Rozmowy serwera Etolin

  • haha no nieźle xD Sandra to jak to bylo nie gadam z kondziem nie gadam z martą xD haha po co ze mna zaczynacie jak juz mam was daleko daleko daleko gdzies xD

    Proszę mnie w dymy nie mieszać, bo znowu będziesz ryczał że kolejne babki ciebie zostawiają :(

  • haha no nieźle xD Sandra to jak to bylo nie gadam z kondziem nie gadam z martą xD haha po co ze mna zaczynacie jak juz mam was daleko daleko daleko gdzies xD

    Przecież Ty dla interesu zrobisz wszystko. Cały czas do mnie pisałeś tylko dlatego żebym sprzedała Ci kolce 50 absu :D człowieku nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, ja nie wyjechałam za granicę pracować na taśmie jak Ty tylko dlatego bo mi się nie opłacało pracować w Polsce. Skoro chciałeś porównywać moje i swoje odcinki pensji jakie wpływają na nasze konta, to bądź dobrym samarytaninem załaduj w isa i wymieszaj sobie kolce 50 absu. Pozdrawiam kochanie :D

  • haha :rofl: dobra wybacz majster xD nie moglem sie powstrzymać kiedy takie klamstwo wychodzi na jaw XD

    Jesteś chory i wgl, co ciebie obchodzi z kim ona gada? może se gadać z kim chce lol. Tyle ode mnie spadam z tego forum siema, jak masz problem do mnie to dzwoń, a nie wypisujesz po ludziach(znasz nr xD) :)

  • lol cale szczescie zrobilem scrn tej rozmowy xD jak obiecuje ze NIE MA Z TOBA KONTAKTU XD ze na psa ktory wiele dla niej znaczy xD leczcieeee sie :rofl: i mylisz sie dla mnie sie nie liczysz xd ty zaraz po przeniesieniu postaci zaczales mnie i moja gildie zaczepiac liczac ze cos moze ugrasz xd ale kolejno kazdy cie olał jak i w jinno ha tfu

  • @

    lol cale szczescie zrobilem scrn tej rozmowy xD jak obiecuje ze NIE MA Z TOBA KONTAKTU XD ze na psa ktory wiele dla niej znaczy xD leczcieeee sie :rofl: i mylisz sie dla mnie sie nie liczysz xd ty zaraz po przeniesieniu postaci zaczales mnie i moja gildie zaczepiac liczac ze cos moze ugrasz xd ale kolejno kazdy cie olał jak i w jinno ha tfu

    Jeżeli z kimś tydzien temu nie rozmawialam a teraz rozmawiam to wielka afera ?XD Masz nas wszystkich w pupie a logujesz na Etolin i za każdym razem próbujesz jakieś zaczepki czy coś skoro masz tak bardzo nas wszystkich gdzieś to dlaczego dalej reagujesz na to wszystko?

    Ja twoj temat zakonczylam już dawno i mam w 4 literach gdzie grasz z kim i z kim sie trzymasz. Pozdrawiam Cię


    Moderator Ascoran:
    Poprawiłem jedno słowo.

  • Przecież Ty dla interesu zrobisz wszystko. Cały czas do mnie pisałeś tylko dlatego żebym sprzedała Ci kolce 50 absu :D człowieku nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, ja nie wyjechałam za granicę pracować na taśmie jak Ty tylko dlatego bo mi się nie opłacało pracować w Polsce. Skoro chciałeś porównywać moje i swoje odcinki pensji jakie wpływają na nasze konta, to bądź dobrym samarytaninem załaduj w isa i wymieszaj sobie kolce 50 absu. Pozdrawiam kochanie :D

    wrzuc te rozmowe z tymi kolcami jak bylo bo jednak mnie ciekawi cala sytuacja :thumbsup: kolece 10 wachlarze od kiedy mozna nazwac 50 abs i dodam Ci 100x Marta ja to chciałem w szat aury wiec nie zmyslaj ze jakos mi na tym zalezało xD Odcinki i pisanie kto ile zarabia to moze wrocmy do tego ze kazdego sama zaczynasz wielce oceniac :crazy: nie krepuje sie smialo dodawaj co tam masz pogrom tez moze i wyjcie xD

    Dobranoooc znudzeni metinem a poszukujący wrażeń ;)


    @

    Jeżeli z kimś tydzien temu nie rozmawialam a teraz rozmawiam to wielka afera ?XD Masz nas wszystkich w pupie a logujesz na Etolin i za każdym razem próbujesz jakieś zaczepki czy coś skoro masz tak bardzo nas wszystkich gdzieś to dlaczego dalej reagujesz na to wszystko?

