Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

10,544

Orishas

Jakiej muzy słuchacie?

1,804

Orestes

Zmiany w grze - dyskusja

40,467

Nyarr

Zgadnij, kto napisze następny?

3,922

ArixanBogiem

„Podziel się czytaniem” – przedstawiamy ulubione książki

45

Ayen

Itemy ktorych nie da sie sprzedac u handlarki a tylko zawadzaja miejsce w ekwipunku

3

Wiwek

Rozmowy serwera Diumar

1,874

dadzio191011

Zapowiedz turnieju PvP Etolin

1

kryndor

Liga pvp zapisy

19

EmerytS01

Filmiki serwera Etolin

165

EmerytS01

Recent Activities

• Deo -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from homeless: “Kryndor kiedy zrobisz prezentację gildii? Jestem twoim fanem, ale nie wiem jakie są wymagania gildyjne. Besos Krynduś ” Dzięki, miło mi ;) W sumie dobry pomysł z tą prezentacją. Zastanowię się nad tym. Jeśli chcesz dojść do…
  • Deo -

Liked WegielWBucie’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Być może pan nikt nie dostaje kłódek, gdyż w swoich postach, myśląc że kogoś obraża, tak naprawdę ośmiesza samego siebie. Zatem jeśli on sam się niszczy, to nie musi ktoś robić tego za niego, więc powstaje mniej niecenzuralnych postów. PS: panie 195IQ,
  • Orishas -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from KociePomruki.: “Kłócicie się jak stare małżeństwo. ” Oj tam, mała wymiana zdań to jeszcze nie małżeństwo! Quote from Jazzy.tbd: “Na pierwszej randce już kłótnie, więc małżeństwa z tego nie bedzie ” Nic nie wiem o randce ?( Gdybyś powiedział…
  • MowMixKos -

Liked Orishas’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from SlightlySelfObsessed: “Ale posty tego błazna obrażającego kobiety już zostawiłeś? No nieźle. ” Nie tylko tego jednego. Quote from Ascoran: “Wielu z was tutaj wiele rzeczy wyedytowałem zamiast dać ostrzeżenie, bo to jednak…
  • MowMixKos -

Liked NowyZielony’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from MrNobody: “Quote from kryndor: “@KociePomruki. Ah, dziękuję za pomoc, ale chyba nic z tego. Za ładna jesteś dla mnie i sie za bardzo zestresuje. Nie stane na wysokosci zadania, to i ptaki daleko nie odfruna. Jest moze jakaś brzydka…
  • MowMixKos -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from homeless: “Kryndor kiedy zrobisz prezentację gildii? Jestem twoim fanem, ale nie wiem jakie są wymagania gildyjne. Besos Krynduś ” Dzięki, miło mi ;) W sumie dobry pomysł z tą prezentacją. Zastanowię się nad tym. Jeśli chcesz dojść do…
  • MowMixKos -

Liked WegielWBucie’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Być może pan nikt nie dostaje kłódek, gdyż w swoich postach, myśląc że kogoś obraża, tak naprawdę ośmiesza samego siebie. Zatem jeśli on sam się niszczy, to nie musi ktoś robić tego za niego, więc powstaje mniej niecenzuralnych postów. PS: panie 195IQ,
  • Orestes -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Armin van Buuren live at EDC Las Vegas 2019
  • Sherrievronbrn -

• Jazzy.tbd -

Na pierwszej randce już kłótnie, więc małżeństwa z tego nie bedzie ;)