Najpierw GameGuard, teraz metin2client.bin padł

• GRA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Virtus napisał(a):

OjTakMocniej napisał(a):

error game guard 225
      To masz jakiś dziwny błąd bo teraz nawet na wiki jak sprawdzałem to takiego błedu nie ma.wiki.metin2.pl/index.php/GameGuard
      rozwiązanie tego problemu jest łatwe ;p na czas odpalenia drugiego metina wystarczy wyłączyć na minute antywirusa

OjTakMocniej Smok 62lv OFF z powodu Kradzieży EQ :(
      ZabeczQa Body 50lv ON
    • Kolejna przerwa techniczna , i mija kolejny tydzień jak na moim Windows Vista grać się nie da. Problem z metin2client.bin przestał działać nadal wystepuje. Poprosze rekompensate jakaś w postaci straconego własnie przeze mnie Isa... W innych grach takie problemy rozwiązuje się z dnia na dzień a tutaj to jakieś po prostu cyrki się dzieją
    • DARKRIDER napisał(a):

mi sie wydaje ze nie spelniacie troche minimalnych wymagan

mozliwe ze gf nie naprawi tego bo nie supportuje xp i visty

Pozdrawiam :w00t:

Panie Upppp to są chyba jakieś żarty... Gdzie jakakolwiek informacja o tym , że gf zwiększa sobie wymagania co do gry. Dwa tygodnie temu wszystko działało , Vista jak najbardziej pasuje a teraz jak maja problem to nagle zmiana ? Coś tu chyba jest nie halo
    • przeniosłem się z 7 na 10 (programowanie zmusiłote sprawy)
      game guard nie dość że wyłącza metiny, włączenie powyżej 4 graniczy z cudem, bluescreena powoduje, zawału dostaje jak w ciagu dnia 10 razy wystawiam shopy bo a to game guard wywali blue screena a to wyłączy metiny. a to zatnie yt a to wyłączy programy kelnera windowsa....
      powiini ten syf do reszty usunac tym bardziej ze hakerzy na czele z słynnym .tk i tak obchodzą każdą łatkę w kilka h i co to daje? system banuje fb lub gmowie banuja a nie to gunfo xD
      przecież jak ja wyśle rachunek za leczenie raka do gfa xDDD
      win 10 direx najnowszy stery najnowsze wszystko smiga a metina jak nie ogranicze liczby klatek do 20 to nie moge chocdzi po m1 z 5 metkami odpalonymi, gdzie na 7 mogłem mieć i 30 metinów co prawda tam to się je włączało 3godziny ale przynajmniej ich nie wywalalo tylko wywalalo wszystko co bozia da łacznie z antywirusem xD i tu i tam źle xD
      ja nie wiem, co za geniusz pisał silnik lub co za geniusze próbują teraz nad nim zapanować ale nie polecam tych programistów xD
      pozdrawiam ewa wachowicz xD
    • Już od ponad roku są inne wymagania sprzętowe... web.archive.org/web/2016102109…orge.com:80/main/download
      No, ale dwa tygodnie temu jeszcze uruchamianie gry działało... Dlaczego teraz nie działa??
      @Ingolf POWIEDZ MI JAKI PLIK, MECHANIZM ODPOWIADA ZA URUCHOMIENIE REKLAMY.
      Czy jest tutaj jakiś programista co wie jaki kawałek kodu uruchamia reklamę?
      Twierdza 16.05.2008 r. - 28.10.2013 r. [*]

:shinsoo: :4: :love:

:52:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tujka ().

• ja nawet nie zniżam się do zaglądania w kod metina, wystarczy mi ze odpalam 4 metki od 30minut.... xD
      meitn zainstalowany na 2 dyskach na 1 przeniesiony na każdym inny błąd game guard poprostu sobie wybiera z czym nie chce się połączyć/sprawdzic i wyrzuca losowo na ekran xDDD
      ten uczuć gdy piszesz program który nie potrafi w trakcie działania dodać połączenia z aplikacją tylko przy starcie i do tego jest tak nieszczelny ze czasem sie udaje, co to wzorce projektowe pewno nikt w firmie nie wie, pewno na żywca pisali, ale co tam gf i tak kupi xDDDD

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zalas ().

