BRAK EQ/YANG PO DŁUŻSZEJ NIEOBECNOSCI

  • Witam. Posiadam Likana 111lv miałem na nim ponad 20w naprawdę dobre eq, wyjechałem do Holandii do pracy, po około 10tygodniach bez logowania wchodze na konto a tam PUSTO, każda postać czysta 0yang, dosłownie same poty zostały, nie wiem jak to nazwac. Alchemia została i razador który zdechł.
    Ktoś mi doradzi co mam teraz zrobić?
    Wartość konta to było jakies ponad tysiąc złotych...
    Pragnę dodać ze nikomu nie podawałem passów, tylko sam je znałem.

  • Tak grałem ale e-mail/login/hasło zawsze podawałem inne niż na PLu :/ że tak powiem miałem specjalne passy dla PLa

  • Przynajmniej został Ci zwierzak :P


    EDIT wbijaj na irca i ich męcz, może coś ugrasz

    Feniks
    Sura :surabm: 76+ OFF :jinno:
    Ninja: :ninjadag: 76+ OFF :chunjo:
    Lineage 2 EU Core
    Aeore Cardinal 101+/Feoh Soultaker 100+/Elemental Master 80/Doom Cryer 80 OFF (za dużo p2w)
    Etolin
    Ninja: :ninja:75+ :jinno: niby ON ale jednak pewnie niedługo OFF

  • Support mi mówi ze to jest "za duży odstęp czasowy i nie chcą ingerować w moje konto".
    Nie wydaje mi sie zeby to miało jakikolwiek sens wiec chyba poprostu odpuszczę sobie

  • A gdzie jest cokolwiek napisane, że okres między logowaniami może mieć wpływ na decyzje podejmowane w naszych sprawach?


    @Art wypowiedz się

    Feniks
    Sura :surabm: 76+ OFF :jinno:
    Ninja: :ninjadag: 76+ OFF :chunjo:
    Lineage 2 EU Core
    Aeore Cardinal 101+/Feoh Soultaker 100+/Elemental Master 80/Doom Cryer 80 OFF (za dużo p2w)
    Etolin
    Ninja: :ninja:75+ :jinno: niby ON ale jednak pewnie niedługo OFF

  • Idz pogadaj na irc tutaj nic nie załatwisz. Nie ma co czekać,bo później będzie za późno..

  • W przypadku kradzieży możliwość pomocy jest po niezwłocznym zgłoszeniu. Niektóre dane wrażliwe zgodnie z prawem przechowywane są czasowo, dlatego późne zgłoszenie faktu kradzieży uniemożliwia ustalenie faktycznego przebiegu sytuacji.


    Temat zamykam.

  • Ascoran

    Added the Label Samos