Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

• Nowy

22. kwietnia 2018
    24 godziny

OFERTA LIMITOWANA:

Kupon SM (1000) (max. 10 na dzień) - 1300 SM
    Kupon SM (500) (max. 20 na dzień) - 700 SM
    Kupon SM (100) (max. 100 na dzień) - 150 SM
    Kupon SM (50) (max. 200 na dzień) - 80 SM

Kupony można wykorzystać w ciągu 30 dni od chwili zakupu.
    Nowe konta nie będą mogły kupować kuponów.

Udanych zakupów życzy,
    Zespół Metin2.pl
  • Nowy

Drodzy Gracze,

w związku ze zwiększającym się procederem oszustw, musieliśmy dokonać zmian cen kuponów na Smocze Monety. Przyczyną tego jest fakt, że każdy przypadek nadużycia
    jest dla nas kosztowny i powoduje spore zaangażowanie wielu pracowników firmy. Abyśmy w dalszym ciągu mogli oferować Wam kupony SM, musieliśmy zwiększyć ich cenę o około 30%. Podwyżka pokryje wszelkie koszty spowodowane przez zwiększone ostatnio przypadki wyłudzeń.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Wasz Zespół Metin2
  • Nowy

System komunikacji: FAQ

Czym jest system komunikacji?

System komunikacji pozwala nie tylko wymieniać wiadomości tekstowe z innymi graczami, ale także wysyłać i odbierać przedmioty, Yang oraz Won.

Jak mam wejść do swojej skrzynki pocztowej?

Dostęp do wiadomości uzyskasz za pośrednictwem NPC skrzynki pocztowej. Wygląda jak skrzynka na listy, znajdziesz go w wioskach i na obszarach gildii, a także na Przylądku Smoczego Ognia.
    Jeśli chcesz mieć dostęp do wiadomości z dowolnego miejsca, możesz zakupić mobilną skrzynkę w ItemShopie i uniezależnić się od lokalizacji NPC.

Jak długo moje wiadomości zachowują ważność?

Wszystkie wiadomości, przeczytane i nieprzeczytane, są usuwane ze skrzynki po 30 dniach.
    Wiadomości od GM są kasowane 7 dni po otrzymaniu.

Jak wysłać wiadomość?

Wejdź do swojej skrzynki odbiorczej przez NPC skrzynki pocztowej lub przez skrzynkę mobilną, jeśli taką posiadasz. Kliknij kopertę w prawym dolnym rogu.…

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy konTROLLowane Andros

15,941

Motocykl101010

Rozmowy konTROLLowane Samos

19,004

Renz

Zgadnij, kto napisze następny?

36,063

Pamster

Poszukuję Gidli :)

0

Expimy Art`a

11,961

Oxytocyna

Jakiej muzy słuchacie?

7,251

Orishas

Rozmowy konTROLLowane Etolin

20,584

MiecioEtolin

Zmiany w Zespole Metin2.pl

1,992

Rahta

Nie pamiętam loginu.

5

Manera

razador/nemera

17

Manera

Ostatnie aktywności

• Voilie -

Lubi post użytkownika Renz w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Renz: „Zaraz Ci odpowie, że za granico to jak krul sie mieszkooo! ” Cytat od FvnkyTriip: „za moje życie nie jeden z was oddał by wszystko ” Jakbym nie przewidział, nie? XD
  • Voilie -

Lubi post użytkownika Vronbrn w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od FvnkyTriip: „Cytat od Renz: „Zaraz Ci odpowie, że za granico to jak krul sie mieszkooo! Bocian, tachaj te worki z cementem i nie kłap DZIOBEM niepytany. ” Po co ten płacz panowie ?. Nie moja sprawa co tam nosicie i gdzie :phatgrin: Ale jedno jest pewne…
  • Motocykl101010 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Andros.

tak samo jak ty jesteś incognito tak ja będę dla ciebie kto ma wiedzieć ten wie jaki mam nick gram body nick gibssmachne pasuje Ci teraz??