Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

29,867

Gwiazdeczka

Kobieta vs. Mężczyzna - vol.7

3,236

Kogazu

Rozmowy konTROLLowane Diumar

13,926

JedrzejzAgronasa

Mini kat berserk

0

Jakiej muzy słuchacie?

6,867

Orestes

Przyklejony Starcie Potęg Gildii - Edycja piąta 2018

9

Ascoran

Najwieksze srednie

0

jest ktos z feniks zółci​

1

tune2303

Problem z blokadą .

0

19.07.2018

1

Ingolf

Ostatnie aktywności

• Charakternik -

Lubi post użytkownika Gwiazdeczka w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Dystans do gry to jedno, ale jeżeli już gram to oczekuję terminowości, nikt nie lubi nie punktualności i bycia czy to na spotkaniu towarzyskim, czy w pracy czy też w grze, dorośli ludzie a gorzej jak 6-cio latki :)
  • Gwiazdeczka -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Dystans do gry to jedno, ale jeżeli już gram to oczekuję terminowości, nikt nie lubi nie punktualności i bycia czy to na spotkaniu towarzyskim, czy w pracy czy też w grze, dorośli ludzie a gorzej jak 6-cio latki :)
  • Rick -

Lubi post użytkownika Cisiu69 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Lexio: „Tylko, ze w metinie zawsze sa wielkie plany, a potem sie konczy jak zwykle xd. Powinno sie juz byc przyzwyczajonym do tego ;D ” Bo jeśli ktoś żyje tylko grą i nie ma życia realnego to się nie dziwie, że każde rozwiązanie,…
  • Kogazu -

Użytkownik odpowiedział w wątku Kobieta vs. Mężczyzna - vol.7.

• JedrzejzAgronasa -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Po co mam opisywać barwna historie kupna 5 kuponów po 1k sm i 3 kuponów po 100 sm? Widz pytał się o równowartośość zmianek w isie to mu odpowiedziałem wartość w przybliżeniu :). Po drugie niby biedak jestem itd xd... musicie się sprecyzować :')
  • Gwiazdeczka -

Polubienie (post)
    Cytat od Lexio: „Tylko, ze w metinie zawsze sa wielkie plany, a potem sie konczy jak zwykle xd. Powinno sie juz byc przyzwyczajonym do tego ;D ” Bo jeśli ktoś żyje tylko grą i nie ma życia realnego to się nie dziwie, że każde rozwiązanie,…
  • Lexio -

Polubienie (post)
  • Konradeek -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Cytat od matel: „To sory ja liczyc niepotrafie :} 0ed87a75493f.jpg ” pukałbym takie bonki