Alchemia

  • siemanko.
    Kilka dni temu wrocilem do gry, mam wojownika 55lvl i zamierzam pomaxować skille i zrobic ladne eq (no poprostu koksik na małym lvlu), wpadlem na pomysł alby zarobic na to sprzedajac odłamki, ale problem jest taki ze gdy dropie je na bo (nie mam mozliwosci zalatwienia lapki dropa) to w 4godziny udalo mi sie zebrac 25odlamkow, wynik nie jest zadowalajacy i stad moje pytanie, gdzie moge to dropić? Myslicie ze swiatynia hwang bedzie lepszym wyjsciem? Dodam ze czasami na bo wyleci jakis zabek i tylko dlatego moge pozaolic sobie na czytanie ku.
    Wierze w was i wiem ze napewno mi cos doradzicie :thumbup:

    WSZĘDZIE BOTY A JA DALEJ NIE MAM ALCHEMII :evilgrin:

  • Ostatnia platforma w swiątynii hwang ew. trudni małpi loch jeśli dajesz rade.

    S56 - Tortuga - Brunio WP 61 lvl. OFF
    S56 - Tortuga - Nektarynkaa Body 35 lvl. ON

  • Rekawica to podstawa ;) zapłać nawet te pare KK za dropnięcie w Red Lesie, a zobaczysz szybko się zwróci. I w tedy do Św.Hwang na deski ;) jeśli grasz na Negrosie to PW, pomoge z rękawiczką

  • gram na androsie ale ogromne dzieki za checi. W takim razie musze znalezc kogos kto pomoze mi zdobyc taka rekawice :)
    A teraz pytanko jak juz bede mial rekawice to lepiej parter w dt czy deski?

    WSZĘDZIE BOTY A JA DALEJ NIE MAM ALCHEMII :evilgrin:

  • A jaki według was optymalny lvl na drop odlamkow do dt na parter bo ja mam dropka 42 lvl i tak roznie jest ze spota czasem 0 czasem 9 to mialem tylko raz a dropie juz dlugo tak to 3-4 oczywiscie z rekawica

  • Dzisiaj postanowilem poprobowac w swiatyni na 3 pietrze, bez rekawicy udalo mi sie wydropic 48szt w 3h, taki wynik mnie satysfakcjonuje, wystarcza mi to na czytanie ku na woju ku na buffie i jeszcze troszeczke nawet zostaje :thumbup::thumbup:

    WSZĘDZIE BOTY A JA DALEJ NIE MAM ALCHEMII :evilgrin:

  • SauBaar

    Added the Label Wojownik