Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

• Nowy

19. listopad 2018, 14:00 (START)
    22. listopad 2018, 14:00 (KONIEC)

Szukaliście szansy na stawienie czoła losowi? Nadszedł właśnie ten moment, gdy możecie zakręcić własnym szczęściem!
    Zakręćcie zatem legendarnym kołem i przekonajcie się, cóż takiego ma Wam do zaoferowania bogini szczęścia. Być może będzie Wam wyjątkowo przychylna, nagradzając Was którąś z fantastycznych nagród głównych!

Informacja: aby zakręcić kołem, musicie aktywować Java Script w Waszej przeglądarce. Możecie to uczynić w ustawieniach przeglądarki.

Oby los był dla Was łaskawy!
    Zespół Metin2.pl
  • Nowy

Szanowni Gracze!

Zapraszamy do odkrywania wspólnego świata – dokonujemy fuzji serwerów, by jeszcze bardziej zbliżyć do siebie społeczność Metin2. Połącz się więc z licznymi towarzyszami i staw czoła nowym przeciwnikom!

Fuzja serwerów nastąpi w dniu 20.11.2018r.
    Spowoduje to połączenie serwerów:
    • Wetar, Tortuga, Tasmania z serwerem Diumar
    • Negros, Samos, Andros z serwerem Etolin
    Zwracamy uwagę, że w dużej mierze zoptymalizowaliśmy fuzję serwerów. Proces ten przebiega teraz szybciej i prościej niż wcześniej. Po zakończeniu przygotowań do fuzji serwerów każdy gracz będzie mógł indywidualnie wybrać moment jej rozpoczęcia. Po pierwszym logowaniu gracze automatycznie trafią do kolejki czekającej na fuzję. W zależności od ilości graczy ukończenie tego procesu może potrwać do kilku godzin.

Oczywiście fuzja wiąże się z kilkoma istotnymi zmianami. Prosimy o zapoznanie się z sekcją FAQ, która ułatwi przygotowanie się do fuzji. Poniżej znajduje się skrót najważniejszych informacji.

Postacie:…

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

34,628

Gwiazdeczka

Rozmowy konTROLLowane Samos

24,000

Lorint.

Rozmowy konTROLLowane Diumar

14,969

0bcy

99% i nic

6

Satomi

FN + F1, F2...

3

Satomi

Rozmowy konTROLLowane Andros

16,419

Jeskiis

Wykonanie prestiżowej sygnaturki na forum

2

Lorint.

Rozmowy konTROLLowane Etolin

21,438

Konradeek

Budżetowe expienie

3

Bellatrix

Przyklejony Luźne pogawędki

2,661

Oxytocyna

Ostatnie aktywności

• MagKai -

Lubi post użytkownika Gwiazdeczka w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    No oczywiste jest ze problem lezy po stronie firmy, do jakiego serwera nie bylaby reszta przyłączana to wszędzie problem by był ten sam. Są to stare serwery gdzie przed łączeniem ciężko o fajny i estetyczny nick, tak wiec drodzy gracze życzę…
  • Gwiazdeczka -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

No oczywiste jest ze problem lezy po stronie firmy, do jakiego serwera nie bylaby reszta przyłączana to wszędzie problem by był ten sam. Są to stare serwery gdzie przed łączeniem ciężko o fajny i estetyczny nick, tak wiec drodzy gracze życzę…
  • Rawness` -

Lubi post użytkownika Bigos007 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Mam wrażenie, że niektórzy za bardzo utożsamiają się z grą :) Jeśli tak naprawdę komuś zależy na swoim nicku to czemu wcześniej go nie zajął na innych serwerach? Poza tym jeśli ktoś wpisze sobie nick to nie oznacza, że zajął go dożywotnio. Tu…
  • Rawness` -

Lubi post użytkownika VroeKilwaoz w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Ja tam mam gdzieś jaki kto będzie miał Nick Wymyslcie sobie nowy bo tak naprawdę nikogo nie obchodzi kim jesteście XDDD kto ma wiedzieć ten wie.
  • Extaza -

Ale tutaj nick nie ma pretensji do tych ludzi. To GF dał 4litery i oto mi się rozchodzi. Tam na prawdę pracują osoby o zaniżonym ilorazie inteligencji.
  • Rawness` -

Lubi post użytkownika Piecu w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Eylis wez skoncz plakac nad ta zmiana nazwy postaci bo sie tego czytac nie da
  • Tujka -

Lubi post użytkownika KiingDeath-Dudu w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    dobrze ze jutro laczenie bo jeszcze troche naczytam sie na temat nicku xd i tu lezy problem z strony gf nie postronie etolina ze 1lv przejmuje wladze xd
  • KiingDeath-Dudu -

dobrze ze jutro laczenie bo jeszcze troche naczytam sie na temat nicku xd i tu lezy problem z strony gf nie postronie etolina ze 1lv przejmuje wladze xd
  • leniwy1995 -

Lubi post użytkownika Piecu w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Eylis wez skoncz plakac nad ta zmiana nazwy postaci bo sie tego czytac nie da
  • Tujka -

@Extaza ja wystarczy, że napiszę "tu ja" i każdy wie o kogo chodzi :D mam masę postaci :P