NIe działa Metin. Help

• Witam, od czwartku mam problem z metkiem , zaloguje się do gry i po 10 sekundach mam takiego laga, że nie moge nic zrobić, potem chwile działa , a potem znowu lag, odinstalowalem metka i teraz nie chce sie pobrać przez patcher.Dodam, że internet bardzo dobrze mi śmiga mecz cs'a na żywo oglądam na 1080 bez ścinki.Gdyby ktokolwiek mógł jakoś pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

• Dzień dobry, SkinTicket !

Związek z opisywanym przez Pana problemem może mieć wiele czynników, do których zalicza się m.in:

* Problemy sprzętowe, które stanowią największy odsetek odnotowanych nieprawidłowości związanych z zacinaniem się Gry, jak również ilość Graczy dostępnych w danym momencie na owym serwerze.

Do częstych błędów także zaliczanych jako utrudniające płynność gry, należą także m.in. przerwy / utrudnienia w dostawie internetu, z którego w danym momencie Pan korzysta, tudzież prace wykonywane na serwerach, lub oprogramowanie sprzętowe w postaci Zapory Systemu Windows, która również spowalnia pracę gry, jak i program Antywirusowy, który może zakłócać płynność.

Doświadczona, oraz wyspecjalizowana Administracja każdego dnia dokłada wszelkich starań, na mocy których przeprowadzane są konserwacje mające na celu poprawę płynności Gry, oraz niezakłócony jej przebieg. W związku z czym należy cierpliwie oczekiwać na poprawę jej jakości.

W przypadku dalszego utrzymywania się opisanych przez Pana epizodów, które powodują zacinanie się Klienta Gry, wskazaniem byłoby uiszczenie tegoż problemu na zgłoszeniu owego faktu do Supportu, co spowoduje próbę rozwiązania problemu przez Członków Zespołu, by rozwiązać Pana problem.

Pozderki :mkay:

~~ Sapere Aude ~~

Miej odwagę być Mądrym...

#NieKłamMedyka