Obsession [Galeria]

  • To może was zaciekawić. Wytłumaczę wam o co w tym chodzi (obraz jest w języku hiszpańskim, bo akurat tylko hiszpańskie oko miało to widzieć).
    Jest to system nauczania gildii. Do góry macie pasywne umiejętności. Aby wyszkolić jakąś umiejętność, należy dokształcać gildie przynosząc książki. One podbijają punkty wiedzy gildii. Gdy wiedza osiągnie określony pułap, wskakuje poziom, a później to już wiadomo, dostajemy punkt do rozdania. Oprócz książek można również dofinansować nauczanie, ale nie przynosi to tak wielkich korzyści jak książki.

    Umiejętności to:

    - wiedza o polowaniu (silny na potwory)

    - technika silnego uderzenia (szansa na krytyczne uderzenie)

    - precyzja uderzenia (szansa na przeszywające uderzenie)

    - obezwładnienie (silny na ludzi)

    PS: ostatecznie nie wiem, jak umiejętności się nazywają, ale taki był zamysł.


    W7kAG6y.png

  • Bardzo mnie to ciekawi - gdzie coś takiego znalazłeś? Czy może sam to stworzyłeś?

    "Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli.."

  • Bardzo mnie to ciekawi - gdzie coś takiego znalazłeś? Czy może sam to stworzyłeś?

    Z pomysłem napisał do mnie hiszpan. Nie miał wizualnej strony tego systemu, więc pomogłem mu ją zrobić. Nie wiem, gdzie możesz zobaczyć system w akcji.

  • Jak wam się podoba taki pomysł (jeszcze nie skończone):

    giphy.gif giphy.gif

    PS: jakby kogoś zainteresowało działanie to mówię, że nie działa. Jest to tylko grafika.

  • Spójrzcie, jaką człowiek może osiągnąć perfekcje. Obrazy są malowane na płótnie prawdziwymi pędzlami!

    PS: Wiem, że to nie metin, ale warte uwagi.

    DSC_7180_Rod-Blomma-II_desat_1.jpg

    Gr%C3%B6n-Blomma_Detail.jpg


    Jakby kogoś to zainteresowało i chciałby zobaczyć, jak takie dzieła powstają to zostawiam link do strony autorki: http://www.halldinmaule.com

  • Obsession na stronie GF w Karierze jest oferta pracy jako projektanta graficznego na ok. rok czasu.

    Masz śliczne, dopracowane prace, pomysły pewnie też, tylko dać odpowiednie narzędzia :)

    Może zaaplikujesz, a może jednak? Spróbuj, bo jak to mówią, to nic nie kosztuje (jeśli ofc nie masz stałej pracy lub faktycznie chcesz się rozwijać w tym kierunku).


    Łapaj: Graphic Designer * Focus on Screen Design

    Pozdrawiam

    ;)

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • Jestem pod wrażeniem! :w00t:

    Hehe to akurat nic ambitnego. Render postaci z jakiejś gry znalazłem na necie, tło również znalezione gdzieś w necie. Jedynie co tutaj zrobiłem to podmieniłem twarz, dodałem trochę krwi, rozmyłem tło no i jakiś tam lekki balans kolorów.


    Interfejs logowania. Jakiś czas temu pokazywałem screena, a teraz możecie zobaczyć go w akcji.
    PS: pamiętajcie, że jest to tylko grafika i symulacja działania.



    //posty zostały połączone

    Orestes

    Edited once, last by Orestes ().