Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Zgadnij, kto napisze następny?

5,919

SamarytaninEtolina

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Ayen
2,793

Ayen

Rubinum elita

4

caulen

Zmiany w grze - dyskusja

32,578

UNBANmartwicaPLS

jotun likan wp

10

VIII

Rozmowy serwera Etolin

17,568

davidek194

Potworne Trio

42

RevWolt

Varden

33

Varden

Item Shop - dyskusja

8,018

SenNaJawie

Pinned Przerwa techniczna systemu płatności - 22. sierpnia

0

Recent Activities

• nindian -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Za adwokata nie robię, ale Lexio ma łeb na karku i nie chcę też gloryfikować siebie, ale po prostu wyprzedaliśmy we dwóch eq po taniości i na szybko, żeby te pozostałości z metina nie zdążyły spaść ze stołka i żeby nie zostać z…
  • homeless -

Liked Hellrider’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    -narzekaj -kwii kwii jak śmiesz narzekać, jak grasz -no ok, więc kończę grę/przecież gram -kwii kwii jak śmiesz narzekać, przecież już nie grasz/więc czemu narzekasz TO jest śmieszne. A zaczęło się od...rady, by korzystać z lata na…
  • SamarytaninEtolina -

Liked davidek194’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lexio: “Osoby pochloniete ta gra obudza sie kiedys z reka w nocniku :) Bedzie ciekawie ” No to widze ze po tylku juz dostales :D
  • SamarytaninEtolina -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Stachu: “Quote from WladcaForum: “Quote from Lexio: “A Ty cale zycie siedzisz z tymi podludzmi na tsie i kto tu sie trzyma razem powiedz mi xd ” Nie mów tak brzydko na starego bo Ci kieszonkowe zabierze :chlosta: ” Już zabrał, ponieważ skończył…
  • SamarytaninEtolina -

Liked Stachu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “Quote from Lexio: “A Ty cale zycie siedzisz z tymi podludzmi na tsie i kto tu sie trzyma razem powiedz mi xd ” Nie mów tak brzydko na starego bo Ci kieszonkowe zabierze :chlosta: ” Już zabrał, ponieważ skończył grę xd
  • SamarytaninEtolina -

Like (Post)
    Quote from Lexio: “A Ty cale zycie siedzisz z tymi podludzmi na tsie i kto tu sie trzyma razem powiedz mi xd ” Nie mów tak brzydko na starego bo Ci kieszonkowe zabierze :chlosta:
  • SamarytaninEtolina -

Like (Post)
    Quote from Lexio: “Szrot sie zawsze trzyma razem xd ” dlatego się lajkami wymieniliście XD
  • SamarytaninEtolina -

Like (Post)
    Ee tam z biedaka reksia, zawsze miło się pośmiać? U nas ostatnio na tsie był stary rexia spoko koleś XD xoZscEm.png