Jakiej muzy słuchacie?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Drodzy Gracze!
    Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
    Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
    Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Bury77 napisał(a):

Ja ostatnio przerzuciłem się na rap. Dobre kawałki ma Firma ,Hemp Gru i Dixon37. Polecam też Linkink Park i Limp Bizkit :pinch:

LewitaxD napisał(a):

nie ma co dyskutować o gustach powiem tylko tyle że rap, hip-hop czy co tam jeszcze tego samego pokroju muzyka jest gniotem..pachnie od tego z daleka komercją ... moje faworyty: Pank ... muzyka irlandzka, House, itp

blamhlam napisał(a):

Słucham:
      1. Reggae: Bob Marley, Bad Boys, Gentleman, Izrael, R.A.P, Ras Luta.
      2. Raggamuffin: Bob One, Dreadsquad, Jamal, Mesajah, Vavamuffin.
      3. Hip-hop/Rap: AbradAb, Eminem, Kaliber 44, Paktofonika, Pokahontaz, HempGru, O.S.T.R.
      Gardzę: Dzisiejszym polskim Hip-hopem wykonawców takich jak Firma, Doniu, Liber, Tadyk, Peja, i innych ludzi/zespołów myślących, że grają dobrą muzykę, a nie grających dobrej muzy ;).

Peace.

ElBastrado napisał(a):

HH/rap i oczywiscie disco polo co polskie to najlepsze ;)
      z hh to wiekszosci Peja i PTP

Hehe kocham takich znawcow polskiego rapu :D Jak nie slyszeliscie nigdy ostrego , eldo , lony , piha , malpy , famili hp to nie dziwie sie wam , ze myslicie tak , bo sam tak myslalem kiedys (firma i hg nie ropia prawdziwego rapu tylko pseudo , ale do tego trzeba dojrzec by to xrozumiec ;) )
    • U mnie to rozne jest. jak se siedze to rap a jak jezdze na rowerze (chodzi o skoki dirt skate park) to rock. rap: Onar Bob One Fandango Gang Hemp Gru ,50 cent Macca Squad. rock: Manowar Disturbed(najbardziej lubie disturbed-stricken)Deep purple :)))
    • Hardstyle - ulubieni wykonawcy w sygnie (jest ich wielu wiecej, ale po prostu wszystkich do sygny nie dodam). Najnowszy album DBSTF jest naprawde swietny, takze album Brennan Heart'a - Musical Impressions - jest znakomity, jeden z lepszych albumow.
      Poza tym hardcore - Angerfist, Korsakoff, Kasparov, Evil Activities, Noize Suppressor, Mad Dog, D, Endymion, Nosferatu, Ophidian, Masters of Ceremony, Tommyknocker... Jest ich naprawde wielu, kazdy z nich tworzy swietna muzyke (i na pewno nieskomercjalizowana, co jest wielkim plusem).
      Do tego trance - wykonawcow zbytnio nie podam, gdyz trance'u slucham dosyc rzadko, aczkolwiek lubie sie ukoic spokojnymi dzwiekami i melodycznymi, glebokimi utworami :)
    • DzisiejszeCzasy napisał(a):

Bury77 napisał(a):

Ja ostatnio przerzuciłem się na rap. Dobre kawałki ma Firma ,Hemp Gru i Dixon37. Polecam też Linkink Park i Limp Bizkit :pinch:

LewitaxD napisał(a):

nie ma co dyskutować o gustach powiem tylko tyle że rap, hip-hop czy co tam jeszcze tego samego pokroju muzyka jest gniotem..pachnie od tego z daleka komercją ... moje faworyty: Pank ... muzyka irlandzka, House, itp

blamhlam napisał(a):

Słucham:
      1. Reggae: Bob Marley, Bad Boys, Gentleman, Izrael, R.A.P, Ras Luta.
      2. Raggamuffin: Bob One, Dreadsquad, Jamal, Mesajah, Vavamuffin.
      3. Hip-hop/Rap: AbradAb, Eminem, Kaliber 44, Paktofonika, Pokahontaz, HempGru, O.S.T.R.
      Gardzę: Dzisiejszym polskim Hip-hopem wykonawców takich jak Firma, Doniu, Liber, Tadyk, Peja, i innych ludzi/zespołów myślących, że grają dobrą muzykę, a nie grających dobrej muzy ;).

Peace.
      Wez dziecko ile masz lat 11? Peja i Firma to bardzo dobrzy raperzy,wienc dziecko prosze ... -_-

Jesli ocenianiasz Firme po tym ze sie ,,niby sprzedala'' to jestes noobem i nic wiencej.-Bo ich stare Piosenki to klasyki Polskiego HH-_-

A jesli oceniasz Peje po tym ze namowil jego fanow zeby narabili jakiemus dzieciakowi to tez naprawde bardzo madrze -_-
      po 1.Jakbys ty spiewal koncert i jakis bachor pokazywal by ci srodkowy palec przez caly koncert bys sie nie wkurzyl?
      po2. Nie ocenia sie rapera tylko muza jaka gra a Peja to naprawde dobry raper
      po 3.Skoro ten bachor nie lubil hh to po co rpzychodzil na koncert?

