Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

• Nowy

22. kwietnia 2018
    24 godziny

OFERTA LIMITOWANA:

Kupon SM (1000) (max. 10 na dzień) - 1300 SM
    Kupon SM (500) (max. 20 na dzień) - 700 SM
    Kupon SM (100) (max. 100 na dzień) - 150 SM
    Kupon SM (50) (max. 200 na dzień) - 80 SM

Kupony można wykorzystać w ciągu 30 dni od chwili zakupu.
    Nowe konta nie będą mogły kupować kuponów.

Udanych zakupów życzy,
    Zespół Metin2.pl
  • Nowy

Drodzy Gracze,

w związku ze zwiększającym się procederem oszustw, musieliśmy dokonać zmian cen kuponów na Smocze Monety. Przyczyną tego jest fakt, że każdy przypadek nadużycia
    jest dla nas kosztowny i powoduje spore zaangażowanie wielu pracowników firmy. Abyśmy w dalszym ciągu mogli oferować Wam kupony SM, musieliśmy zwiększyć ich cenę o około 30%. Podwyżka pokryje wszelkie koszty spowodowane przez zwiększone ostatnio przypadki wyłudzeń.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Wasz Zespół Metin2
  • Nowy

System komunikacji: FAQ

Czym jest system komunikacji?

System komunikacji pozwala nie tylko wymieniać wiadomości tekstowe z innymi graczami, ale także wysyłać i odbierać przedmioty, Yang oraz Won.

Jak mam wejść do swojej skrzynki pocztowej?

Dostęp do wiadomości uzyskasz za pośrednictwem NPC skrzynki pocztowej. Wygląda jak skrzynka na listy, znajdziesz go w wioskach i na obszarach gildii, a także na Przylądku Smoczego Ognia.
    Jeśli chcesz mieć dostęp do wiadomości z dowolnego miejsca, możesz zakupić mobilną skrzynkę w ItemShopie i uniezależnić się od lokalizacji NPC.

Jak długo moje wiadomości zachowują ważność?

Wszystkie wiadomości, przeczytane i nieprzeczytane, są usuwane ze skrzynki po 30 dniach.
    Wiadomości od GM są kasowane 7 dni po otrzymaniu.

Jak wysłać wiadomość?

Wejdź do swojej skrzynki odbiorczej przez NPC skrzynki pocztowej lub przez skrzynkę mobilną, jeśli taką posiadasz. Kliknij kopertę w prawym dolnym rogu.…

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Item Shop - dyskusja

4,953

Miki124

Rozmowy konTROLLowane Andros

15,939

Motocykl101010

Sura 53lvl odlamki.

56

Rumun

Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

2,813

Satomi

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

17,031

Satomi

Expimy Art`a

11,955

grzesiek151299

Rozmowy konTROLLowane Samos

18,994

Vronbrn

Policz do miliona

20,568

Narkotka

Kupony SM - 22. kwietnia

0

skojarzenia :D

22,860

Rumun

Ostatnie aktywności

• Miki124 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Item Shop - dyskusja.

w sumie zrobili zmiane i teraz przetestuja statystyki Kupie pewnie jeden za 100sm i zobacze czy zejdzie za 150kk. Jak nie to kuponow wiecej nie bede kupowal.
  • Motocykl101010 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Andros.

witam serdecznie mam takie zapytanie odnośnie postaci kilku z racji że jestem nowy nie chce wojny ale kilka osób mi na piete już deplo otóż kto to jest 1 harrin 2 tari 3 coristo a 4 jakąś szamnka wredna baba czy jakoś tak mawet odłamki po…
  • MocWpNaSpota -

I w ten sposob GF zostanie wysmiany na forach.... co to maja byc za ceny???? Cena powinna byc proporcjonalna do jakosci gry czyli o 50% taniej bo ta gra to smiech. Informatyk po studiach w miesiac zrobi lepsza gre niz ta i udostepi ja za darmo albo za…
  • BodYBezGlowy -

Dobre są ceny chodź spodziewałem się większego wzrostu :D ale ok i nie patrz na nich Art bo oni zawsze będą płakać i płacić / każda zmiana jest zła ale wtedy gra by się nie rozwijała .... :(
  • Rumun -

Użytkownik odpowiedział w wątku Sura Sura 53lvl odlamki..

Na 10 zestawów powinno być 4/5 srebrnych i 1 złota, mniej więcej przy dobrej grze. Ogólnie chodzi o to by dobierać kolorami jak największe liczby. Jeżeli na początku siądzie Ci z jednego kolo 7/8/9 to już masz pewną srebrną okey. Dobrze jest…
  • Satomi -

Użytkownik odpowiedział w wątku Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja.

Niech w skrzynce pocztowej da się wysyłać więcej niż jeden item jednocześnie.
  • Satomi -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Tak z ciekawości, ktoś na 117 lvl ma drop z metków 100 lvl w zaklętym lesie?
  • Satomi -

Lubi post użytkownika Luj_Enrique w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    Cytat od Ingolf: „Cytat od Luj_Enrique: „Może by ktoś uruchomił drop ebonitowych szkat ? xD haha, brak słów 43 minuty i event nie włączony :thumbsup: ” Event włączony, tylko nie odpalił się komunikat ... szkatułki dropią. ” Serio ? 46 minut w lesie na…