Jakiej muzy słuchacie?

• Muzyka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Słucham:
      1. Reggae: Bob Marley, Bad Boys, Gentleman, Izrael, R.A.P, Ras Luta.
      2. Raggamuffin: Bob One, Dreadsquad, Jamal, Mesajah, Vavamuffin.
      3. Hip-hop/Rap: AbradAb, Eminem, Kaliber 44, Paktofonika, Pokahontaz, HempGru, O.S.T.R.
      Gardzę: Dzisiejszym polskim Hip-hopem wykonawców takich jak Firma, Doniu, Liber, Tadyk, Peja, i innych ludzi/zespołów myślących, że grają dobrą muzykę, a nie grających dobrej muzy ;).

Peace.
    • Doom Metal głównie, ale nie tylko...klasyką nie pogardzę - z niej głównie AC/DC/Iron Maiden/Black Sabbath/The Doors

Ale na co dzień ;

Electric Wizard - Black Butterfy/Pristness Of Mars/Wizard in Black/i praktycznie wszystko

Graves At S.ea - Red Monarch

Acid Bath - The Blue

Asunder - Whited Sepulcher

Bison - Primal Emptiness of Outer Space

Black Cobra - Sombra De Bestia

Black Manta - Entropy

Black Skies - The Quiet Before The Storm

Bongzilla - Smoke Like the Wind

Bowel - Blowjobs for Jesus

Behold! The living Corpse - Deadly Swarm

Beneath Oblivion - Cut Our Losses

Cancer Bats - 100 Grand Canyon

Carcass - Burnt to a Crisp

Clutch - All Transnational Speedway

Cult Of Luna - Marching To The Heartbeats

Danzig - Long Way Back From Hell

Dethklok - Awaken

Dot (.) dot(.) and h.c. minds - Earth is Hell

Golden Gorilla -..black sun, white logic

Iron Monkey - Black Aspirin

Kreator - Coma of Souls

Kyuss - Molten Universe

Molten Lava Death Massage - The Eye of Ra

Mugwart - Fallen

Orange Goblin - Beginner's Guide to Suicide

Pentagram - Fatal Predioctions

Rosetta - Deneb/Departe

Satyricon - Last Man Standing

Sepultura - Ratamahatta

Sick Of It All - Thin Skin

Slayer - World Painted Blood

Swallow The Sun -Deadly Nightshade

Tool - Lateralus

Weedeater - Time Served

White Zombie - Thunder Kiss

Winter - Servants of The Warsmen

Acid Drinkers - Swallow The Needle

Testament - Souls Of Black

Thou - An Age Imprisoned

s8 MalaNekro 75+ ninja archer jinno off
      s25 WeedyWendy 75+ ninja dagger jinno off / przerwa
    • Słucham polskiego popu i rocku (czasem też inne) bo wg. mnie te gatunki jako jedyne można nazwać w pełni muzyką.

A co? Wszystko, co popadnie :P

wg. mnie jeżeli w piosence jest 'mówienie wulgaryzmów' to nie jest to muzyka.

Stanowczo jestem na NIE za Tede - może i fajnego macie muzyka, ale jego zachowanie jest skandaliczne.
      Emerytowany Skryba Metin2.PL
      Emerytowany Redaktor Wiki AirRivals.PL
    • O gustach, szczególnie tych muzycznych się nie dyskutuje.. Zatem przedstawię swoje zdanie:
      W moich głośnikach najczęściej wybrzmiewają chłopaki z Trzeciego Wymiaru - grupa tworząca dobry rap, z dobrym przekazem, słowami potrafią opisać dokładnie miasto, z którego się wywodzą, a ja osobiście często tam bywam - Wałbrzych. Lubię muzykę, którą rozumiem, która mi coś ukazuje i wyjaśnia, dokładnie taką muzykę robi 3W.
      Drugim wykonawcą, którego darzę dużym szacunkiem jest Waldemar Kasta, szczególnie płytka "13", aczkolwiek starszymi także nie pogardzę. Oczywiście wspólne produkcje pod szyldem 3WKASTA także znam, lubię i słucham.

Co do undergroundu - tu głównie 3 reprezentantów ZDolnego Śląska, do którego zresztą należą w/w wykonawcy. Tymi undergroundowymi raperami są: Dapit, Zamar, Smolak, nagrywający wspólne, oraz solowe produkcje, w moich oczach zasługują na miano raperów, co moim skromnym zdaniem nie jest dziś wcale takie łatwe.