• Virtus napisał(a):

Siema rozwiązałem w końcu problem z wyłanczającym się metinem, mój kolega miał taki sam problem i po dłuższych przemyśleniach i po sprawdzeniu wszystkich plików problem leży co prawa po stronie GF ponieważ podniesli wymagania co do obsługiwania gry. Kolega miał na kompie Viste HB i wcześniej mu chodziło owszem ale po aktualizacji już nie zainstalowałem mu Viste 7 i problem zniknoł. Po pobraniu gry odblokować tylko i wyłącznie plik GF [ prawym na ikonke - właściwości i Odblokuj ] reszta tak jak zawsze :)
      Pozdrawiam
      A ja pisałem o tym:D wcześniej że jest zmiana :D ale nikt nie chciał uwierzyć :D
    • Nie chcę odchodzić z gry ;( niedługo minie 10 lat jak w nią gram.., jeszcze tyle przede mną... ;( Wiem, że nie mam pracy i nie stać mnie na nowy komputer, żeby mieć lepszy system itp.. Napisałam nawet mgr o tej grze.. Chciałabym stworzyć czasopismo o tej grze na miarę światowych czasopism naukowych i nie tylko.., ale nie mam wsparcia... Czemu tak mnie traktujecie... Mam nadzieję, że w przyszłości firmy będą lepiej współpracować z graczami, dzięki czemu jedna z gier MMO przetrwa przez więcej niż 10 lat jak to jest z Metinem. Żyjemy w Polsce, a tutaj jeszcze dużo osób używa starych systemów i przykro mi, że nas to spotyka, bo używamy Visty..., ale gra powstała 10 lat temu, gdy Vista się tworzyła, więc to jasne, że na Viście będzie wszystko chodziło..., ale to zależy już od programistów, czy zechcą wpisać kilka linijek kodu lub go poprawić. Gdyby programiści byli profesjonalistami wiedzieliby, że dostępność i funkcjonalność to najważniejsze zadanie dla programisty i nie ważne jakie są parametry gry.., najważniejsze jest czy gra działa. Jeśli programista korzysta wyłącznie z najnowszych technik i oprogramowania to po prostu idzie na skróty i tak gra jest ograniczona, bo jest tylko pod Windowsa.., więc Linuxiarze, czy Macowcy nie mogą w nią zagrać... czy nawet Ci od Xboxa..., a szkoda... do tego mechanika ciągle zmierza w samotną rozgrywkę zamiast jak było na początku w grę zespołową... to takie smutne...

• Ale nie mam gdzie mam tylko 32 gb wolnego i nie mam gdzie przenieść ważnych plików, bo jak zrobię formata to chce zmienić wielkość partycji.., bo jakiś debil mi dał za mało gb w C... ale nie mam jak, bo nie mam gdzie przechować swoje pliki... I komp ma zresztą Viste do siebie dodaną.. Skoro nie tylko ja gram na Viście to mogliby naprawić tego buga... przecież gra się powinna uruchamiać wszędzie.
      @'Virtus" jak nie jesteś programistą to się nie wypowiadaj.., ja tutaj szukam programisty, albo chcę technika z GameForge. Inne osoby mnie nie interesują. Każdy głupi potrafi pobrać nowszy system, ale tutaj chodzi o ludzi co grają na Viście. Gdybym mogła to chętnie bym usunęła Twoje posty z mojego tematu... @'Hadorn' ma rację, że schodzisz z tematu, chociaż on tez nam tylko spami...
      @Ingolf może przeprowadź ankietę ile osób używa jakiego systemu. My nie jesteśmy Niemcami... jeśli Niemcy chcą mieć polskich graczy to muszą uznać, że u nas panuje bieda i nie każdy ma system jaki potrzeba do gry. Może niektórzy wolą wydać na grę niż kupić nowy sprzęt i mieć lepszy system...

