Jakiej muzy słuchacie?

• Inne

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Bury77 napisał(a):

Ja ostatnio przerzuciłem się na rap. Dobre kawałki ma Firma ,Hemp Gru i Dixon37. Polecam też Linkink Park i Limp Bizkit :pinch:

LewitaxD napisał(a):

nie ma co dyskutować o gustach powiem tylko tyle że rap, hip-hop czy co tam jeszcze tego samego pokroju muzyka jest gniotem..pachnie od tego z daleka komercją ... moje faworyty: Pank ... muzyka irlandzka, House, itp

blamhlam napisał(a):

Słucham:
      1. Reggae: Bob Marley, Bad Boys, Gentleman, Izrael, R.A.P, Ras Luta.
      2. Raggamuffin: Bob One, Dreadsquad, Jamal, Mesajah, Vavamuffin.
      3. Hip-hop/Rap: AbradAb, Eminem, Kaliber 44, Paktofonika, Pokahontaz, HempGru, O.S.T.R.
      Gardzę: Dzisiejszym polskim Hip-hopem wykonawców takich jak Firma, Doniu, Liber, Tadyk, Peja, i innych ludzi/zespołów myślących, że grają dobrą muzykę, a nie grających dobrej muzy ;).

Peace.

ElBastrado napisał(a):

HH/rap i oczywiscie disco polo co polskie to najlepsze ;)
      z hh to wiekszosci Peja i PTP

Hehe kocham takich znawcow polskiego rapu :D Jak nie slyszeliscie nigdy ostrego , eldo , lony , piha , malpy , famili hp to nie dziwie sie wam , ze myslicie tak , bo sam tak myslalem kiedys (firma i hg nie ropia prawdziwego rapu tylko pseudo , ale do tego trzeba dojrzec by to xrozumiec ;) )
    • U mnie to rozne jest. jak se siedze to rap a jak jezdze na rowerze (chodzi o skoki dirt skate park) to rock. rap: Onar Bob One Fandango Gang Hemp Gru ,50 cent Macca Squad. rock: Manowar Disturbed(najbardziej lubie disturbed-stricken)Deep purple :)))
    • Hardstyle - ulubieni wykonawcy w sygnie (jest ich wielu wiecej, ale po prostu wszystkich do sygny nie dodam). Najnowszy album DBSTF jest naprawde swietny, takze album Brennan Heart'a - Musical Impressions - jest znakomity, jeden z lepszych albumow.
      Poza tym hardcore - Angerfist, Korsakoff, Kasparov, Evil Activities, Noize Suppressor, Mad Dog, D, Endymion, Nosferatu, Ophidian, Masters of Ceremony, Tommyknocker... Jest ich naprawde wielu, kazdy z nich tworzy swietna muzyke (i na pewno nieskomercjalizowana, co jest wielkim plusem).
      Do tego trance - wykonawcow zbytnio nie podam, gdyz trance'u slucham dosyc rzadko, aczkolwiek lubie sie ukoic spokojnymi dzwiekami i melodycznymi, glebokimi utworami :)
    • DzisiejszeCzasy napisał(a):

Bury77 napisał(a):

Ja ostatnio przerzuciłem się na rap. Dobre kawałki ma Firma ,Hemp Gru i Dixon37. Polecam też Linkink Park i Limp Bizkit :pinch:

LewitaxD napisał(a):

nie ma co dyskutować o gustach powiem tylko tyle że rap, hip-hop czy co tam jeszcze tego samego pokroju muzyka jest gniotem..pachnie od tego z daleka komercją ... moje faworyty: Pank ... muzyka irlandzka, House, itp

blamhlam napisał(a):

Słucham:
      1. Reggae: Bob Marley, Bad Boys, Gentleman, Izrael, R.A.P, Ras Luta.
      2. Raggamuffin: Bob One, Dreadsquad, Jamal, Mesajah, Vavamuffin.
      3. Hip-hop/Rap: AbradAb, Eminem, Kaliber 44, Paktofonika, Pokahontaz, HempGru, O.S.T.R.
      Gardzę: Dzisiejszym polskim Hip-hopem wykonawców takich jak Firma, Doniu, Liber, Tadyk, Peja, i innych ludzi/zespołów myślących, że grają dobrą muzykę, a nie grających dobrej muzy ;).

Peace.
      Wez dziecko ile masz lat 11? Peja i Firma to bardzo dobrzy raperzy,wienc dziecko prosze ... -_-

Jesli ocenianiasz Firme po tym ze sie ,,niby sprzedala'' to jestes noobem i nic wiencej.-Bo ich stare Piosenki to klasyki Polskiego HH-_-

A jesli oceniasz Peje po tym ze namowil jego fanow zeby narabili jakiemus dzieciakowi to tez naprawde bardzo madrze -_-
      po 1.Jakbys ty spiewal koncert i jakis bachor pokazywal by ci srodkowy palec przez caly koncert bys sie nie wkurzyl?
      po2. Nie ocenia sie rapera tylko muza jaka gra a Peja to naprawde dobry raper
      po 3.Skoro ten bachor nie lubil hh to po co rpzychodzil na koncert?

