Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

16,991

WladcaForum

Jakiej muzy słuchacie?

2,762

Frescco

Pinned Luźne pogawędki

249

Reverse

Expimy Art'a - Cześć 2

341

savour

Zmiany w grze - dyskusja

32,538

Ritchie

Potworne Trio

17

Senis10

Zgadnij, kto napisze następny?

5,779

MagKai

BM vs Smok

0

Zielona Skrzyneczka Losu - 18. sierpnia

0

Rozmowy serwera Rubinum

326

MagKai

Recent Activities

• grzedzikk -

Liked SzejkIT’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from SzejkIT: “Quote from Art: “Quote from SzejkIT: “@Art #1 Dlaczego w ItemShopie nie ma już informacji o zakupionych przedmiotach, tj. o wydatkach? #2 Dlaczego kościanek nie można już łączyć z medalem bohatera/nazarem itp ? Rozumiem, że…
  • iPad -

Liked Simlas31’s post in the thread Gra Potworne Trio.

Like (Post)
    Quote from Smity: “c3f79a3004a72b230f7567f6656f3f93.pngRaczej nie bo zerkałem ostatnio na ranking na rubinum i pierwsze miejsca to same 30to sekundowe rozegrania. A wiem ze ludzie szybciej układali wiec chyba nic z tym nie dasz rady zrobić ” Nie…
  • Shirt -

Liked Ritchie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from SzejkIT: “Rozumiem, że jest to działanie nieplanowane ” Nieplanowani to byli ludzie odpowiedzialni za funkcjonowanie tej gry
  • xXCalatorXx_Top1 -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :) ” jesteś wyjaśniony dziewięć
  • xXCalatorXx_Top1 -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :)
  • WladcaForum -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :) ” jesteś wyjaśniony dziewięć
  • ItsDemonWolf -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :) ” jesteś…
  • WladcaForum -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :) ” jesteś…
  • ItsDemonWolf -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.