Tym, którzy nie znają ZDolnego Śląska: pod tą nazwą w 2007 roku Trzeci Wymiar zorganizował trasę koncertową po Dolnym Śląsku, mającą na celu ukazać talenty podziemnych raperów na koncertach wraz z Trzecim Wymiarem. Na dzień dzisiejszy trwa 2 edycja tejże trasy - ZDolny Śląsk Tour 2. Poza tym istnieje strona, na której można znaleźć informację oraz newsy dotyczące legalnego, oraz podziemnego rapu Dolnego Śląska, dla zainteresowanych, adres strony: zdolnyslask.com

Raperzy tacy jak Peja, donGURaLesko, Pih są mi znani, lecz najczęściej słucham tylko kilku pojedynczych kawałków, które mi się podobają, ponieważ głównie ci artyści nie przypadają mi do gustu.

Słucham także rapu zza oceanu: Method Man, Snoop Dogg, Dr Dre, Eminem oraz wielu innych..

Swoje zdanie wyraziłem, jednocześnie proszę o nie krytykowanie i nie kwestionowanie mojej wypowiedzi w sposób "nadajesz się", ponieważ napisałem co myślę, nie narzucam Wam nic, jeśli coś się nie widzi - przewiń niżej i nie czytaj.
      Big up.
    • Disturbed , alexsionfire ,System Of A Down,Rise Against itp.
      Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie tego, czego inni oczekują.

— Paulo Coelho
      Weronika postanawia umrzeć

Onyks ninja 68 woj 75 ninja 90 - off
      Kirian:
      Parszywek 90 lvl(drop)off[*], Meva 90 lvl on ,Rhiamon 90 lvl on
    • Odpowiadając na pytanie, odpowiem: różniastej :D a konkretniej

The Exies, Children of Bodom, Ensiferum, Slipknot, Disturbed, Linkin Park, Nickelback, Nirvana, Sabaton, Bloodhound Gang, Lifehouse, Simple Plan, Sum 41, 3DG . Polecam gorąco!

Maroon 5, Madonna, Frou Frou, The Cramberries, Cascada, Black Eyed Peas, Anastacia

Max Farenthide, Kalwi & Remi, Dj Remo, David Guetta, C-Bool

Habakuk, Happysad, Indios Bravos, Bas Tajpan, Vavamuffin

a z hip hopu Paktofonika i K44 . Moim zdaniem jedni z najlepszych, gdzie nie ma tekstów typu : "Je*ać policję" "Jaki to ja jestem silny i boski i która to by mnie nie chciała".

jest ich więcej ale nie będę wszystkiego wypisywać :)
      Sygnatura wycięta - Ascoran

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez StatusQuo ().

• ostatnio wciągnęło mnie słuchanie ścieżek z AirRivals ;P

nie lubię ostrych utworów, ale nie lubię też przesłodzonych :D

co do popu, kiedyś go lubiłem, teraz mało dobrego popu jest i sam to mówię ;P

co do hiphopu słuchałem trochę i tylko część jest dla mnie do zniesienia :>
      (napiszę coś na temat HH złego i zaraz się złażą ludzie, by mi dokopać postami :x )

hiszpańskie utwory są ciekawe :d
      El Canto Del Loco - taki zespół np.:P
      Emerytowany Skryba Metin2.PL
      Emerytowany Redaktor Wiki AirRivals.PL
    • Rapu i Hip-Hopu raczej nie slucham
      zwlaszcza jesli sa JP HWDP i kij wie co jeszcze
      ogolnie dla mnie to denna muzyka
      choc trafi sie kilka utworow ciekawych
      ale nawet nie odroznie HH od Rapu

ogolnie to slucham muzyki elektronicznej:
      -Club
      -Hands UP
      -Jumpstyle
      -kilka kawalkow Hardstyle
      -kilka utworkow z Trance

ale to na prawde kilka utworow z tych 2 ostatnich gatunkow:)

Pozdrawiam!

W świecie, gdzie nie tylko loszka może zrobić Tobie rogi, bo braterstwo często jest zależne od grubości rolki.
    • ^^
      dzieki za Mickiewicza;)

pisalem ze nie wiem tego

tylko nie rozumiem czemu wiele osob
      pisze ze slucha rapu/hip hopu
      myslalem ze to poprawne jest:)

zreszta cos podobnego jest Techno
      zapewne nawet 5% uzytkownikow forum
      nie wiedzialoby co to jest
      powiedzieliby ze Cascada to Techno
      (nie mam nic do Cascady fajne utworki ma zremixowane)

albo to co puszczaja w Energy:)

Pozdrawiam!

W świecie, gdzie nie tylko loszka może zrobić Tobie rogi, bo braterstwo często jest zależne od grubości rolki.