Kilka pytań do...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Kilka pytań do...

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć do kiedy w IS będzie dostępny:
    1) pies bernie, kostiumy, hełmy avalon,
    2) kiedy będzie następna promocja SM,
    3) kiedy nastąpi zapowiadana fuzja międzyserwerowa

+++++++++

Każdy wie, ze avast powoduje brak możliwości odpalenia więcej niż jednego konta na komputerze... I teraz pytanie... Czy przy braku kontroli antywirusa avast nad grą metin2 jestem bardziej narażony na ataki hackerów, czy to nie ma znaczenia? Bo nie chciałbym zostać okradziony, ale sami rozumiecie... gra na jedno konto własciwie nie ma sensu... myślę też nad zmianą antywirusa

...

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Babuch11 ().

• Hej,
    1') Kostiumy niedawno były, więc na pewno póki te się nie skończą, to nie pojawią się nowe. Tak czy siak nie udostępnimy Ci takich informacji "przed" czasem, ponieważ wszystko na bieżąco ukazuje się w dziale z ogłoszeniami.
    2') Podobnie z promocją, 2 dni temu zakończyło się HH, dlatego też trzeba chwilkę poczekać na następne, chociaż to wszystko zależy od wydawcy gry.
    3') Tak jak kiedyś Art napisał, w tym roku na pewno już fuzji nie będzie - także przez święta proszę się o to nie martwić :P. Zapowiedź fuzji na pewno pojawi się z odpowiednim wyprzedzeniem, aby każdy gracz był o tym poinformowany i na to przygotowany.

Co do antywirusa, ja osobiście nie polecam Avasta (chociaż miałam go z 5 lat temu ostatnio, może coś się zmieniło). Tak jak u Ciebie blokował mi dosłownie wszystko i strasznie spowalniał komputer. Aktualnie "nie mam" żadnego antywirusa aktywnego (chyba, że sobie przypomnę o włączeniu i zaktualizowaniu wbudowanego Windows Defender, ale robię to tylko jak sobie raz do roku zechcę zeskanować komputer :D. A swoją droga, jeśli szukasz fajnego antywirusa, to bardzo go polecam, ponieważ nie ma żadnych zakłóceń pomiędzy systemem) i wszystko mi normalnie działa, a włamań na żadne z moich kont czy to w grze, czy też nie nigdy nie miałam.