bardzo słabo jeśli chodzi o wyłapywanie takich graczy, woli zbanować kogoś kto kupuje jak kogoś kto sprzedaje. Moim zdaniem numer gg z forum i numer gg z aukcji na ale+ porównanie takich samych itemków z forum i gry to wystarczający dowód. Gdyby tak robili to w tydzień pobanowali by konta warte 200-300k+ PLN. I tyle w temacie, albo GF jest równe wobec wszystkich i banuję wszystkich co łamią regulamin albo banuje nikogo. Obecnie to jest pól na pół, ładujesz hajs w isa? No ok bana nie dostajesz sprzedawaj sobie towar dalej na al...

    Nie, to Ty nie jesteś w temacie i nawet nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem tego co napisałem. Co mam pomyśleć? Jakieś Twoje domysły i wartości z dupy. Powiedziałeś co maja banować, ohh Ty to jednak jesteś kozak. Co do zapłaty, to nie, nie masz racji. Dostałeś bana i czy to było za darmo jak to nazwałeś czy nie, to nie mają obowiązku Ci czegokolwiek oddawać nawet jak miałeś wykupiony IS lub padły Ci zwierzaki. Co do numerów GG, forum, allegro już Ci napisałem wyżej, że to jest gów... a nie dowód i właśnie tutaj mam na myśli głównie twoje czytanie ze zrozumieniem. Nie, nie wystarczy coś takiego, bo dowody z GG FB itd nie są brane pod uwagę, może kiedyś zrozumiesz. Nie wiem, jakoś dziwnie mi się czyta twoja odpowiedź, napisałbym, że nadal uważam Cie za idi, ale dam już spokój. Miłego zgłaszania numerów GG

  • Nawet zbutnio nie czytam tego co piszecie w tym poście bo głupota bije . Ogólnie komuś się nudzi i pisze durne postu typu dostałem bana za kupowanie ze sklepu bota tu ban za kupno won no prosze was dziesiątki botów biega gdzie tylko chce a ludzie mają pełne konta won i ci teraz strach przełożyć jednorazowo 50 w handlu lub przez tobołek bo dostaniesz bana za przekładanie swojego hajsu . Jeżeli dalej wierzycie w te bzdury i gracie w tą grę to coś z wami nie tak bo mając postać 100+ z eq wartym 200w i alchemia 200w bałbym się ruszyć bo mogę dostać ban za kupno żabich udekorować ze sklepu w m1 ogólnie strach się zalogować

  • Skutkiem czego z kółka zniknęło 40-50% sklepów które należały do bociarzy.

    To nie był skutek Twoich zgłoszeń, a zabranie się do lepszej roboty przez jednego z gm na jawie o czym było nawet głośniej na forum.


    Nie mogę edytować, więc proszę o połączenie postów, dziękuje.

  • Nawet zbutnio nie czytam tego co piszecie w tym poście bo głupota bije . Ogólnie komuś się nudzi i pisze durne postu typu dostałem bana za kupowanie ze sklepu bota tu ban za kupno won no prosze was dziesiątki botów biega gdzie tylko chce a ludzie mają pełne konta won i ci teraz strach przełożyć jednorazowo 50 w handlu lub przez tobołek bo dostaniesz bana za przekładanie swojego hajsu . Jeżeli dalej wierzycie w te bzdury i gracie w tą grę to coś z wami nie tak bo mając postać 100+ z eq wartym 200w i alchemia 200w bałbym się ruszyć bo mogę dostać ban za kupno żabich udekorować ze sklepu w m1 ogólnie strach się zalogować

    Jeśli nie czytasz, to się nie wypowiadaj. Główny temat został już stronę wcześniej wyjaśniony. Głupotą jest wierzenie w takie bany.

  • Jeśli nie czytasz, to się nie wypowiadaj. Główny temat został już stronę wcześniej wyjaśniony. Głupotą jest wierzenie w takie bany.

    no o to też mi chodziło , że jakieś baranki sieją fałszywe świadectwo o zespole mt2 takie osoby powinny dostawać bana na forum

  • To nie był skutek Twoich zgłoszeń, a zabranie się do lepszej roboty przez jednego z gm na jawie o czym było nawet głośniej na forum.
    Nie mogę edytować, więc proszę o połączenie postów, dziękuje.

    Jak tak czytam co napisałeś to mi się śmiać z tego chcę, twój nick chyba świadczy o tym że faktycznie dostałeś bana a swój ból d... i płacz wylewasz na forum. Fakt faktem ja też czasami "płacze?" ale ja mam rację do tego co piszę i mam swoje przekonania. Jeśli GF chcę dowody to jakie mam im je dać, mam postawić kamerę u kupca i sprzedawcy nagrywając transakcje? Gdybym był pracownikiem GF dla mnie 100% dowodem było by napisanie do gościa z ale, poprzez numer gg by pokazał mi itemki w grze. Po pokazaniu nakładam bana perm na wszystkie powiązanie konta, trzeba myśleć LOGICZNIE by osiągnąć wynik.
    Co do GM z Jawy jak chcesz wiedzieć boty były banowane bardzo dobrze ale jedyne co na rynku się zmieniło to ceny bodzi z 700 do 1,4kk, dopiero potem zaczęto banować sklepy topowych bociarzy gdzie każdy miał na swoim koncie urobek z tygodnia++ Z tego co widzę przez 2 tygodnie zbanowano ponad połowę sklepików (tak dopiero po tym jak zaczynałem o tym pisać głośno na forum).

  • Jak tak czytam co napisałeś to mi się śmiać z tego chcę, twój nick chyba świadczy o tym że faktycznie dostałeś bana a swój ból d... i płacz wylewasz na forum. Fakt faktem ja też czasami "płacze?" ale ja mam rację do tego co piszę i mam swoje przekonania. Jeśli GF chcę dowody to jakie mam im je dać, mam postawić kamerę u kupca i sprzedawcy nagrywając transakcje? Gdybym był pracownikiem GF dla mnie 100% dowodem było by napisanie do gościa z ale, poprzez numer gg by pokazał mi itemki w grze. Po pokazaniu nakładam bana perm na wszystkie powiązanie konta, trzeba myśleć LOGICZNIE by osiągnąć wynik.Co do GM z Jawy jak chcesz wiedzieć boty były banowane bardzo dobrze ale jedyne co na rynku się zmieniło to ceny bodzi z 700 do 1,4kk, dopiero potem zaczęto banować sklepy topowych bociarzy gdzie każdy miał na swoim koncie urobek z tygodnia++ Z tego co widzę przez 2 tygodnie zbanowano ponad połowę sklepików (tak dopiero po tym jak zaczynałem o tym pisać głośno na forum).

    Mój nick nawiązuje do bana poza gra jak już jesteś ciekaw i ja tutaj nie płaczę, a jedynie wyjaśniam Twoje głupoty. Gdybyś nim był, a nie jesteś. Faktów nie zmienisz, a jeśli ciągle jesteś przekonany, że takie coś wystarczy, to działaj i tyle.

  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie