Serwer Open Beta - wersja 18.4

  • Odnośnie DC ktoś tam pisze że 2W w 24h - może i tak ale tą postać trzeba pilnować. Osobiście sam chodzę na DC ale po odłamki na 82 lvl w miarę dobrze lecą. Ale do sedna postawisz postać w DC na auto łowach wszystko się zgadza, ale jest pewne ALE - postać nie będzie biła przez 24h non stop. Dlaczego ? ponieważ lagi i wywalanie z DC jest częste, druga sprawa często ludzie zabijają dropki a co za tym idzie wywala Cię z DC.


    P.S.
    Jeśli chodzi o zarobek yang w DC to powinni wyłączyć auto łowy w grocie i na lemurach tam też można się nieźle obłowić :D

    Oswobodzony


    Dagger 82lvl
    Wetar



    ??( Kiedy znowu zaczną dropić skarpetki na św ??(

  • Odnośnie DC ktoś tam pisze że 2W w 24h - może i tak ale tą postać trzeba pilnować. Osobiście sam chodzę na DC ale po odłamki na 82 lvl w miarę dobrze lecą. Ale do sedna postawisz postać w DC na auto łowach wszystko się zgadza, ale jest pewne ALE - postać nie będzie biła przez 24h non stop. Dlaczego ? ponieważ lagi i wywalanie z DC jest częste, druga sprawa często ludzie zabijają dropki a co za tym idzie wywala Cię z DC.


    P.S.
    Jeśli chodzi o zarobek yang w DC to powinni wyłączyć auto łowy w grocie i na lemurach tam też można się nieźle obłowić :D

    W v3 nieźle yangi lecą, ale ustawianie autołów tam za dobrze nie działałoby.

    ShadowKayn 50 Body Etolin ON
    KaynBlade 75 Smok Etolin ON



    Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach

  • Szanowni Gracze,
    otrzymaliśmy informację, że serwer beta zostanie zamknięty jutro, tj. 19 października o godzinie 14:00.


    Dziękujemy wszystkim graczom za udział i pomoc w testach nowej wersji :)


    Wasz Zespół Metin2

    Jakim cudem zamykają betę skoro nawet nie skończyli ogarniać bety tej bety!? ?(?(?(

  • Możliwe że zamykają betę ze względu na to iż była ona niedopracowana.
    Przypuszczam że wszelkie nowości zostaną wprowadzone dopiero wtedy gdy uruchomią ponownie betę (już dopracowaną).

    GG:54784178

  • Czyli najlepszym pecikiem na potwory w marmurek będzie meley tak ?

  • na forum bety pisali ze nessie daje 9% na 81 a razador 7% na 81

    na forum bety też napisali że odłamkami będzie można handlować.
    Brak możliwości handlu odłamkami był swego rodzaju błedem na becie, który miał zostać skorygowany na oficjalnego metina.

    GG:54784178

  • Ehhh , mistrze zmian w grze.. Zamiast uciąć yangi z katakumb żeby nie latały po różnych portalach aukcyjnych to wzieli się za odłamki
    przez które duży % społeczności metina podziękuje za zabawe + da owym graczą z katakumb dyktować ceny rynkowe...

  • Co wy ludzie gadacie? XD
    Przecież odlamkami będzie się dało handlować, wiec nie wiem co wy piszecie xD
    I co gadasz o dc przecież podobno mają uciąć drop yang ;]

  • To smutne, na prawdę smutne, że przez kilka lat odłamki stały się tak świetnym zarobkiem wobec innych (albo inne stał się gorsze) metod, że jest to jedyna opcja do 75-90lvl xD

  • drop yang w katakumbach został taki sam?

    Na becie był zmniejszony, mam nadzieję, że po prostu zapomnieli o tym wspomnieć w podsumowaniu nowej wersji.


    To smutne, na prawdę smutne, że przez kilka lat odłamki stały się tak świetnym zarobkiem wobec innych (albo inne stał się gorsze) metod, że jest to jedyna opcja do 75-90lvl xD

    Niestety osoby chodzące na Meley, Smoki i Jotuny są w 100% samowystarczalne - wszystkie ulepy, jak i bodzie mogą sobie efektywnie dropić sami. Nie trzeba nic sprzedawać, bo z ziemi/szkat wpadają czyste yangi. Jedyna rzecz, którą do tej pory musieli pozyskiwać od innych graczy, to odłamki/alchemia, dlatego tak bardzo poszybowała ona z ceną. Jestem ciekaw jak teraz będzie wyglądała gra na low-lvlach. Na dropka 55 już robię miejsce w szafie.

  • tu nie chodzi o to ze to był najlepszy zarobek czy nie. ... jak zrobisz znakomite czy wyborne kamyki. .. jak skoro dziennie dasz rade grając cały dzień zrobić ile 50 corow? Na 10 postaciach? Kto tak będzie robił ? Przekładania eq 5x dropkow na konto i dropisz 30 minut a przekłada eq 20 minut... ludzie
    Matowe kamyki to będzie max do osiągnięcia a ich wartość to będą setki won bo to będzie taka rzadkość... za tydzień antyki będą o 400% droższe albo wogole bo ludzie przestaną grać..


    Ja "pogram " jeszcze z miesiąc może się gf ogarnie i zniesie ten super pomysł a jak nie, to po co grać skoro nigdy nie będę miał znakomitej nie myśląc o wybornej.. tfu co ja gadam xD teraz to nawet matowej nie będzie ahahahahahahahabahababab
    Nie pozdrawiam.


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.