ElBastrado napisał(a):

HH/rap i oczywiscie disco polo co polskie to najlepsze ;)
      z hh to wiekszosci Peja i PTP

Hehe kocham takich znawcow polskiego rapu :D Jak nie slyszeliscie nigdy ostrego , eldo , lony , piha , malpy , famili hp to nie dziwie sie wam , ze myslicie tak , bo sam tak myslalem kiedys (firma i hg nie ropia prawdziwego rapu tylko pseudo , ale do tego trzeba dojrzec by to xrozumiec ;) )

Pih dobry raper prosze -_- Eldo owszem Nie pytaj mnie onia,granice To Wiceked kawalki ale Pih -_-
      I NIE OBRAZAL Hg I FIMRY BO CI ZROBIE GARAZ Z DUPY Hg-to sa Pr0 ziomki posluchaj soie HG -Droga To Moze zmienisz zdanie a jesli nie to znaczy ze powienies od nowa zaczac sluchac muzyki najpierw zacznij od Smerfow a nastepnie zacznij sluchaj HH bo jak widze takie pierdoly jak ktos pisze to mi cisnienie skacze
      kolor to moja odpowiedz
    • Rap polski/amerykanski, troszke reggae, troszke starszych polskich zespolow.
      Z rapu amerykanskiego polecam nie wymienionych jeszcze Keitha Murraya, Heltah Skeltah, EPMD, Notorious B.I.G., Gang Starr, Group Home, Mobb Deep, WTC i albumy solowe wszystkich czlonkow, Redman (tudziez Redman and Method Man), Nas, N.W.A, a jako wskazowke dodam, ze
      poszukujac bardziej czystego (nie "komercyjnego")rapu lepiej sluchac plyt powstalych przed 2000r. (no, nie liczac kilku plyt kilku wykonawcow ; ))
    • Rethgiffo napisał(a):

Rap polski/amerykanski, troszke reggae, troszke starszych polskich zespolow.
      Z rapu amerykanskiego polecam nie wymienionych jeszcze Keitha Murraya, Heltah Skeltah, EPMD, Notorious B.I.G., Gang Starr, Group Home, Mobb Deep, WTC i albumy solowe wszystkich czlonkow, Redman (tudziez Redman and Method Man), Nas, N.W.A, a jako wskazowke dodam, ze
      poszukujac bardziej czystego (nie "komercyjnego")rapu lepiej sluchac plyt powstalych przed 2000r. (no, nie liczac kilku plyt kilku wykonawcow ; ))

oj tam,jeszcze paru trzyma klase po 2000 : )
      tak przy okazji nie wiem czy wies ,redman zamierza wydać płyte która bedzie bardziej popowa...; X
    • Raczej Polski Hip-Hop, RAP...
      Polski rap kiedyś na prawde byl mocny... niestety teraz Polski rap kojarzy sie z tymi 10letnimi dziecmi neo krzyczacymi JP JP JP, Policja im nic nie zrobila, ale JP ....
      HG & FIRMA-2 najbardziej zalosne zespoly "produkujace" muzyke-to jest muzyka? jakies napie*** w garnki i tylko JP-Dalej jarajcie sie tym... za 10 lat Wam ukradna samochod to z placzem na policje pojdziecie....Takie kozaki krzycza JP a jak policja podjedzie to spier*** w krzaki hahaha.... Jakby nie bylo policji to byscie chaty nie mieli -.- Chodzilby Debil z Bronia i by wam leb upier**** przy samej dupie... Wiec sie czasem zastanowcie -.-' I gowno mnie obchodzi, ze zaraz jakies Dziecko Neo do mnie powie, ze "nie jestem w klimacie" ze FIRMA jest spoko itd... TAk jak mowilem Krzyczcie dalej JP-Jestem Pedalem.
      Czego slucham:
      -Fokus
      -Paktofonika
      -O.S.T.R
      -Niektóre kawałki Tede.
      ITD
      @Ktos tam pisal o incydencie w zielonej gorze, ze Peja kazal naje*** jakiegos dzieciaka... Duzo jest takich Psudo fanow... Ale zeby odrazu kazac dzieciaka bic...
    • Popieram upka ;]
      te cale JP jest jakies nienormalne ;/ 10 latki krzyczą na ulicach JP a jak obok nich przejedzie jakis Samochód policyjny to już srają w gacie ;]
      Słucham przeważnie Polskiego Hip-Hopu
      O.S.T.R
      Kaliber44
      Paktofonika
      DonGuralEsko
      RychuPeja...