ElBastrado napisał(a):

HH/rap i oczywiscie disco polo co polskie to najlepsze ;)
      z hh to wiekszosci Peja i PTP

Hehe kocham takich znawcow polskiego rapu :D Jak nie slyszeliscie nigdy ostrego , eldo , lony , piha , malpy , famili hp to nie dziwie sie wam , ze myslicie tak , bo sam tak myslalem kiedys (firma i hg nie ropia prawdziwego rapu tylko pseudo , ale do tego trzeba dojrzec by to xrozumiec ;) )

Pih dobry raper prosze -_- Eldo owszem Nie pytaj mnie onia,granice To Wiceked kawalki ale Pih -_-
      I NIE OBRAZAL Hg I FIMRY BO CI ZROBIE GARAZ Z DUPY Hg-to sa Pr0 ziomki posluchaj soie HG -Droga To Moze zmienisz zdanie a jesli nie to znaczy ze powienies od nowa zaczac sluchac muzyki najpierw zacznij od Smerfow a nastepnie zacznij sluchaj HH bo jak widze takie pierdoly jak ktos pisze to mi cisnienie skacze
      kolor to moja odpowiedz
    • Rap polski/amerykanski, troszke reggae, troszke starszych polskich zespolow.
      Z rapu amerykanskiego polecam nie wymienionych jeszcze Keitha Murraya, Heltah Skeltah, EPMD, Notorious B.I.G., Gang Starr, Group Home, Mobb Deep, WTC i albumy solowe wszystkich czlonkow, Redman (tudziez Redman and Method Man), Nas, N.W.A, a jako wskazowke dodam, ze
      poszukujac bardziej czystego (nie "komercyjnego")rapu lepiej sluchac plyt powstalych przed 2000r. (no, nie liczac kilku plyt kilku wykonawcow ; ))
    • Rethgiffo napisał(a):

Rap polski/amerykanski, troszke reggae, troszke starszych polskich zespolow.
      Z rapu amerykanskiego polecam nie wymienionych jeszcze Keitha Murraya, Heltah Skeltah, EPMD, Notorious B.I.G., Gang Starr, Group Home, Mobb Deep, WTC i albumy solowe wszystkich czlonkow, Redman (tudziez Redman and Method Man), Nas, N.W.A, a jako wskazowke dodam, ze
      poszukujac bardziej czystego (nie "komercyjnego")rapu lepiej sluchac plyt powstalych przed 2000r. (no, nie liczac kilku plyt kilku wykonawcow ; ))

oj tam,jeszcze paru trzyma klase po 2000 : )
      tak przy okazji nie wiem czy wies ,redman zamierza wydać płyte która bedzie bardziej popowa...; X
    • Raczej Polski Hip-Hop, RAP...
      Polski rap kiedyś na prawde byl mocny... niestety teraz Polski rap kojarzy sie z tymi 10letnimi dziecmi neo krzyczacymi JP JP JP, Policja im nic nie zrobila, ale JP ....
      HG & FIRMA-2 najbardziej zalosne zespoly "produkujace" muzyke-to jest muzyka? jakies napie*** w garnki i tylko JP-Dalej jarajcie sie tym... za 10 lat Wam ukradna samochod to z placzem na policje pojdziecie....Takie kozaki krzycza JP a jak policja podjedzie to spier*** w krzaki hahaha.... Jakby nie bylo policji to byscie chaty nie mieli -.- Chodzilby Debil z Bronia i by wam leb upier**** przy samej dupie... Wiec sie czasem zastanowcie -.-' I gowno mnie obchodzi, ze zaraz jakies Dziecko Neo do mnie powie, ze "nie jestem w klimacie" ze FIRMA jest spoko itd... TAk jak mowilem Krzyczcie dalej JP-Jestem Pedalem.
      Czego slucham:
      -Fokus
      -Paktofonika
      -O.S.T.R
      -Niektóre kawałki Tede.
      ITD
      @Ktos tam pisal o incydencie w zielonej gorze, ze Peja kazal naje*** jakiegos dzieciaka... Duzo jest takich Psudo fanow... Ale zeby odrazu kazac dzieciaka bic...
    • Popieram upka ;]
      te cale JP jest jakies nienormalne ;/ 10 latki krzyczą na ulicach JP a jak obok nich przejedzie jakis Samochód policyjny to już srają w gacie ;]
      Słucham przeważnie Polskiego Hip-Hopu
      O.S.T.R
      Kaliber44
      Paktofonika
      DonGuralEsko
      RychuPeja...