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Tujka ().

• Na niemieckim forum ludzie mają ten sam problem. Tam też używają Visty. Jeśli ktoś gra na kilkuletnim laptopie jak na przykład ja no to co ma zrobić. Gf widocznie zmieniając wymagania otworzyło sobie furtkę po prostu do tego żeby nic nei robić. Taka prawda , zmieńmy wymagania jak inne system niż 7 bedzie mieć problem to chu... z tym bo takie mamy wymagania maja doła. My się nie przejmujemy to ich sprawa przecież. Dziwi mnie totalna ignorancja tutaj administracji na forumw tym temacie bo na niemieckim forum admini odpisują odrazu i próbuja ludziom jakoś pomóc. Tutaj chyba jedyne co potrafia napisać to zlać cię totalnie i przekierować na support gdzie tak naprawdę zleją cię ponownie :P
    • wy tak.ciśnienie tą Vistę, a prawda taka ze nie istnieje system.operacyjny na którym gamę guard działa na tyle dobrze żeby nazwać to.akceptowalnym.działaniem xDDDD
      Ps. Szybka odpowiedz (dane zgrać na dysk kupić w Saturnie albo media Markt tam.w ciągu 30 dni of zakupu można zwrócić towar przegrać na Vistę 7 czy co tam.chcecie wgrać dane z dysku ) format kupionego dysku oddajcie do sklepu ta da. Problemy z Windowsem od aktualizacji telenetri po nie oryginalne systemy aktyeatiry itp winclub.pl nie ma za co xD
    • @Puci Pac Pac Nie mam nawet za co kupić tego dysku...
      Poza tym i tak jakbym zrobiła nowy system typu Windows 7 nie gwarantujesz mi, że gra będzie działać...

Webzen chyba powinien pomyśleć nad nowym wydawcą, bo Gameforge niedługo puści tą grę z torbami, jak się nie będzie przejmować grywalnością... Nie zna nikt koreańskiego, żeby się z nimi skontaktować?

• Satomi napisał(a):

Z nieoficjalnych i nie potwierdzonych źródeł informacji wiem, że GF będzie miał ten projekt 1/2 lata.
      Co będzie dalej to nie wiadomo, ale polityka GF raczej się nie zmieni. Więc graczy więcej ubędzie niż przybędzie.

Te końce GFu i Metina są bardzo podobne do corocznych końców świata. Niby wszyscy wiedzą, ze koniec nadejdzie lada dzień, jednak gdy nadchodzi TEN dzień, wszyscy są rozczarowani :D

Dajcie znać, czy poradziliście sobie z problemem :)
    • Hadron napisał(a):

Te końce GFu i Metina są bardzo podobne do corocznych końców świata. Niby wszyscy wiedzą, ze koniec nadejdzie lada dzień, jednak gdy nadchodzi TEN dzień, wszyscy są rozczarowani

Dajcie znać, czy poradziliście sobie z problemem
      Nie wiem czy GF i team udaje że wszystko jest ok żeby gracze nie zaczeli masowo uciekać. Najlepszym przykładem była informacja Arta --" zmniejszają ilość kanałów na serverach , żeby były równo obciążone" -- jakby nie można napisać -- że w związku z tym że graczy ubyło zmniejszają ilość kanałów , żeby zmniejszyć koszty utrzymania servera :):).
      Prosty przykład jak można przedstawić informacje na kilka sposobów - powiedzieć prawdę częściowo , nie pisząc ni słowem o przyczynie takiego działania. Gf ma doświadczenie odnośnie pisania informacji zdawkowych np " podwójna szansa na drop" -może gracze jako klienci chcieliby wiedzieć ile wynosi faktyczna szansa na drop a tym samym ile wynosi ta "podwójna szansa". Nie wymagam tego od polskiego teamu ale od niemieckiego supportu .