Rozmowy serwera Etolin

  • ja nie Ty zeby sprzedawac info :D

    oskarzyłeś Mnie wiec czekam na dowody no chyba ze to puste slowa i szukales jakiejs smiesznej zagrywki w moja osobe :D

    i co ja mam do tego?

  • to o czym piszesz jak z nadivi to jeden temat był↕ do CB pisany i to na fb a mieszasz ludzi innych w to nawet nicku tam Ci nie napisałem a Ty już wiedziałeś o co chodzi oj arixan arixan coś chyba nie tak


    Ps. Ja napisalem prosto z mostu a nie kryje się jak Ty obrabiasz na kanale 4litery ze dodalem zdjecie zeby się nikt na forum nie śmiał okradłem Ci buty łuk i hełm i co jeszcze napiszesz?


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • Jeszcze jedna rzecz xXCalatorXx_Top1 zostaw frajerow co ziomka ktory z nimi byl przez lata wystawiaja zeby nabrac jakis nowy chlam do gildii HTFU tu masz swoich frajerow Robercie


    skonczylem juz z biernym patrzeniem na te wszystkie klamstwa w moja osobe

    zegnam

  • Stachu mam nadzieję, że pójdziesz do red, a nie skończysz na pisaniu na forum. :)

  • Miałeś nie dyskutować ze mną przecież :D ale szok Gastan w irre aż nie wierzę, gość przyszedł do gildii która mu prawie zniszczyła życie realne i mało co rozwodu nie brał :DDDD

    a najlepsze że wywaliliście sprzedawczyka z tsa :D ale to dobrze Calator mówił wszystko dla każdego jest git. Popieram dobrego zbadania terenu

  • miniarixan jak twoj dlug na 700 won od marca?

    700w? jakieś nieaktualne info masz, Stachu podobno to arixan sprzedaje?

    Miałeś nie dyskutować ze mną przecież :D

    To co kiedy będziesz w red? Chociaż nie wiem czy jest sens skoro na skenziego i ludifata wyklikałeś podobno 2000 setek. ;>

  • [ciach]

    Demon nie płacz bo po ostatnim nie pozbierałeś się jeszcze nie pozbierałeś się

    słuchaj to nie ja wymyślam bajeczki żeby wyjść z gildii że na dwie osoby 2k setek idzie przez chwile bicia xD


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem offtop.

  • Arixan sam 1 mnie oznaczył

    A eq na szmana pozyczyć od kogoś jest bardzo cięzko. A przypomnij bo nwm o co CI chodzi

    Nie odpowiedziałeś na pytanie, kiedy będziesz czerwony, bo chcemy przetestować jak to król wetara co wszystkich ustawił na genkach i w dc sobie poradzi.

  • Demon dla mnie jesteś miernotą i nie zamierzam z Tobą ani z Maverickiem dyskutować. A film mogę pokazać Twoje tańce :) dziękuje pozdrawiam bez odbioru dla Cb i kamerzysty

  • Demon dla mnie jesteś miernotą i nie zamierzam z Tobą ani z Maverickiem dyskutować. A film mogę pokazać Twoje tańce :) dziękuje pozdrawiam bez odbioru dla Cb i kamerzysty

    Spoko możesz i co? Ja dobrze się bawiłem ,a ty jak ten nerd metinowy siedziałeś i nagrywałeś, żeby teraz próbować mnie szantażować? Śmieszny jesteś xD

    Stachu długo jeszcze będę musiał czekać na dług z marca? :)

    Niestety nie odda Ci hajsu, nie miał jaj, żeby oddać dług. Chociaż już nie tylko ciebie okradł niestety. Mamy nadzieję Stachu, że udławisz się tymi pixelowymi wonami, bo tylko to w życiu ci pozostało.

  • Chętnie czytam tę "Metinową modę na sukces", ale już nie łapię się kto jest po czyjej stronie. :P

    To aż się robi przykre. Pokazuje jak bardzo ludzie potrafią być jak chorągiewki...

  • Nie trzeba wchodzić w żadne sojusze to i zdradzonym się nie będzie.

    I nie pisz mi o atencji

    "Każdy człowiek piszący post na forum pragnie atencji ludzi, których nie zna, i którzy nie mają wpływu na jego życie" - Cykada

  • To aż się robi przykre. Pokazuje jak bardzo ludzie potrafią być jak chorągiewki...

    Dlatego nie gram, zaglądam na forum i tylko czytam i kręcę głową z niedowierzaniem.

    Co gorsza, gdyby Ci ludzie się spotkali to byłoby im wstyd. I wiele z tych słów by nie padło.

    ;)

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • To chyba pojęcia o tej grze nie masz skoro tak piszesz.

    Widząc co tutaj się wyprawia to lepiej wyjdą ci co pojęcia o tej grze nie mają. Nie stanem posiadania, ale stanem umysłu. Najpierw sojusz wszystko sobie w tajemnicy przekazują, a wystarczy lekkie poróżnienie i nagle niedawny przyjaciel staje się złodziejem i łajzą najgorszego kalibru. Kto w rzeczach małych nieuczciwym będzie ten i wielkich nieuczciwym będzie.