Rozmowy serwera Jawa

  • Jeszcze nic :/ Trzeba się uzbroić w cierpliwość

    Start ----- Jawa ----




    Jestem Asem tej talii :gryzie:



    Samos - BM 115lvl - OFF


    Tasmania - Archer 103- OFF



    Jawa - TOP1

  • Halo Jawa żyje tu ktoś? Ktoś mi powie jak sytuacja z botami? Zrobiłem sobie 2 miesięczna przerwę i znowu się mi zachciało grać ale nim zacznę grać chce się dowiedzieć jak się serwer utrzymuję :D

  • Moim zdaniem między tym co było 2 miesiące temu a tym co jest teraz to: jest o 50% mniej graczy i o 98% mniej botów, z drugiej strony są nowi gracze którzy odkupują od starych konta więc populacja powoli się odnawia.

  • Moim zdaniem między tym co było 2 miesiące temu a tym co jest teraz to: jest o 50% mniej graczy i o 98% mniej botów

    Nowy serwer nam zaserwują to na Jawie zostaną tylko twoje bodzie :D

    Potężny Wojownik z serwera Monastyr. Serwer zamknięty 21.10.2013 :cursing:

  • Graczy jest wystarczająco. Jak na serwer który nie był łączony jest naprawdę nieźle. Jeśli ktoś płacze że nie ma tu graczy to pewnie nie ma ekipy lub ma 30lvl :)

    Start ----- Jawa ----




    Jestem Asem tej talii :gryzie:



    Samos - BM 115lvl - OFF


    Tasmania - Archer 103- OFF



    Jawa - TOP1

  • Graczy jest wystarczająco. Jak na serwer który nie był łączony jest naprawdę nieźle. Jeśli ktoś płacze że nie ma tu graczy to pewnie nie ma ekipy lub ma 30lvl :)

    Graczy jest nie za dużo nie za mało dużo pozytywnych osób a na jawie zaczynają też często nowe osoby grać i wreszcie serwer który wymaga ruszenia 4 liter do dropienia ulepek jeśłi ich nie ma bo jest dużo ulepek na mniejsze poziomy a nie tylko na te wysokie gra tam dużo osób widać to przykładowo po BO gdzie ludzie dropia albo expią przynajmniej same znane mordki :D

    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"


    :lovemetin::shinsoo::uklon:

  • Witam wszystkich!


    Wczoraj zacząłem zabawę na serwerze. Mam nadzieję,że się nie zawiodę. Pozdrawiam.

  • Niech gra, sytuacja jeśli chodzi o serwer znacząco się poprawia. Fakt faktem jest coraz mniej graczy ale z drugiej strony jest więcej nowych graczy a i starzy znajomi zaczynają grę na nowo. Trwa chwile event wielkanocny więc coś tam jeszcze się uszczknie a potem ten ramadan event. Kiedyś byłem bardzo negatywnie nastawiony ale teraz widzę że serwer wygląda coraz lepiej.

  • cytat roku:
    'sytuacja jeśli chodzi o serwer znacząco się poprawia. Fakt faktem jest coraz mniej graczy'
    to co się poprawia? częstotliwość promocji w itemshopie?

    Potężny Wojownik z serwera Monastyr. Serwer zamknięty 21.10.2013 :cursing:

  • Pisząc to miałem ny myśli boty, gdy były boty grało znacznie więcej graczy ale to się skończyło bo znaczna część serwera miała swoją stadninie i zarabiała na tym. Sporo graczy odeszło przez aktualizację ale jak napisałem przychodzą nowi gracze w miejsce starych. Moim zdaniem jest to poprawą, bo wolę uczciwych i czystych graczy jak pełny serwer syfu z botów.

  • cytat roku:
    'sytuacja jeśli chodzi o serwer znacząco się poprawia. Fakt faktem jest coraz mniej graczy'
    to co się poprawia? częstotliwość promocji w itemshopie?

    1. Prawie wgl już nie ma botów co oznacza łatwiejszy exp i drop plus dobry zarobek. 2. Graczy może nie jest jak na Etolinie ale jest co raz więcej nowych graczy (znam już takich kilkudziesięciu) jak i też osoby które wracają do tej gry po latach. 3. ItemShop to itemshop na jawie i bez niego osiągasz dużo wiem bo ja bez is'a posiadam już 43 poziom który wbiłem bez problemu i tak od dłuższego czasu siedzę głównie w m1 i pomagam nowym graczom. 4. Tutaj odniosę się do 1. z dropu np. z m1/m2 jesteś w stanie zarobić ponieważ leci wszystko lepiej i częściej to nie etolin gdzie z 10 metków (BEZ RĘKAWICY) jaki kolwiek drop otrzymasz z 5/6 (ku.kd,) tylko tam masz częściej nie zdarzało mi się często żeby nic nie wyleciało. 5. Na takiej jawie dla nowego gracza jest najlepiej ponieważ może się poduczyć grać to znaczy: wbijać poziomy. pierwszy zarobek. pierwsze dobre eq itd. może to nie etolin gdzie jedyne co stoi w m1 to 120 lv ;p.

