Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

co z spam botami?

31

RevWolt

Rozmowy serwera Etolin

13,032

Lexio

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Aszti
2,082

Aszti

Zmiany w grze - dyskusja

40,916

SenNaJawie

Skrzynia Lśniących Odłamków - 18. czerwca

0

System Zwierzaków - dyskusja

3,211

PoteznyBODY

Jemioła Come Back

17

SenNaJawie

Filmiki serwera Etolin

174

ArixanBogiem

18.06.2019, 15:00 - Wersja 19.3

0

Zgadnij, kto napisze następny?

4,386

Orestes

Recent Activities

• RevWolt -

Replied to the thread Gra co z spam botami?.

Czemu GF nie weźmie się z bobika? Numery kont bankowych bobika są jawne, nicki na forum są jawne wystarczy troszkę się wysilić...
  • Withe -

Liked MagKai’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Jest realnym wydropienie 50odlamkow w 15min a nawet mniej na razadorze. Wystarczy myśleć, szybko wybijać i mieć 2xłapke tak jak napisał @Wiwek
  • Withe -

Liked Wiwek’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from MrNobody: “Quote from Wiwek: “No i widzisz nawet w 5min idzie zrobic.. i co to wydropienie 5ciu corow w 15min przy 300na drop jest nie realne? to widze ze wiesz lepiej odemnie ile dropie i jak dlugo.. ty moze pomysl zanim cos napiszesz..…
  • Withe -

Liked Wiwek’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from MrNobody: “Quote from Wiwek: “Jakos ja nie mam problemu aby w 15min wydropic 50odlamkow na razadorze.. szybko robie wszystkie misje a na zebatkach i matach dluzej jestem aby odlamki dodropic... tak jak mowienie ze razador caly od wejscia do…
  • Lexio -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from ItsDemonWolf: “ja zbierac nie musze, ja mam wszystko, przeciez wy dobrze to wiecie :w00t: zbieraj to ty darek na dobra alchemie bo mixy wsadzasz a potem na ciebie film jak cie 105 z niebianem bije nagrywaja ” jak mozesz miec item, ktorego…
  • SauBaar -

Replied to the thread Gra co z spam botami?.

To tak w kwestii obrony GF przed oszustami. Latwiej zlokalizowac zarejestrowana firme niz osobe prywatna ukrywajaca sie w necie.