Rozmowy serwera Diumar

  • można się cisnąć nie mowie że nie,ale gdzieś powinny być granice a jak ktoś nie ma pohamowania to jest tylko pustakiem który papla co ślina przyniesie :P

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • jak cie boli ze ktos cie od cieniasow w grze wyzywa i zamiast cos robic z tym (robic eq) to placzesz o zachowanie to nigdy dobry nie bedziesz

  • Nie byłem zwolennikiem najazdow na kogoś życie itd (wiem że takie bywały) ale cisnąć się czysto 4fun w tematyce gry czy charakteru jest jak najbardziej na miejscu :p

  • Nie byłem zwolennikiem najazdow na kogoś życie itd (wiem że takie bywały) ale cisnąć się czysto 4fun w tematyce gry czy charakteru jest jak najbardziej na miejscu :p

    Zazwyczaj z tematyki gry zbaczają osoby słabsze, którym braknie argumentów w grze. Są wyzywane od miksów bo dostają oklep, nie mają czego odpowiedzieć to mówią, że osoba, która ich bije spędza pół życia w grze.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • jak cie boli ze ktos cie od cieniasow w grze wyzywa i zamiast cos robic z tym (robic eq) to placzesz o zachowanie to nigdy dobry nie bedziesz

    nie slyszalem żeby ktoś tak mowil,chyba ze mowisz o hejterach na sile ,a to co mialem osiągnac juz osiagnalem a eq mam zrobione

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Co to za masterS. i czerwone sury do m1 mi przylazły?
    Master ale to bez alchemi bilem a ty w klasowym zwiewałeś jak oparzony :D

    Następnym razem przyjdzie więcej.

    Nie poproszę o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje pieniędzy w Item Shop aż nie naprawią)

  • @MasterSura biedaku a ty nadal te smieci kupujesz pokroju swietego czy rubinowe kolczyki 1abs? to jest nic nie warte a ty chyba juz rok na to zbierasz XD

  • szaman jak ja tu gralem to ty jeszcze lexia za spodniczke trzymales xD atencjuszu

  • Demon na Etolinie wie że nie ma podjazdu dlatego szuka atencji na ''rozmowach Diumara'' dlatego proszę mu nie odpisywać i nie brać na poważnie jego postów bo taką metodą karmicie trolla ,a jego to podnieca jak jest w centrum uwagi :)

  • Słuchajcie, najdrożsi i najtańsi...


    ...


    Diumar naprawdę taki martwy?

    遊園地


  • ja tam nic niewiem

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Słuchajcie, najdrożsi i najtańsi...


    ...


    Diumar naprawdę taki martwy?

    Największym ciosem dla Diumaru była mityczna alchemia. Przed nią fajnie było po fuzji. Później gorzej gorze, na evencie wielkanocnym wiadomo poruszenie. Teraz znowu się będzie robiło luźniej i luźniej.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Znam takich co narzekają :)
    Ciosem dla Diumaru było dodanie botmani i ich botów ..

    Sury To Zło :cursing:

  • To już bardziej wina sprzętu na którym grają,niż zalogowanych osób.Diumar przez fuzją słynął z botów.Teraz nie ma eventu to i botów mniej widać.

    Edited once, last by Shadow ().