Nadzwyczajna przerwa techniczna (14.11.2017 10:00)

  • Przerwa Techniczna

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Nadzwyczajna przerwa techniczna (14.11.2017 10:00)

   Drodzy Gracze,

   Z przyczyn technicznych, została zaplanowana nadzwyczajna przerwa w działaniu serwerów w celu aktualizacji i wprowadzenia poważnych zmian w naszym kliencie gry.
   Proces ten nie powoduje żadnych zmian w grze jako takiej.Tyczy się to jedynie technicznych zagadnień związanych bezpośrednio z plikami klienta. Gra nie ulegnie żadnym aktualizacjom.
   Zmianą, którą będzie widoczna zaraz po zakończeniu przerwy, to długotrwały proces aktualizacji klienta gry. Nie da się tego procesu uniknąć za co serdecznie przepraszamy.

   Przerwa techniczna rozpocznie się po godzinie 10:00 (Dokładny czas nie jest znany, gdyż proces wyłączenia serwerów przebiega etapami i poszczególne kraje/serwery mogą zostać wyłączone z opóźnieniem).
   Podczas konserwacji zostaną przeprowadzone także zmiany nazw postaci i transfery między serwerami.
   Moment zakończenia całego procesu nie jest obecnie znany. Poinformujemy Was kiedy serwery będą ponownie dostępne i będzie można przeprowadzić proces aktualizacji klienta.

   Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia,
   Wasz Zespół Metin2
   Community Manager
  • Z powodu nieprzewidzianych trudności musieliśmy wstrzymać zaplanowane prace nad zmianami w kliencie gry i powrotem do stanu obecnego.
   Niestety nie dało się tego uniknąć. W trakcie aktualizacji pojawiły się trudności, które nie pojawiły się na naszych serwerach testowych.
   Jak tylko problem zostanie opanowany, przeprowadzimy zapowiedziane zmiany jeszcze raz.