Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

• Nowy

19. listopad 2018, 14:00 (START)
    22. listopad 2018, 14:00 (KONIEC)

Szukaliście szansy na stawienie czoła losowi? Nadszedł właśnie ten moment, gdy możecie zakręcić własnym szczęściem!
    Zakręćcie zatem legendarnym kołem i przekonajcie się, cóż takiego ma Wam do zaoferowania bogini szczęścia. Być może będzie Wam wyjątkowo przychylna, nagradzając Was którąś z fantastycznych nagród głównych!

Informacja: aby zakręcić kołem, musicie aktywować Java Script w Waszej przeglądarce. Możecie to uczynić w ustawieniach przeglądarki.

Oby los był dla Was łaskawy!
    Zespół Metin2.pl
  • Nowy

Szanowni Gracze!

Zapraszamy do odkrywania wspólnego świata – dokonujemy fuzji serwerów, by jeszcze bardziej zbliżyć do siebie społeczność Metin2. Połącz się więc z licznymi towarzyszami i staw czoła nowym przeciwnikom!

Fuzja serwerów nastąpi w dniu 20.11.2018r.
    Spowoduje to połączenie serwerów:
    • Wetar, Tortuga, Tasmania z serwerem Diumar
    • Negros, Samos, Andros z serwerem Etolin
    Zwracamy uwagę, że w dużej mierze zoptymalizowaliśmy fuzję serwerów. Proces ten przebiega teraz szybciej i prościej niż wcześniej. Po zakończeniu przygotowań do fuzji serwerów każdy gracz będzie mógł indywidualnie wybrać moment jej rozpoczęcia. Po pierwszym logowaniu gracze automatycznie trafią do kolejki czekającej na fuzję. W zależności od ilości graczy ukończenie tego procesu może potrwać do kilku godzin.

Oczywiście fuzja wiąże się z kilkoma istotnymi zmianami. Prosimy o zapoznanie się z sekcją FAQ, która ułatwi przygotowanie się do fuzji. Poniżej znajduje się skrót najważniejszych informacji.

Postacie:…

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

34,656

Download

Rozmowy konTROLLowane Samos

24,019

Charlotta

Rozmowy konTROLLowane Negros

5,122

Lorint.

Rozmowy konTROLLowane Diumar

15,011

Download

Rozmowy konTROLLowane Etolin

21,449

Lorint.

Rozmowy konTROLLowane Wetar

21,222

Lorint.

skojarzenia :D

27,087

Obora13

Bashidos

4

PoleMarysi

MPTP failed 32

2

damian0426

Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

3,272

Handlarz30

Ostatnie aktywności

• Charlotta -

Lubi post użytkownika kriss311 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Kviot: „Lagow nie ma i nie było jak gracie na komputerach z Tesco wasz problem i łącze niestabilne. Fuzja będzie i niech zapcha wszystkie kanały może znikną z serwera Ci co marudzą. Dla mnie i jak dla wielu graczy to świetna nowina od…
  • Download -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od kriss311: „No ale oczywiście wszystkiemu sa winne komputery z tesco, a nie niechlujnie napisany kod źródłowy przez żółtą plage. ” Musieli by napisać cały nowy silnik gry a prędzej gra upadnie niż to nastąpi.
  • xLUCIFERx -

Lubi post użytkownika Kolega w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Ile można nadawać o tych nikach nie dostaniecie ich i kropka. W isie chyba jest coś do zmiany niku, po fuzji będziecie sobie mogli zmienić i już nie płakać do ch.j.
  • Charlotta -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

@Oxytocyna w życiu, choćbyś zaprzęgła mnie razem z wołami :P
  • Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

@Oxytocyna grałaś na serwerze Deimos ? :D
  • Konradeek -

Lubi post użytkownika Lorint. w wątku Rozmowy konTROLLowane Negros.

Polubienie (post)
    Mi kilka osób napisała że zmieniam gildię jak rękawiczki w tym nasze ukochane SzkodaSensu, teraz ta gildia ma inną nazwę, nie przypomnę sobie. :D
  • Download -

Lubi post użytkownika kriss311 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Kviot: „Lagow nie ma i nie było jak gracie na komputerach z Tesco wasz problem i łącze niestabilne. Fuzja będzie i niech zapcha wszystkie kanały może znikną z serwera Ci co marudzą. Dla mnie i jak dla wielu graczy to świetna nowina od…
  • Nikeee88 -

Lubi post użytkownika Ardiey w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „GM Ardiey nie był GMem w 2016r ” A to Cię zaskoczę, bo dokładnie 2 lata temu, w listopadzie 2016 r. zacząłem swoją przygodę jako GM na Etolinie :D
  • Ariethe -

Lubi post użytkownika Gonti w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Renz: „Skończy się to tak, że dalej wszyscy będą stali w swoich królestwach w kółeczkach i lansowali się błyszczącym eq, ale za koło nie wyjdzie nikt, bo może wyłapać rekord i będzie pośmiewiskiem na yt. Noo, może kilka zadym…
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Konradeek w wątku Rozmowy konTROLLowane Negros.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „Tak z ciekawości @Konradeek, w ilu gildiach byłeś? :D Nie musisz pisać tego na 4um publicznym, powiedzmy że jest to pytanie retoryczne :) ” Nie chcesz wiedzieć:d