A Może tak PRZYWITANIA NA DIUMARZE?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• A Może tak PRZYWITANIA NA DIUMARZE?

Witam.
      Z racji tego, że od zawsze były wątki na serwerach na których ludzie mogli napisać pożegnania kończąc grę nigdy nie było wątku ludzi, którzy powracają po latach do gry i chcieliby się tą informacją podzielić z innymi.
      Sam po 5 latach zacząłem grać i nie mam nawet jak poinformować, że wróciłem, że grałem od tej pory i od tej z tym czy tamtym w tym królestwie w tej gildii.
      Grę tworzą gracze i klimat. Bez niej to tylko konta. Jeśli nie ma z kim się grać nudzi się to szybko więc uważam, że temat jak najbardziej potrzebny by było nas więcej i by było radośniej.
      Proponuję by sprzedać pomysł innym serwerom na BOARD o wątku powrotów do gry.

Na próbę zacznę od siebie"

Po 5 latach nieobecności a 4 latach grania BEZ PRZEWY z Wami powracam ! Kubson ->
      Dawniej Monolit , Jinno , Gildia StoProcent :love: ( przy okazji dzięki pomocy SGM ASCORAN udało się wykopać z archiwum prezentacje gildii StoProcent -> Dawniej StoProBandy.)
      Jeśli należałeś do tej gildii, grałeś obok w tych czasach , chciałeś tu być teraz masz możliwość! Nabór otwarty.
      board.pl.metin2.gameforge.com/…ostID=1742737#post1742737
      Jeśli grałeś dawniej ze mną lub kimś z tych ludzi jesteś proszę o szept w grze na Nick Gandziarro StoProBanda.
      Dawniej Mój Nick KarolinkaElo 91 Lv Mentalka -> Obecnie Jinno 93 lv Gandziarro
      Zapraszam wszystkich do pomysłu, może tutaj się odnajdziemy i jeszcze wspólnie razem zagramy.
      • KarolinkaElo 93 StoProcent Monolit s12 - OFF :sleeping:
      • Gandziarro 94 StoProBanda Diumar s55 - ON :pump:

• To ja zacznę...

Prywatnie - Agnieszka. Grałam w okolicach 2010-2012 na serwerze Kirian, w królestwie Chunjo, szamanem healerem o nicku TheNessie. Bywalcy S14 mogą również kojarzyć moją gildię Nevermind. Jeżeli ktoś z "moich" czasów aktualnie gra gdzieś na Diumarze, chętnie nawiążę kontakt.

Wróciłam w zeszłym roku - na chwilę. Udało mi się spotkać jedną osobę z gildii - tu pozdrawiam Vegam-a :). Z sentymentu niecały miesiąc temu zaczęłam pojawiać się częściej. Można mnie złapać na postaci BlackOphium, również w Królestwie Chunjo. Niestety nie rozwinęłam jeszcze języków na postaci, więc wolałabym wiadomość tutaj na forum.
      healer / thenessie '90 / kirian / nevermind / OFF
      healer / blackophium '115 / diumar / inhumanus / ON
    • Witajcie!

Napotykając ten Post, postanawiam również się '' podkleić '' jakkolwiek to zabrzmi, acz w pozytywnym tego słowa znaczeniu... Wiadomo :D

Więc tak, odwiedzający mój profil na pewno wywnioskowali z zamieszczonych tam informacji, że mam na imię... No właśnie - Rafał. O ile zabrzmi to dość komicznie, tak.. Może być nawet Koń Rafał, jak ten z popularnej bajki.. ^^

Na co dzień jestem Studentem, a dokładniej Adeptem Medycyny. Tak, ale nie oznacza to, że będę tutaj biegał po Forum ze stetoskopem, by kogoś zbadać... ^^ No chyba, że zajdzie taka potrzeba.. Spokojnie, medycynę mamy w naszym kraju dość dobrze rozwiniętą, więc w razie czego, poskładają nas ;)

Po stosunkowo długiej przerwie postanowiłem powrócić. Tym razem w roli takiej ''dobrej duszy'', dlaczego? Stwierdziłem, że chciałbym podzielić się z każdym swoim doświadczeniem, oraz refleksjami, jakie wyniosłem z tejże Społeczności.

Na ogół nie gryzę, ani nikogo dotychczas, podkreślam oraz duży nacisk kładę na słowo dotychczas - NIE UKĄSIŁEM ^^

Umówmy się. Ja będę w porządku dla Was, pod warunkiem, że Wy będziecie w porządku dla mnie. Zgoda? :D

Tak więc postaram się każdemu pomóc w problemie, na tyle, ile oczywiście będzie mnie stać. Z reguły nie rozpieszczam nikogo, jednak w typowo ludzkich sprawach można do mnie pisać o każdej porze DNIA i NOCY, wobec tego serdecznie zapraszam na Priv osoby, które chciałyby porozmawiać o tym, co ich trapi, bądź tych, którzy potrzebują pomocy o szerokim spektrum problemów.

Tak więc, wracając do meritum. W tej odsłonie służę, w końcu od tego tu jestem - WAM. Tak, Wam, drodzy Gracze, gdyż bezinteresowna pomoc jest dla mnie priorytetem.

Myślę, że po krótce opowiedziałem o sobie w kilku krótkich jakże zdaniach, teraz kolej na Was. O resztę możecie śmiało pytać na Priv, bądź jakkolwiek inaczej zdecydujecie.

To na tyle, ja się z Wami witam, oraz do zobaczenia w akcji !

Pozdrawiam, Roemello 8o :mkay: