Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

20,596

Forfa

Alchemia-2 znaki pod kołem

0

Itemy ktorych nie da sie sprzedac u handlarki a tylko zawadzaja miejsce w ekwipunku

7

Orishas

Zmiany w grze - dyskusja

40,529

SenNaJawie

Rozmowy serwera Etolin

10,863

MhymmmxD

Jakiej muzy słuchacie?

1,838

Vanilla

Zgadnij, kto napisze następny?

3,972

Nerose

Logo dla gildii

7

Orestes

sygnatura

5

Orestes

exp grota vs las

2

JestMoc

Recent Activities

• Forfa -

Replied to the thread Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Quote from SenNaJawie: “Quote from RevWolt: “Szykuje się kolejny mega event, mam nadzieje że drop piłek będzie na poziomie takim jak kiedyś ale. Podzielone jest to na 2 części, event piłkarski oraz drop piłek. I tu pytanie do Arta, 1 czerwca…
  • TrueBoy88 -

Posted the thread Gra Alchemia-2 znaki pod kołem.

Thread
    Mam pytanko odnosnie znaków ,ktore sa widoczne pod kołem alchemii.Oznaczaja one ,ze mozna zrobic i uzywac jednoczenie 2 kół alchemii?Wsadzilem rzadki onyks do koła pod tym znakiem z prawej strony.Gdy klikam na lewy znak ,onyksu nie ma.
  • @Zoran nie wszyscy chcą się pozbywać trzech postaci. Kasując 3 postki zrobisz to na stałe.
  • SenNaJawie -

Replied to the thread Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Quote from RevWolt: “Szykuje się kolejny mega event, mam nadzieje że drop piłek będzie na poziomie takim jak kiedyś ale. Podzielone jest to na 2 części, event piłkarski oraz drop piłek. I tu pytanie do Arta, 1 czerwca jak długo będą dropić…
  • SenNaJawie -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from Extaza: “Czy debile zatrudnieni przez GF, czyt. programiści Webzen będą na tyle bystrzy, aby napisać jedną prostą funkcję, która wyłapuje z ciągu znaków na czacie dane słowa np. "Sprzedam yang" "Płatność przelew, psc". Czy…
  • NowyZielony -

Liked SweetH3ller’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ahahaha padłam :rofl: :rofl: :rofl: Gorzej niż dzieci w piaskownicy :rofl: :rofl: :rofl:
  • Deo -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    walnij baranka w sciane i zobacz co tam wklejasz jakis dmg 6k we mnie tak bardzo mnie mieliscie gdzies ze jak skonczylem to kazdy wyjal kdki woja ;) viking grasz tyle lat a twoje pojecie o tej grze jest zerowe nie mam zamiaru ci dalej odpisywac bo klamiesz…
  • Deo -

Liked SummaImperii’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    demon swoją gildie ciśniesz :rofl: tobie już nic nie pomoże ... nie znam ciebie ... po za tym tak widać patola, moje nagranie xD po co promujesz patole?? ^^