    Ja twoj temat zakonczylam już dawno i mam w 4 literach gdzie grasz z kim i z kim sie trzymasz. Pozdrawiam Cię

    LOGUJE BO KUPUJE ITEMY juz 3x przenosze postac z itemami z tego serwera i zaraz bedzie 4 x cos jeszcze dodac?


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • [ciach]

    Daruś, jak kupowałeś od Konrada(mojego znajomego) diament bez skazy mityczny to byłeś bardziej wygadany i aż wręcz prosiłeś przy przenoszeniu kasy z etolinu na diumar by Ci coś obniżył, screeny z gg są do tej pory. Jeżeli chcesz dalej konwersować to w prosty sposób mogę Ci opinię zrobić. Buźka :*


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem treść cytatu.

  • LOGUJE BO KUPUJE ITEMY juz 3x przenosze postac z itemami z tego serwera i zaraz bedzie 4 x cos jeszcze dodac?

    A na diumarze robisz hydrę raz dziennie i 2x meley? Jesteś żałosny prostaku, nie dość że żałosny to jeszcze zakłamany i fałszywy. Okaż się paragonem na supporcie już niedługo.

  • A na diumarze robisz hydrę raz dziennie i 2x meley? Jesteś żałosny prostaku, nie dość że żałosny to jeszcze zakłamany i fałszywy. Okaż się paragonem na supporcie już niedługo.

    ale to moj portfel :)
    Rekort to 1 marmur 12 hydr i zerknij w ranking meley buźka mixy ;*

  • zerknij w ranking meley buźka mixy ;*

    Nie wiem, nie było mnie od dłuższego czasu ale ostatnio wiele Ci brakowało do wynikow mojej gildii.


    Rekort to 1 marmur 12 hydr

    Ty to taki mocny a to Arixan zbil pierwszy na pl hydre solo a jak ledwo co wyszła to ja z nim w duo jako pierwsi.

    Rekort

    Jedyny rekord jaki możesz mieć w biciu to ten którym się tu nie pochwalisz.

  • Ty to taki mocny a to Arixan zbil pierwszy na pl hydre solo a jak ledwo co wyszła to ja z nim w duo jako pierwsi.

    Cykada zbił jako pierwszy solo we dwoje na dziku

  • Nie wiem, nie było mnie od dłuższego czasu ale ostatnio wiele Ci brakowało do wynikow mojej gildii.

    Ty to taki mocny a to Arixan zbil pierwszy na pl hydre solo a jak ledwo co wyszła to ja z nim w duo jako pierwsi.

    Jedyny rekord jaki możesz mieć w biciu to ten którym się tu nie pochwalisz

    nie krece kamerą ani dyktafonem wybacz.
    Gra to zabawa raczej ty sie napinać musisz by wyszło twoje na górze xd
    Solo zbić wielki mi wyczyn :)
    Kumaci wiedzą jakie i od kogo itemy miał xd wiec przestań orać siebie i swoją gildie

  • Solo zbić wielki mi wyczyn :)
    Kumaci wiedzą jakie i od kogo itemy miał xd wiec przestań orać siebie i swoją gildie

    Ty nawet jakbyś powiedział że zrobiłeś coś solo z swoimi itemkami to nikt by nie uwierzył bo głośno mówicie, że we dwoje ubieracie postac.

    Uciekaj na swój diumar.

    Bo nadal nie masz czym się chwalić. Chyba że tym wyciem na forum.


  • Solo zbić wielki mi wyczyn :)

    I dlatego też potrzebowałeś na meley Pawła i Wanessy na diumarze xD, jak zbijesz coś solo poza jotunem razadorem czy nemere to się pochwal, bo jak na razie zwracasz komuś nietrafną uwagę.

  • I dlatego też potrzebowałeś na meley Pawła i Wanessy na diumarze xD, jak zbijesz coś solo poza jotunem razadorem czy nemere to się pochwal, bo jak na razie zwracasz komuś nietrafną uwagę.

    ty 0bcy dawaj robimy turniej kto szybciej zrobi meley :D

    Zaciągnę kredyt i możemy się ścigać XD

    GG:54784178

  • I dlatego też potrzebowałeś na meley Pawła i Wanessy na diumarze xD, jak zbijesz coś solo poza jotunem razadorem czy nemere to się pochwal, bo jak na razie zwracasz komuś nietrafną uwagę.

    :rofl::rofl::rofl: kiedy nie mogłem 16 clientów odpalić to prosiłem o pomoc bili razem ze mną to i część otrzymywali
    Dalej chcesz to kontynuować? XD

  • Nawet jak przyjdziesz by coś znaczyć będziesz musiał gdzieś wylizac. Daj znać której gildii chcesz.

    te rubiny wyborne co kułeś może jakiś matariał farmazonie? A chyba ze cudze wyniki sobie przypisujesz bo jeden rubin Arixan drugi Atta? :pinch: