Najpierw GameGuard, teraz metin2client.bin padł

• GRA
    • Luj_Enrique napisał(a):

Słuchajcie spróbujcie zainstalować antywirusa systemowego. W Windows 8 i 10 jest to Windows Defender, w Windowsie 7 tego nie ma, ale wystarczy pobrać wtedy Microsoft Security Essentials, od kiedy na tym jade nie mam problemów. Jeśli już macie nie mieć w ogóle antywirusa, lepiej chociaż zainstalować takiego. PS. Nie jest zły i nie muli kompa ani gier.
      ja mam windowsa7 i mam windows degender wiec piszesz nie prawde
    • Handlarz30 napisał(a):

Luj_Enrique napisał(a):

Słuchajcie spróbujcie zainstalować antywirusa systemowego. W Windows 8 i 10 jest to Windows Defender, w Windowsie 7 tego nie ma, ale wystarczy pobrać wtedy Microsoft Security Essentials, od kiedy na tym jade nie mam problemów. Jeśli już macie nie mieć w ogóle antywirusa, lepiej chociaż zainstalować takiego. PS. Nie jest zły i nie muli kompa ani gier.
      ja mam windowsa7 i mam windows degender wiec piszesz nie prawde
      Chyba masz racje, jakiś czas temu instalowałem windowsa 7 i miałem jakiś problem z defenderem na tym windowsie, dlatego zainstalowałem Essentiala i zapomniałem o tym, że defender też jest. Natomiast tu nie chodzi o to czy jest czy nie, ważne żeby działało wszystko jak należy. A czy to Defender Czy Essential to bardzo podobne produkty, oba Microsoftu.
    • Defender to antywirus od windowsa - według mnie najlepszy, bo nie ma żadnych zgrzytów z systemem :P

Niestety gry raczej nie uruchomisz - GF umywa ręce, nasz team również.
      Jedynie zmiana systemu operacyjnego pomoże - sama musiałam zmieniać i gra działa.

Może spróbuj odinstalować wszystkie składniki metina (z Program Files), wyczyścić sprzęt jakimś programem i zainstalować od nowa?

Sama dostałam takie porady na temat mojego problemu i odniosły one skutek, aczkolwiek nadal mnie wyrzuca do okna logowania, jednak o wiele, wiele rzadziej:

1. Odinstaluj grę i usuń wszystkie jej składniki.
      2. Zainstaluj grę na innej partycji dysku (np. na dysku D).
      3. Zaktualizuj sterowniki komputera: karty graficznej (polecamy jest do tego program o nazwie Driver Booster 4), ściągnij najnowsze biblioteki DirectX.
      4. Upewnij się, czy Twój sprzęt spełnia minimalne wymagania gry. Są one podane na stronie głównej gry.
      5. Jeżeli posiadasz system Windows XP/Vista/7/8/10, uruchamiaj program GameforgeLive/grę z prawami administratora.
      6. Przeskanuj swój komputer, wyczyść go np. przy pomocy programu CCleaner - być może jego wydajność spadła.
      7. Sprawdź, czy na swoim dysku masz wolne miejsce (niezbędne do instalowania aktualizacji, jak i samego pobrania gry).
      8. Możesz w ostateczności dokonać defragmentacji dysku lub formatu danych systemu - wzmocni to wydajność Twojego komputera, a format danych systemu tym bardziej powinien pomóc - wszystko zostanie zainstalowane od nowa i nie powinny pojawiać się jakiekolwiek błędy.
    • Nowy

up @
      1. Odinstaluj grę i usuń wszystkie jej składniki.
      2. wyłącz pc
      3. jedź do niemiec przed siedzibe gf
      4.nasraj przed wejście
      5. czekaj aż wyjdzie prezes/dyrektor
      6.jeśli nie wdepnie wepchnij go w nie
      7. naucz się niemieckiego ewentualnie po angielsku powiedz mu że potraktowałeś go jak on traktuje większość graczy wszystkich produkcji jakie posiada :P
      8. nic to nie da bo polityka gf polega na zarabianiu jak zresztą każdej firmy, jedne są pro-klijenckie inne nie.
      Gf jest jak ... no według mnie taki Janusz majster co przyjeżdża Ci naprawić komputer kasuje 1000zł i mówi Ci że masz nową płytę główną grafikę itd a tymczasem dostałeś wpięcie luźnego pina w i tak ledwo zipiącym zasilaczu i naklejenie taśmy samoprzylepnej żeby przez tydzień do następnej wizyty nie wyleciał, oczywiście najpierw Ci sprzedał ten komputer z 5letnim zasilaczem którego nikt od 6lat nie otwierał xD

Najpiękniejszą sprawą jaką ostatnio zrobił gf to zmienił nazwy statusu kanałów "zalecane" "rzadko uczęszczane" chyba większość graczy się ze mną zgodzi że wcześniej były krótsze nazwy i były okej xD
      teraz za miesiąc gf wprowadzi zmianę nazw na stare specjalnie dla nas - jako że coś dla nas robią xDDDD
      tak samo jak miało to miejsce po wprowadzeniu zodiaku że jakiś geniusz wypuścił nazwę użytkownika w boxa do wpisaniu loginu :P
      a potem dla nas to naprawili hip hip hura xDDD a ilu youtuberów się dało na takiego baita i mało wypowiedzieli się o krycie o bugach a o szyciu to chyba wcale xD za to jakie krzyki o logowanie xD
      tak własnie pracuje gf dla nas xD