Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

18,337

Ingolf

Rozmowy konTROLLowane Wetar

20,957

Lexio

Przyklejony Luźne pogawędki

4,019

Konradeek

22.09.2018 - 15% większy drop przedmiotów

0

Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

3,183

Leper1025

skojarzenia :D

25,430

Oxytocyna

Jakiej muzy słuchacie?

7,459

Reverse

Rozmowy konTROLLowane Tortuga

7,852

JestMoc

Twój system nie wspomaga 3d grafiki.

1

Patriae

Rozmowy konTROLLowane Etolin

21,232

VroeKilwaoz

Ostatnie aktywności

• Ingolf -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Obecnie Szkatułki Blasku Księżyca z potworów nie są planowane. Pewnie najbliższy ich drop będzie na Święta ;|
  • Lexio -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Wetar.

A to Rockefeller tez gra jeszcze na Wetarze? Tak sie odgrazal, ze zmieni serwer xd
  • Rick -

Cytat od MocWpNaSpota: „Ingolf da sie zalatwic blaski na pazdziernik z mobow nawet 2h zeby byly ” Jestem też za! Dłonie szycia,kryta się kończą a przydałyby się :D
  • Rick -

Lubi post użytkownika MocWpNaSpota w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    Ingolf da sie zalatwic blaski na pazdziernik z mobow nawet 2h zeby byly
  • Konradeek -

Gdy on bije smoki 24/7, jest wszystko ok. Ha tfu na Zenka.
  • Shirt -

Cytat od Maxpayn: „Cytat od MocWpNaSpota: „Ingolf da sie zalatwic blaski na pazdziernik z mobow nawet 2h zeby byly ” Narazie niech się wstrzymaja bo ja jeszcze starych nie sprzedałem :P ” I masz zamiar je wystawiać po 3-krotnie wyższej cenie niż…
  • Konradeek -

Lubi post użytkownika ExplosiveExclusive w wątku Rozmowy konTROLLowane Wetar.

Polubienie (post)
    Cytat od ZeenekNaForum: „Explosive ty nie cwaniakuj bo w nocy ustawiasz sobie budzik zeby genki skpelac to dopiero jest zalosne a michcio nie jest leprzy a ze robie bledy to juz nie twoja sprawa jak nie chcesz czytac to nie czytaj tyle mam do…
  • ExplosiveExclusive -

Cytat od ZeenekNaForum: „Explosive ty nie cwaniakuj bo w nocy ustawiasz sobie budzik zeby genki skpelac to dopiero jest zalosne a michcio nie jest leprzy a ze robie bledy to juz nie twoja sprawa jak nie chcesz czytac to nie czytaj tyle mam do…
  • ZarteC -

Teraz śledzi Fato.

Obserwuje