Blokada Konta

• GRA
  • Blokada Konta

Witam, piszę do Was moi drodzy z zapytaniem o blokadę konta ponieważ support nie odpowiada mi już przeszło tydzień. Do rzeczy, grałem na Etolinie od krótkiego czasu ponieważ konto nabyłem z Al..... Dnia 6 grudnia ( mikołajki ban na prezent) dostałem blokade konta i na reszte kont powiązanych przez e-mail też. Powód to: Używanie programów zewnętrznych. Ten oto wspaniały dzień mikołajkowy spędziłem z dala od komputera z moimi dziećmi i żoną, późnym wieczorem sprawdzam g maila a tu wiadomość od supportu że konta zostały zablokowane o godz 2;11 06.12.2017. Powrót do Metin2.pl po długiej przerwie prawie 3 letniej okazał się smutny, co w tej sprawie mogę zrobić i jaka jest szansa odzyskania konta? W ten dzień nie byłem na komputerze ani nie mam żadnych programów zewnętrznych do tej gry. Pozdrawiam i proszę społeczność Metina jak i Mistrzów Gry o pomoc. Pozdrawiam
  • 1. Handel postaciami za realną walutę jest zabroniony, więc jeżeli się do tego przyznasz, to powód blokady mogą zmienić na: Zakup postaci za realną walutą czy coś w tym stylu.
    2. Ten od kogo kupiłeś postać mógł specjalne używać nielegalnego oprogramowania. Nagrał film lub zrobił screena jak się tym chwali itp. i wysłał na support jak już kupiłeś postać :)

Postaci na 99% nie odbanują.
    :rofl: Sygnatura usunięta z powodu skargi napisanej przez: xXCalator_Top1 :rofl:

Krowa która ryczy mało mleka daje. :zubr:
    Drzewa które mają słabe gałęzie często się przewracają przy mocnym wietrze. :stick:
    Bydło zawsze będzie bydłem. :kon:
  • Bądźmy szczerzy, ale każdy wie że handel za walute na metinie jest, był i będzie nic z tym nikt nie zrobi. Na pewno Administracja nie bedzie na tyle chamska aby mi za to dała bana bez przesady to też ludzie a nie roboty i mam nadzieje że zrozumieją sytuacje.