    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"


    :lovemetin::shinsoo::uklon:

  • 1. Botów nie ma, bo nie ma graczy=nie opłaca się. 2. Graczy było zawsze mało na Jawie teraz przewrotnie można powiedzieć, że nie ma w ogóle. 3. Tak jak mówisz osiągniesz dużo, bo 43 poziom :D 4. W m2 możesz zarobić co najwyżej na Halabarde +6, może riba do miksu +5/6. 5. Ciężko coś napisać.

    Potężny Wojownik z serwera Monastyr. Serwer zamknięty 21.10.2013 :cursing:

  • 1. Botów nie ma, bo nie ma graczy=nie opłaca się. 2. Graczy było zawsze mało na Jawie teraz przewrotnie można powiedzieć, że nie ma w ogóle. 3. Tak jak mówisz osiągniesz dużo, bo 43 poziom :D 4. W m2 możesz zarobić co najwyżej na Halabarde +6, może riba do miksu +5/6. 5. Ciężko coś napisać.

    1. botów nie ma bo są banowane przynajmniej nie psują gospodarki na jawie :) 2. jak się siedzi w m1/m2 to ciężko powiedzieć że gra dużo osób tym bardziej gdy ludzie zarabiają na dolinie pustyni albo expią po za m1/m2 czy doliną :P 3. Jak dla mnie 43 poziom jest dość pokaźnym poziomem więc jak bez is'a w krótkim czasie osiągnąć taki lv to jest dużo jak dla mnie. 4. ludzie w m2 zarabiają na ebo +9 lub na jakieś w miare eq z bonami. 5. ciężko oceniać serwer który jest nowy i nie jest [CIACH] w 120lv stojących w m1 z postkami typu magazyn shop buff albo z potkami pvp czy jakimiś dropkami :P


    Moderator Nathiel:
    Wycięłam brzydkie słowo.

    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"


    :lovemetin::shinsoo::uklon:

    Edited once, last by Nathiel ().

  • Niech się wypowiadają może ludzie co grają tutaj. Bo ludzie bez grupy ( gildi ) lub znajomych co graja razem i rozmawiają na TS grają ciągle a ci co nie mają ekipy kończą.

    Start ----- Jawa ----




    Jestem Asem tej talii :gryzie:



    Samos - BM 115lvl - OFF


    Tasmania - Archer 103- OFF



    Jawa - TOP1

  • Witam moim zdaniem na serwerze nie oplaca sie wogole grac 0 ludzi 0 botow porazka jakas a druga sprawa bez botow serwer nie istnieje (bo to one zarządzają całym handlem ) :)

  • Witam moim zdaniem na serwerze nie oplaca sie wogole grac 0 ludzi 0 botow porazka jakas a druga sprawa bez botow serwer nie istnieje (bo to one zarządzają całym handlem ) :)

    0 ludzi? to jakie ch? 6 haha! 0 botów owszem :) nie zarządzają handlem gracze na jinno wystwiają sklepy dużo ludzi tam jest i sklepów z towarem :P shinsoo też trochę ich jest chunjo to chunjo tam gra mało ludzi i większość woli na jinno shinsoo wystawić shopa po za tym chujno w m1 nie siedzi :P

    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"


    :lovemetin::shinsoo::uklon:

  • Heh ;) 0 ludzi pewnie biega sobie po Pustyni to się nie dziwię :)

    Start ----- Jawa ----




    Jestem Asem tej talii :gryzie:



    Samos - BM 115lvl - OFF


    Tasmania - Archer 103- OFF



    Jawa - TOP1

  • @BezimiennyMatt nie jestem tego pewien. Są tu też trole co nie wiedzą co się dzieje u nas na serwerku a bardziej boli niewiedza ludzi co grają :/

    Start ----- Jawa ----




    Jestem Asem tej talii :gryzie:



    Samos - BM 115lvl - OFF


    Tasmania - Archer 103- OFF



    Jawa - TOP1

  • @BezimiennyMatt nie jestem tego pewien. Są tu też trole co nie wiedzą co się dzieje u nas na serwerku a bardziej boli niewiedza ludzi co grają :/

    Akurat bardzo dużo ludzi ocenia jawe negatywnie mimo że nawet nigdy na jawie nie grali albo wchodzą takie osoby po resetarcie serwa gdzie sklepy nawet nie wystwione przykładowo czwartek i mówią że ludzi nie ma :P

    "Na samotność Skazuje
    przyjaciel nie wróg"


    :lovemetin::shinsoo::uklon: